• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tahání za ouška. Jak ho to odnaučit?

12. června 2008 
Ahojky, chci se zeptat jestli nemáte s tímto problémem někdo zkušenosti. Náš mrňous si za ouška tahá už od maličky dokonce se mu myslím ve 3. měsíci podařilo obě si natrhnout. Pak na chvilinku přestal a teď s tím začal na novo a když je ospalý nebo se mu něco nelíbí, tak mám pocit, že si je snad urve! Zkoušela jsem mu dávat ručičky dolu, že to nesmí, dokonce jsem ho i plácla přes ručičku, ale to také nezabralo! Neznáte nějaký fígl jak ho to odnaučit?
11. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli:náš Dáda si za ně tahal,kroutil-no hrůza.Byl to děsnej zlozvyk.Nic nepomáhalo a přestal s tím úplně sám a teprv nedávno.
Tak přeji pevné nervy.My teď řešíme pro změnu kousání nehtů. :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kasli my to měli taky tak ale asi od 7měsíců furt si tam za ně škubal a škrábal a pak přišli na to že má v dutinách rýmu a na to jedno "hůř slyšel"měl tam podtlak -120. tak u nás to asi nebyl zlozvyk ale nemoc,a jak mu to spravili je to ok. :wink:
11. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
...vidíš,tak se na to popř.poptej mudry. :wink:
11. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusila bych odpoutat pozornost,třeba dudlíčkem,některé děti se tím uklidňují.a určitě se zeptej doktorky,aby třeba neměl bolavé ouško
12. čer 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, Kaja to dela taky, kdyz nevi coby.. zacne si je chytat, takze u nas taky zlozvyk :wink:
12. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se taháme za ouška,kdy ž jsme nervózní/vteklí a nebo když se nám chce spát. :wink:
12. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Herta na ušním jsme byli a ouška má v pořádku :wink: Takže je to zlozvyk :unamused:
12. čer 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek