Tahání za ouška. Jak ho to odnaučit?

kasli
11. čer 2008

Ahojky, chci se zeptat jestli nemáte s tímto problémem někdo zkušenosti. Náš mrňous si za ouška tahá už od maličky dokonce se mu myslím ve 3. měsíci podařilo obě si natrhnout. Pak na chvilinku přestal a teď s tím začal na novo a když je ospalý nebo se mu něco nelíbí, tak mám pocit, že si je snad urve! Zkoušela jsem mu dávat ručičky dolu, že to nesmí, dokonce jsem ho i plácla přes ručičku, ale to také nezabralo! Neznáte nějaký fígl jak ho to odnaučit?

lucinamamina
11. čer 2008

kasli:náš Dáda si za ně tahal,kroutil-no hrůza.Byl to děsnej zlozvyk.Nic nepomáhalo a přestal s tím úplně sám a teprv nedávno.
Tak přeji pevné nervy.My teď řešíme pro změnu kousání nehtů. 😀 😀 😀

herta
11. čer 2008

ahoj kasli my to měli taky tak ale asi od 7měsíců furt si tam za ně škubal a škrábal a pak přišli na to že má v dutinách rýmu a na to jedno "hůř slyšel"měl tam podtlak -120. tak u nás to asi nebyl zlozvyk ale nemoc,a jak mu to spravili je to ok. 😉

lucinamamina
11. čer 2008

...vidíš,tak se na to popř.poptej mudry. 😉

agatka77
12. čer 2008

zkusila bych odpoutat pozornost,třeba dudlíčkem,některé děti se tím uklidňují.a určitě se zeptej doktorky,aby třeba neměl bolavé ouško

mmarky
12. čer 2008

Kasli, Kaja to dela taky, kdyz nevi coby.. zacne si je chytat, takze u nas taky zlozvyk 😉

karot
12. čer 2008

U nás se taháme za ouška,kdy ž jsme nervózní/vteklí a nebo když se nám chce spát. 😉

kasli
autor
12. čer 2008

Herta na ušním jsme byli a ouška má v pořádku 😉 Takže je to zlozvyk 😒