• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vše strká do pusinky. Jak ho to odnaučit?

14. května 2010 
ahoj chtěla jsem se zeptat.Ma někdo radu jak odnaučit 10 měsíčni mimi dávat vše do pusi :frowning2:
Je to hruza malá co najde to sní :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už si nevím rady je to strašnýho hlídani :confused: Nevim jak to odnaučit :unamused:
7. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: si blázen? Malý to dělá do dneška.. neznám nikoho kdo by to v tomhle věku odnaučoval!!! Je to uplně normální...
Tvoje starší dítě to snad nedělalo??
8. kvě 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak je to normální,u nás taky co najde dá do pusy. Je to přirozená součást vývoje,tak proč v tom dítěti bránit.
8. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se ti teď zdá těžký uhlídat 10 měsíční dítě, tak počkej, až bude chodit :grinning: .
Prostě nesmí být v její blízkosti věci, co by mohla spolknout, jinak nevidím důvod, proč ji nenechat si to všechno ozkoušet, je to opravdu úplně normální a přirozené.
8. kvě 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
delaji to vsechny :slight_smile:
8. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A omlouvam se za toho blazna.. nejak me ta otazka sokovala... :slight_smile: :wink:
8. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak, to bude ještě trvat dost dlouho, než přestane všechno strkat do pusy :slight_smile:)))
8. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši to taky dělají dodnes (naštěstí už v mnohem menší míře) - ale občas mě fakt omývá, protože už mi strčili do pusy i vajgl sebraný na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Uhlídat dva najednou je fakt masakr :astonished:
9. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta naše je v ochutnávání všeho jednička.Písek jí ve velkým,hlínou taky nepohrdne.To prostě k dětem patří.Hlavně aby nesnědli něco špatnýho,třeba bobule a tak.Někdy je to o nervy,jen se otočím a už něco papká. :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám táhne na dva roky a stále něco musí mít v pusině. Vše co má po ruce.
Přítel mu začíná říkat čuně, marně mu vysvětluji že je to normální, ale on se osočuje, že už je na to velký a děti v jeho věku skoro nic nestrkají do pusy. :unamused:
14. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek