Vše strká do pusinky. Jak ho to odnaučit?

rkk
7. kvě 2010

ahoj chtěla jsem se zeptat.Ma někdo radu jak odnaučit 10 měsíčni mimi dávat vše do pusi ☹
Je to hruza malá co najde to sní 😝 a už si nevím rady je to strašnýho hlídani 😕 Nevim jak to odnaučit 😒

momin
8. kvě 2010

😀 😀 😀 si blázen? Malý to dělá do dneška.. neznám nikoho kdo by to v tomhle věku odnaučoval!!! Je to uplně normální...
Tvoje starší dítě to snad nedělalo??

benjik
8. kvě 2010

Přesně tak je to normální,u nás taky co najde dá do pusy. Je to přirozená součást vývoje,tak proč v tom dítěti bránit.

romana29
8. kvě 2010

Jestli se ti teď zdá těžký uhlídat 10 měsíční dítě, tak počkej, až bude chodit 😀 .
Prostě nesmí být v její blízkosti věci, co by mohla spolknout, jinak nevidím důvod, proč ji nenechat si to všechno ozkoušet, je to opravdu úplně normální a přirozené.

rimmel
8. kvě 2010

😀 😀

kristi
8. kvě 2010

delaji to vsechny 🙂

momin
8. kvě 2010

A omlouvam se za toho blazna.. nejak me ta otazka sokovala... 🙂 😉

pattie
8. kvě 2010

Tak tak, to bude ještě trvat dost dlouho, než přestane všechno strkat do pusy 🙂)))

shaula
9. kvě 2010

Naši to taky dělají dodnes (naštěstí už v mnohem menší míře) - ale občas mě fakt omývá, protože už mi strčili do pusy i vajgl sebraný na zemi 😝 😠 Uhlídat dva najednou je fakt masakr 😲

jajda78
12. kvě 2010

Tak ta naše je v ochutnávání všeho jednička.Písek jí ve velkým,hlínou taky nepohrdne.To prostě k dětem patří.Hlavně aby nesnědli něco špatnýho,třeba bobule a tak.Někdy je to o nervy,jen se otočím a už něco papká. 😀 😀

boobinka
14. kvě 2010

Tak nám táhne na dva roky a stále něco musí mít v pusině. Vše co má po ruce.
Přítel mu začíná říkat čuně, marně mu vysvětluji že je to normální, ale on se osočuje, že už je na to velký a děti v jeho věku skoro nic nestrkají do pusy. 😒