• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Znakování s miminky, kde najdu seznam znaků s obrázky?

13. ledna 2017 
Zdravím, chtěla bych na svojí dceru začít zankovat. Zatím máme čas (budou nám 3 měsíce) nicméně nikde na netu sem nenašla nějaký seznam znaků s obrázky který by se dal vytiknout ..abysme to měli doma k dispozici aby se mohl i chlap podívat a jak a co znakovat...nemáte někdo něco bud odkaz nebo něco svého nebo radu kde to najít? Předem děkuju
14. srp 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem si teda objednávala sadu na znakování na www.babysings.cz- jsou tam totiž i videa,ono někdy je to z obrázku nejenoznačně poznat
14. srp 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, už se tu jeden čas diskutovalo, ted to utichlo, ale info tam jsou asi ok, nejvíc je toho na www.babysigns.cz (com), nebo www.znakovanismiminky.cz.
Pro tatínka možná tohle?
http://www.znakovanismiminky.cz/index.php?disp=obsahknihy5
14. srp 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
pripojim se do diskuze se svou zkusenosti se znakovanim. My navstevujeme s Karolinkou centrum Helen Doron, presneji kurz Baby's Best Start, a to od Karolincinych 4 mesicu. Program je z velke casti zameren prave na znakovani prostrednictvim prirozenych gest, deti jsou stimulovany smyslove, jsou zprostredkovavany nejruznejsi zvukove a obrazove vjemy, rozviji se psychomotorika. Hodne jsem si nacetla, nez jsem se pro kurz opravdu rozhodla, protoze bylo hooodne nazoru proti memu rozhodnuti (vyuka AJ u takoveho miminka? = blaznovstvi!), ale kurz me ohromil, prekvapilo me, jak jsou lektorky pruzne a reaguji tak, aby byla detatka stale stimulovana. Dnes ma Karolinka 1 rok, v kurzu pokracujeme i nadale, strasne ji to bavi. Nestacim se divit, jak je zapalena do vseho, co s pani ucitelkou provadeji a vydrzi davat pozor. Urcite doporucuji ukazkovou hodinu, je idealni cas, kurzy se zase zacnou rozbihat :slight_smile:
2. zář 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky se přidám :slight_smile:

Učím se podle http://www.babysignlanguage.com jsou tam pěkná videa, nechají se vytisknout kartičky. Malé je půl roku, od kdy asi tak mám tedy začít? Vidím, že @hanaflint začala už od 4 měsíců :confused: To už abych s malou taky trénovala, že?
10. říj 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka
Urcite doporucuji zacit co nejdrive, dite uz do miminka strasne nasava vse kolem sebe :slight_smile:
29. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a k cemu je to dobre??nikdy jsem o tom neslysela..
20. lis 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa http://www.babysigns.cz/ stačí přečíst ten článek-úvod na první straně. Porozumění svému dítěti než začne mluvit, vzájemné porozumění, znakující děti dříve začínají mluvit atd.
20. lis 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olusenka na cteni jsem nemela cas...to jsou teda vymozenosti.. :wink:
21. lis 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa je to šikovný, člověk se vyhne tomu, že dítě něco chce a člověk neví co. A spousta dalších výhod nejen viz. výše.
21. lis 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olusenka
ja mam akorat nastudovanou knizku Nejstastnejsi miminko v okoli..kdyz byla Emminka mala,tak mi velmi pomohla..
21. lis 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se zeptat jaký znak používat pro čůrání nebo kakání? Děkuji moc
27. dub 2016 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporucili byste nekdo nejakou knizku DVD, kde jsou vsechny znaky za rozumnou cenu? Predem dekuju,
13. led v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek