Kolik dáváte dítěti kapesné?

inesina
9. bře 2015

Dobrý den,
prosím kolik dáváte dítěti kapesné. Mému synovi je 19l.
Už jsem zoufalá ze synovo chování,vybýrá si dřív kapesné než je nový měsíc.
Chová se moc nevhodně a jako matku to bolí.
Děkuji za odpovědi🙂

drzticka81
6. lis 2016

@lajla neni to spatne 🙂))) mate na to, tak proc ne....me se libi, ze mate hodne deti-v tom vam fandim........ja psala o svem zivote na studiich- mam rodice-ti byli ucitele-nerikam, ze jsme byli chudi, proste normalni trida.....coz jsem i ted - ja si vybrala drahu ucitelky tez -prace me bavi, svou kvalifikaci si zvysuji, ale v tom skolstvi (ZS) to zase neni svetoborne, ale pro me je dulezite, ze delam praci s detmi a ta me zatim naplnuje.....muz je taky vystudovany pedagog, ale pracuje u policie-tam ty platy jsou stejne jako ve skolstvi -nase deti se nebudou mit spatne (radi bychom tri), ale zase na vyskakovani to nebude -ja v tom stejne nevidim to gro-ja si preju mit rodinu, partnera, domov (nastetsi nemame hypoteku -mi rodice koupili byt a darovali mi ho-totez chci treba doprat svym detem, nasetrit jim na byt, vzdelani, krouzky)-ja sama za sebe se dobre mam 🙂)) jsem spokojena.....a kdyz vyjde to treti, budu jeste spokojenejsi.....
jo a v tom mladi 🙂))) byla to nahodou sranda 🙂))) proste se mi nechtelo dat cele kapesne (200 stovky) za odpoledne v hospode 🙂)) takhle jsme si mohly s holkami zajit casteji.....moje kamaradky taky nemely moc penez -jedna zila s maminkou (samozivitelkou bez prace), pobirala sirotci duchod -tak ta mela treba balicek chipsu na tyden.....ta druha dostala na mesic litr (ale platila si z toho vse i sport)- a tak jsme zily, studovaly a mely se pekne 🙂)) na dovolene jsme bydlely v nejhorsich stanech, karavanech-posleze i v penzionech -a jak jsme si to uzily-hlavne treba ty cesty busem 🙂)) zpatky uz o hladu 🙂))