Pomoc při psaní bakalářky - kosmetika

petra_novakova24
7. pro 2018

Ahoj holky,

potřebovala bych pomoci vyplnit dotazník pro svou bakalářskou práci, kterou píšu na téma péče o tělo v těhotenství a kosmetice. Sama jsem těhulka a tak bych ráda věděla, co máte za názory a jak se třeba liší od mých. Dotazníček vám zabere pár minut a předem děkuji za vyplnění 🙂

Najdete ho na https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/kosme...

Moc díky a mějte se,
Petra

sudylichozrout
7. pro 2018

@petra_novakova24 co je to za skolu, kde delas bakalarku? Ten dotaznik je desive postaveny, to vubec nebudes mit sanci nejak slusne vyhodnotit. Aby sis najala externisty ze stataku na to. To ti schvalil vedouci?

ludmirena
7. pro 2018

Souhlasim, takto to.nemas sanci nejaknrozumne vyhodnotit, u kvantitativniho vyzkumu je blbost davat vsechny otazky otevrene. Zacala bych znovu a lepe. P. S. Vedla i oponovala jsem bezpocet VS praci.

olga_
7. pro 2018

No, tak taky bych se zastavila a začala znovu. Jako ani nemám popravdě chuť to vyplňovat 😵

lucinkamarecek
7. pro 2018

Ahoj Peti,

Nejsem taky žádná guru na dotazníkové šetření, měla jsem ji jak ty v bakalářce teď píšu magisterskou práci, ale ten dotazník je opravu špatný, vůbec nedodržuje základní principy k dotazníkovému šetření, otázky nemohu soudit jak jsou položeny zda mají dostatečnou vypovídající hodnotu, ale zjišťovaci otázky je lepší dát doprostřed vždy tazane odradí, ty selektivní dle kategorií bych dala prvně, i úvod do dotazníku je třeba si uvědomit i to tykání, dotazník dáváš jako přílohu v plné nevyplněnem znění a tykání si myslím není na místě. Kdyby jsi potřebovala spíš poradit jak sestavit kvalitní dotazník tak ti plno maminek, slečen a dam tady ráno určitě poradí. Je škoda pokud tě téma baví takto práci dotazníkem pokazit. Není to myšleno zle, ale vedoucí tvé práce zjevně nejeví zájem nebo si to nedokážu vysvětlit. Kdyby jsi chtěla radu klidně napiš ráda pomůžu

jikov
7. pro 2018

Ahoj, souhlasím s názory výše a přidávám ještě další úhel pohledu. Já jsem postižená svým povoláním, tak to neber zle, ale dávala bych si pozor na formu, nejen na obsah dotazů. Chybějí čárky, pozor na zájmeno "svůj", nejednotně píšeš vykání (Váš x váš). 😉 Hodně úspěchů a pevné nervy (klobouk dolů, že v těhotenství píšeš takovouto práci).

soleilll
7. pro 2018

Náhodou - docela sranda, kdy se člověku chce psát. 😀

sudylichozrout
7. pro 2018

@jikov Přesně, já jsem taky od fochu, ale raději jsem formu dotazníku nekomentovala. Ta se totiž dá vyřešit korektorem, ale obsah už ne. Ten dotazník je úplně mimo rámec akademických zvyklostí. Navíc si vůbec nedovedu představit, jaký je vlastně jeho cíl. Co bylo hypotézou práce, co má takové šetření potvrdit či vyvrátit. Fakt by mě zajímalo, na které soukromé takyhurávysoké škole procházejí takové věci.

lucinkamarecek
7. pro 2018

@jikov já letos statnicuji a píšu magisterskou takže Petu chápu hold těhotenství se nedá naplánovat a dokud se dělají všichni s klidem jde vše

sudylichozrout
7. pro 2018

@lucinkamarecek Manželova maminka si dělala doktorát, když byla na rodičáku. A i tady je studujících maminek či budoucích maminek plno. Všechno se dá 🙂

vendes
7. pro 2018

Zajímalo by mě, jak to budete statisticky vyhodnocovat, případně dávat do grafu? Změňte školitele za nějakého, který se vám bude víc věnovat. Pokud to nejde, najděte si ještě konzultanta/ty.

leilinka1234
7. pro 2018

No, chtěla jsem, ale omlouvám se... To se nedá 🙈

cinam
8. pro 2018

Ráda bych pomohla, ale toto bohužel vyplňovat nehodlám. Obecně respondenti nesnáší otevřené otázky a pro vyhodnocení jsou navíc totálně k ničemu

jahodnice
8. pro 2018

To se nedá, otázky mě totálně odbouraly... Toto bych vyhodnocovat nechtěla...

elsy3
9. pro 2018

@petra_novakova24 Vyplnila jsem a držím ti palce 🙂 sama jsem těhu a píšu diplomku, ale taky bych ti poradila konzultaci s vedoucím nebo někým dalším, kdo ti pomůže s formou a otázkami. Zbytečně sis to ztížila a bude těžké to vyhodnotit :/