Práce - pečovatelka. Pracuje někdo?

19. črc 2022

Holky pracujete nektera jako pecovatelka v domove pro seniory? Premyslim nad praci v tehle sfere.

verunkanatalka
19. črc 2022

Já tam pracuji…

kubesovaadelka
19. črc 2022

Ne v domově pro seniory, ale s tělesně a mentálně postiženými různého věku. Každému sedne něco jiného, záleží na kolektivu, vedení apod. Ale v okolí máme dva domovy pro seniory a spousty lidí utíká z těch domovů pro seniory k nám. Takhle vidíš ty staroušky, ale když jsem kolikrát slyšela příběhy jak dedousek v noci pod praskama naháněl s hasičakem v ruce noční, která tam byla sama a tak se musela zamcit na sesterne apod Story tak všeci jdou raději za našema "blaznama"🙈😂

hankasva
30. črc 2022

Pracovala jsem v domově pro seniory a práce byla velmi špatně ohodnocena. Pak jsem přešla do Alzheimer centra a tam už to bylo lepší, ale zase víc náročné bych řekla na psychiku. Jinak práce jako taková mě hodně bavila.

tasimia
30. črc 2022

Pracovala jsem. Ale v takovém špatném, kdy opravdu ředitelka nehleděla na klienty.
A to jsem nezvládala.. opravdu mi vadilo, ty staroušky budit v šest, vyhnat je do společenské místnosti na snídani atp.
O jidlu pro ležící ani mluvit nebudu.
A chování některých pss bylo šílený.
Takze jsem šla.
Pak jsem šla do druhého a tam to bylo spíše zaměřeno na paliativní péči a to jsem též nějak nedala..

krisstina93
30. črc 2022

Pracovala jsem před mateřskou, prace to byla zajímavá, ale hodně náročná a nic moc platy.