Přineslo cvičení doma výsledky?

katanovobran
22. lis 2021

Ahoj holky,chtěla bych si zpevnit postavu ale do tělocvičny chodit nechci necitim se tam dobře,doma mám velký prostor na cvičení a tak sem si řekla ze pro sebe chci něco udělat.Moje otázka zní přineslo vám cvičení doma nějaké výsledky ?

areh
22. lis 2021

@katanovobran každý pravidelný pohyb přinese výsledky! Když jsem cvičila pravidelně každý den, tak to bylo znát. A to jsem cvičila jen třeba 10-15 min

lidija1234
22. lis 2021

@katanovobran jasný, každé správné cvičení přinese výsledky a je jedno jestli ve fitku nebo doma,pokud máš třeba činky,pokud ne já používala naplněné petlahve😂 já třeba sledují holky na Instagramu,které cvičí doma a cvičíme podle nich 😊

barmil
22. lis 2021

@katanovobran ano, mám kettlebells, cvicim podle YouTube, chodím na pilates a kdyz to nestíhám na lekci, cvicim online, lektorka pošle odkaz na video. Loni jsme si koupili i cyklotrenazer, ale to víc baví manzela, ja jsem radši venku a chodím, nebo běhám a kolo si nechávám na jaro/léto.

sanyy22
23. lis 2021

@katanovobran mám syna 4.5m, kterej je dost náročné miminko, furt musím sním chodit, tak mám z 93kg 74,kg😄😄

adepickova
23. lis 2021

@katanovobran cvicim doma už cca 3 roky ,a výsledky to přineslo 😊samozřejmě k tomu i strava

lenkajan
23. lis 2021

Smysl to určitě má. Pokud má člověk vůli, určitě to nahradí cvičení v posilovně a na vedených lekcích. Doporučuji HEATHER ROBERTSON na Youtube. Vždycky cítím tělo dalších pár dní. Super je toto cvičení prokládat třeba s běháním, to budou výsledky viditelné brzy💪🏻

barunka1408
23. lis 2021

No jasne ze přinese výsledky. Je jedno jestli cvicis na podložce doma nebo v gymu. Pohyb je stále stejný. ;) mě cvičení doma určitě pomáhá a pomohlo. Je lepší se hýbat nějak než vůbec.

leniczka23
23. lis 2021

Jasný, dej si Gillian Michaells a výsledky zaručený a taky je zaručený, že třetí den ani nedosednes na záchod 😁😁

antoinet
23. lis 2021

No jéje, že to má výsledky! 🙂
Dobrý je nepřepálit start, mně stačí k výsledkům i lehké posilování (třeba řada FitFab light či well), důležitá je pravidelnost a podpořit to správným jídlem.
HIIT já osobně považuju za překonaný, není nutné se strhat, chápala bych to u žen, co na sobě potřebují intenzivně zamakat třeba před svatbou. A nebo má někdo skvělou kondici, že je to pro něj brnkačka, což není můj případ 😀

katanovobran
autor
23. lis 2021

@adepickova a co u vás znamená dobra strava,nejite pečivo nebo přílohy nebo sladké ? U mě je to celkem obtížné nemám na to vůli

adepickova
23. lis 2021

@katanovobran můžete jist ale ne z bílé mouky,ja Teda taky občas zhřeším a dopřejte si dost sladkého, ale cukr je taky zlo 🙏je spoustu pak kuchařem přímo od fitness treneru který vám sestaví jídelníček přímo na míru 😊

krisstina93
23. lis 2021

@katanovobran já cvičila vždy jen doma a výsledky to mělo 🙂 ale musela sem k tomu upravit i jídelníček, jen samotny pohyb toho tolik neudělá.

littlebee124
23. lis 2021

Doma to jde také 🙂 klidne přidám i fotku. 🙂
Změnila sem stravu a 5x týdne cvičila. A třikrát týdne silové cvičení a pak dvakrát kardio nebo HIIT 🙂 A cvičení bylo vzdy na 30-40 minut. 🙂
S vlastní vahou i sem si pořídila expander, jednorucni cinky.
A nechala sem si udelat jídelníček u Aleše Lamky. Když to shrnu, žádné bílé pečivo, pouze kvalitní celozrnne, kde je aspoň 60% celozrnne mouky/100g
dále to chce snídat, hodně sem jedla vajicka, ovesne vločky. Jist co 2,5-3 hodiny. Takže potom sem měla svačinu a většinou cottage a k tomu zeleninu a třeba ten chlebik. Potom obed to vzdy nějaké libove maso a přílohu (brambor,ryze,batat,kus-kus,těstoviny ze semoliny) pak zase svačinu a pak veceri. Před cvičením sem ja osobne brala nakopavac a spalovac, po cvičení protein a BCAA. Jinak sem rano brala ještě omegu a multivitaminy.
A jídelníček sem si udělala 80/20, takže 80% sem se držela podle nej a když sem měla chut si dat čokoládu či něco jiného nehroutila sem se z toho a pak to nesla vybehat. Takže sem tam si něco dat je v poradku. Plus jak člověk začne jist menší porce ze začátku ma trochu hlad, takže sem hoooodne pila jelikož to zpomaluje trávení. Takže mezi jidly hodně pít a jak se telo naučí, už se tesis na každé jídlo a mas pocit ze se porad cpes a je to super.

antoinet
23. lis 2021

@katanovobran jídlo - to je na dlouhé vyprávění či studování. Názory o vynechání pečiva jsou už hodně překonané, nebudu asi zabíhat do detailů, to by byla dlouhá stať, spíš ti doporučím najít si nutriční terapeutku, co s tou projde, co jíš konkrétně ty a na čem by se dalo zapracovat. Jen vynechat sladkosti není ve většině případů řešení, musíš jíst vyváženě a dostatečně, pak tě nebudou trápit chutě. Odborník tě ušetří pokusů a omylů, najedeš na první dobrou na úspěšnou cestu a není to ani závratně drahé (drahé bývají takové ty podvody jako hubnoucí preparáty).

petralp
23. lis 2021

@katanovobran ano, když byl lockdown a nemohla jsem chodit cvičit, tak jsem cvičila podle youtube, střídala jsem power jogu a Gillian M., jak už tu zaznělo a samozřejmě upravila stravu, jedla jsem podle knížek Břicháč Tom...shodila jsem cca 5 kg a další měsíc otěhotněla 🙉😂

veroniqess
23. lis 2021

Pokud máš místo, doporučuji nějaký stroj, třeba elypticky trenažér 😊

Jinak já teda na omezování se v jídle moc nejsem, raději se hýbu. Snažím se nejíst sladkosti, ale abych si nedala třeba bílý rohlík, což opravdu není takový strašák, jak se traduje, tak to fakt ne 😃
Výdej musí být větší než příjem, to je celé kouzlo hubnutí. Když to tak je, můžeš jíst klidně bílý rohlík. I dva! 😆

leeniik01
23. lis 2021

Ja jsem cvicila doma 3 krát az 4 krát cca po 30 min. A výsledky byly pekne. Pevnější postava. Chce to pravidelnost. Ted jsem tyden pred porodem. Tak uz se tesim az na to nekdy najedu. V jídle jsem se vubec neomezovala.

leeniik01
23. lis 2021

A jeste dodávám, ze jsem cvicila převážně již zmiňovanou Heather Roberts. Foto z minulého roku. 🥲😀