3,5měsíční váží přes 7kg, mám jí už dávát Nutrilon 2?

zutinka
2. dub 2013

Potřebovala bych poradit.Naše malá má přes 7kilo a je stará 3,5 měsíce.
Nutrilon 1 je do 7kg( do 6.měsíce) a Nutrilon 2 je od 7 kilo(od 6 měsíce). Jde mi o to,zda můžu malé dávat už Nutrilon 2 nebo mám zůstat ještě na Nutrilonu 1

vendulka
2. dub 2013

já bych se teda řídila měsícema a ne kilama....čili bych byla na nutrilonu 1 a v půl roce přešla na 2

yildiz
2. dub 2013

my jsme na Nutrilon 2 presly uz v 4-spis 5mes...mala uz potrebovala vic zasytit 😀 - rekla nam to i sama doktorka ze neni problem ...pokud ji to nestacilo v 1, neni problem jit na 2 ... zkus se poradit a uvidis ../ ale jen podle toho ze ma vice kg, neni nutne prechazet na 2 / mala uz mela i davky z N3 😀 a zadny problem ani reakce nebyla 🙂

lv
2. dub 2013

možná zkusit tu Nutrilon 1 Extra? Ta by měla být více sytící, pro větší jedlíky /u nás sice na hlad moc nezabral, ale odna byla kudlanka mocžeroucí/.

mafeska
2. dub 2013

@zutinka přesně tak jak píše vendulka, řid se věkem a ne kilama.
Já si zase všimla že na nutrilonu 2 mám psáno že je do ukončeného 10. měsíce věku a na nutrilonu 3 od ukončeného 12. měsíce. Asi se někde stala chyba 😀

petrusew
2. dub 2013

dodržovala jsem vždycky dle věku. Pokud nemá malá hlad (pokud je to s jídlem pořád stejné) nějak bych to nehrotila🙂

dri
2. dub 2013

nám říkala doktorka,že na Nutrilon2 se přechází spolu s příkrmama, podle kil bych se neřídila,ani jsem si toho nevšimla,že to je i na Kg 🙂

helcenka
3. dub 2013

Já se vždycky řídila věkem a ne kilama, první prďolka byla taky trošičku větší a těžší a kilama jsem se nidky neřídila. Spíš si myslím, že ta skladba mléka je o tom, co děti potřebují v daném věku, protože složení je v každé kategorii jiné.

@mafeska - chyba se určitě nestala, Nutrilon před časem změnil složení a i měsíce na svých výrobcích, takže začal dělat Nutrilon 2 do ukončeného 10. měsíce a Nutrilon 3 od ukončeného 10. měsíce. A pak se ale zase vrátil k tomu, že to má do 12. měsíce a od 12. měsíce.... Takže máš pravděpodobně Nutrilon 2 ještě z toho období a 3 už zase z nového, nebo jim zbyly staré etikety 😀 .

mafeska
3. dub 2013

@helcenka děkuj za vysvětlení, takže mám dávat do toho ukončeného 12. měsíce nutrilon 2?

helcenka
3. dub 2013

@mafeska - já bych to tak udělala, na Nutrilon 3 bych přešla od ukončeného 12. měsíce, nebo jak ti vyjde balení, ono když dáš 3 o 14 dní dřív, tak se nic nestane. 😉