• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3 měsíční odmítá umělé mlíčko, poraďte

13. června 2012 
Ahojky poraďte,
mám 3 měs. dcerku a ta mi odmítá a bojkotuje UM.
Kojit nesmim a ani už mléko nemám. A když jí udělám UM, tak u toho řve jak tur a plive mi ho. Nakonec si trochu odpije, ale jen trochu a pak řve hladem. :confounded:
11. čer 2012 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@meole ahoj, mě se to stalo také, dcerce byly téměř čtyři měsíce a stalo se nám to dvakrát. Vyzrála jsem nad ní právě tím, co píšeš ty, odpila málo a za hodinu měla hlad. Tak jsem jí dala zas málo a tak to šlo dokola. Trochu náročné na sterilizování lahviček, myslím časově, ale dokázala asi po čtyřech dnech vypít větší dávku a třeba až po 2,5 hod další. Pak jsme pili zas dávky podle tabulky na krabici mlíčka a za týden znovu bojkot. Tak zas cucnout a za hodinku zas cucnout. Už je to měsíc a pije dobře, velké dávky podle návodu a po třech hodinách, někdy po čtyřech, když chrupe. Další varianta je změnit mlíčko, na nějaké víc sladké, Sunar a Hami jsou poměrně dost sladké. Já to neudělala, věřím, že mlíčko, které kupuji je nejlepší na trhu a tak počkám do uk. 6. měsíce a pak teprva změním značku na více sladké mlíčko. Držím palce!!!!
12. čer 2012 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kačenka25 děkuju moc za uklidnění a podporu. Dneska jsem byla s malou u dr. a ta mi řekla, že malá je v naprosém pořádku přibírá. A jestli nechce Sunar,tak ať jí do něj přidám kaše co jsou od 4měs. nebo dát jen tu kaši. A zkusit banán, mrkev jablíčkovu přesnídávku. Sice je to o půl měs.dříve, ale lepší než aby si znechutila mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@meole Důležité je, že malá přibírá. Mlíčko do ní prostě dostat musíš, je strašně malinká na to, aby nepila mlíčko. I za cenu malých dávek velmi často. Já dávám do mlíčka na noc kukuřičnou krupici, mlíčko to zahustí a osladí a mladá baští až má za ušima boule a sní dvojnásobek jedné mléčné dávky přes den, jak moc jí to chutná. S nemléčnými příkrmy jsme počkali až do uk. 5. měsíce, vydržela jsem to, ale každá dr. má jiný názor. Když ti řekla ať začnete s nemléčným jídlem, tak to zkuste. Ale mlíčko pít musí, s tím se holt nedá nic dělat. Ještě jedna rada, čím víc jsem byla na nervy, že nechce mlíčko, tím míň pila a více se vztekala. Prostě cítila z mámy neklid a přenášelo se to na ni. Jak jsem se hodila do pohody, tak prostě budeš pít málo ale často, zklidnila se.
13. čer 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak já se snažím do ní dostat mlíčko ať se vzteká nebo ne. Ale dneska jsem si všimla, že když jsem jí dala 2 lžičky přesnídávky, tak pak mi vypila půlku lahvičky jak nic :grinning: Tak jí asi budu muset vždy dát nějakou ňaminu a pak mlíčko :grinning: A já jsem flegmatik, takže já jsem v pohodě a o to víc se ona vzteká. Tak nevím jestli nezkouší co vydržim :grinning:
13. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek