3týdenní novorozenec pije méně a častěji

esterkaasamik
4. dub 2017

Prosím o radu mám doma 3 týdenní holčičku a máme problém s papání jsme na UM Beba pro a o co de:malá normálně vypije 80-100 ml jenomže ne najednou na poprvé vypije 50 ml a po cca 20 min dopije ten zbytek a to jí musím vnutit ale za hodinu pláče a chce zase papat tak já nevím co s tom poradíte?

evakri82
4. dub 2017

A zkoušeli jste i jiné UM? Třeba jí nechutná...

esterkaasamik
autor
4. dub 2017

Hm to si nemyslím, ona tím že to nevypije najednou Asi?

sisinkaj
4. dub 2017

My máme bebu pro asi taky cca od 3 týdnů, měli jsme podobný problém. Ale bylo to asi za týden pryč, usuzovala jsem tak, že to byl přechod z MM na UM a taky jsem zvolila jinou savičku.. teď nám budou 4měsíce a na bebu nedám dopustit.. může mít taky spurt..

nafuka
4. dub 2017

ve 3 týdnech bývá růstový spurt, pak v 6týdnech, 3 a 6 měsících.

esterkaasamik
autor
5. dub 2017

Ona kdyby to mlíčko vypila najednou tak je úplně zlata, jenomže ji asi během těch 20 min všechno dobře vypráví nebo co že má potom takovém hlad ve dne se to dá ale čekat v noci kdy se zase chytne je zákulisí 😔

evakri82
5. dub 2017

Vydržet, spraví se to 🙂

jaku1
5. dub 2017

Vydržte, spraví se to 🙂 A bude se to pravděpodobně ještě několikrát opakovat v příštích měsících, taky jsme to měli podobně

esterkaasamik
autor
5. dub 2017

@nafuka aha a mám ji Teda krmit normálně po těch třech hodinách nebo i dřív? Ona by Teda chtěla po těch 2 - 2,5 hodinách.

zmrzlinka
5. dub 2017

@esterkaasamik pokud ji neboli bříško a v pohode kaka tak muzes i dřív.Syn byl taky na Bebe a mel období kdy papal vic a kdy papal míň 🙂

nafuka
5. dub 2017

@esterkaasamik krmit podle hladu ne intervalů🙂

esterkaasamik
autor
6. dub 2017

@nafuka no teď už mi ani nic jiného nezbývá 🙂