5měsíční syn odmítá umělé mléko, co mám dělat?

nany3
7. led 2016

Ahoj mamky, ráda bych malému (5.měsíců) zavedla alspoň na noc umělé mléko...budí se totiž někdy i po hodině.. a vždy chce prso. Přijde mi, že mu mé mléko už nestačí.. 😔 Zkoušela sem Nutrilon a Sunar.. ani jedno nemělo úspěch.. řev..plivání... takže opět prso...
Posledních pár dní je to ale horší..i během dne. Poradíte co mam dělat? Už příkrm? Nebo jinou značku umělého mléka? Díky za každý názor 🙂

lv
8. led 2016

než um bych zavedla příkrm..klidně k večeři, nemusí se začínat v poledne..

iwww
8. led 2016

Od ukončeného 4. měsíce už určitě můžeš zavádět příkrmy, začínali jsme s mrkví a bramborem a postupně jsem malému přidávala další zeleninku... A nechce UM nebo mu vadí jen pití z lahvičky??? Když jsem měla dudák na lahvičce, který malému nevyhovoval, tak mi také všechno plival, stačilo vyměnit dudák a už bylo vše ok 🙂

alboo
8. led 2016

Ciste kojeny deti proste Um z lahve vetsinou nechtej, klasika. Ale spis nez um bych postupne zavedla prikrm, zeleninu, masozeleninu

nany3
autor
8. led 2016

Moc děkuji za názory a rady 😊

pernile2003
8. led 2016

Moje dcerka mnela flastickypodobne prsum a to pomohlo. Ale taky jsem vyzkousela 6 druh mlek nez to sadlo.

katyxq
8. led 2016

koukni na https://www.modrykonik.cz/nocni-kojeni ... není to neobvyklé chování kojeného dítěte, jdou zkusit různé věci, UM bych nedala (zdravotně spíš uškodí, když můžeš kojit)