7t. holčička má papať každé 4 h, ale je hladná po 2,5 h

slavkakopaskova
16. kvě 2017

ahojte holky 🙂potrebovala by som poradiť.Mam 7 týždnovu holčičku.Bohužial je na um.Podla doktorky by mala papať každe 4 h,ale to ona nevydrži a je hladna po 2,5 až 3 h☹Davam jej nutilon.Podla davkovania by mala spapať na svoju vahu a týzdne 120ml 5 krat denne.

Poradte my či je to dobre jej davať po 3 hod um....diky

helen_h
16. kvě 2017

@slavkakopaskova Neuvádíte, zda již zavádíte také příkrmy - od ukončeného 4. měsíce? A jak na příkrmy reaguje?

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
helen_h
16. kvě 2017

Pardon, myslela jsem, že je jí 7 měsícům, tak mi to přišlo takové nějaké divné... A popleta jsem já! 😀

naste
16. kvě 2017

Já bych jí dávala, jak si řekne. Většina takhle malých dětí jí po třech hodinách.

linee
16. kvě 2017

@slavkakopaskova klidne ji dej i po 3.Dve uz je brzy,ale 4 mi prijde uz hodne dlouho.Pokud maa hlad driv,dej ji driv.Mozna ti sni casteji mene a nebo ji 120ml nestaci.Zkus treba 140ml a uvidis,kolik ti vypije.Rid se hlavne ni,ona vi,kdy ma hlad🙂

slavkakopaskova
autor
16. kvě 2017

@naste
@linee dakujem Vám za odpoved 🙂

eevicka123
18. kvě 2017

Davejte po 3., tak jak chce ona! ☺

ladyhacek
18. kvě 2017

Na UM nejsem expert, ale když mám haldové dítě tak mu dám najíst - myslím, že po3 je takový standart (4 se mi opravdu zdají dost - možná tak v noci) Jinak pkud ti je hladová tak změň UM - kamarádka také Nutrilon nemohli, že malý byl po něm hrozně hladový vypil klidně i dvojtou dávku
😉

ilonne
18. kvě 2017

@slavkakopaskova Davala jsem UM po 2,5 - 3.

slavkakopaskova
autor
18. kvě 2017

@eevicka123
@ladyhacek
@ilonne dakujem budem davat po 3 h 😉🙂