Aké umelé mliečko mám dať dcerke? Zapekajú ju

fatima11
18. lis 2010

Nutrilon Comfort a Beba Sensitive moju 2-mesacnu dcerku zapekaju. Neviete mi poradit vhodne mlieco? ma niekto taku skusenost? Zacala trpiet na koliky, tak som jej Nutrilon Premium zmenila na Nutrilon Comfort. Prdiky su lepsie ale je uplne zapecena a nevie sa sama vykakat. Takze rektalna rurka je pouzita kazdy den. Skusila som aj Bebu Sensitive ale to bolo horsie aj kakanim aj s prdenim. Uz som zufala a neviem co mam robit. vsetci mi hovoria aby som vydrzala, ze v 3 mesiacoch to bude ok. Naozaj?

kristi
18. lis 2010

a proc mas vsechny Sensitive?nebo ty nejlepsi? zkus neco obycejnejsiho......nase jela od malinka na Babylove z Dm a nikdy jsme nemeli zadny problem

janetka84
18. lis 2010

my vyzkoušeli od nutrillonu,přes sunar a bebu vše a nakonec kupuji v drogerii DM Bio mlíko Babylove,od té doby bez problému a stojí polovinu co Nutrilon 😉

martin01
18. lis 2010

ahoj :-*

janca.k
18. lis 2010

Ahoj,já teda nemám zkušenost zatím ani s jedním mlékem.My máme Nutrilon AR a problém stejný, malý se nemohl vykakat.Tak jsme zkusili radu od doktora, dávat mlíčka o odměrku méně, nebylo to o moc lepší, takže rada druhá zněla míchat s obyč nutrilonem.Takže my dáváme na 120ml 2odměrky AR mlíčka a 1odměrku nebo i dvě obyč, malý mi neblinká a kaká, takže super.Ale poradila bych se ohledně podobné metody s vaším pediatrem, nám to bylo doporučeno i z důvodu, že po UM mi malý hodně přibíral, takže to že je ošizen o jednu odměrku mu nijak nevadí.Akorát teda jsme teď přešli na Bebu AR a mám doma i Bebu Sensitiv, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat u nás.A na to že ve třech měsících to bude lepší bych se moc nespoléhala, kamarádka měli podobné problémy ještě v půl roce ☹

samik2008
18. lis 2010

Nemám žádné zkušenosti s Nutrilonem atd.,já jsem měla pro obě děti umělé mléko Hami a nikdy jsme žádné problémy neměli.

naty
19. lis 2010

já si teda na nutrilon nemůžu stěžovat, máme ho od 4. měsíce a je naprosto v pohodě...ale asi bych teda zkusila jiný mlíko, nic jinýho asi nepomůže, každý miminko je jiný, a myslím, že některá značka dělá i "protizácpový" mlíčko, ale teď nevím která 😒 ......ale já jsem do toho 4. měsíce jen kojila a rourku jsme měli na prdění taky často, akorát s tou zácpou problém nebyl, ale upravilo se to až někdy kolem 5. měsíce...to sem tě moc nepotěšila... 😀

janicka006
19. lis 2010

My máme Bebu a bez problému...ale kamamrádce dělala strašný potíže,přesně jako máte vy,tak s holčičkou přešla na Sunar a nemůže si to vynachválit...
Neznamená že nejdražší a nejvíc v reklamách,je to nejlepší.....

olii
19. lis 2010

My po kojeni zacali s Bebou, dostali jsme po ni vyrazku, ted mame Babylove z DM a maximalni spokojenost, obcas prokladame bananovym Sunarem, aby byla zmena 😉

nejinka
19. lis 2010

Ahojky, prosím tě koliky u miminek jsou normální. Můžeš vyzkoušet kolik mlíček chceš, ale moc si tím nepomůžeš. Od koliky jí tím nepomůžeš. Upraví se jí o kolem třetího mšsíce až se bude víc hýbat. Vyzkoušej spíš probiotické kapky nebo kapky Sabsimplex nebo BabyCalm, které jsou šetrnější. Pokud ti malá po mlíčku neublinkává tak jí ho ani neměň, akorát si bude pořád muset zvykat na nové a nové mlíčka a to pro tak malý miminko není dobrý. Trávení miminek je křehký a střívka jsou dlouhá takže trvá než si na něj zvykne. Je normální že ti nemusí kakat třeba týden. Pokud nemá tvrdý podbříšek, když jí ho prohmatáváš na dva prsty, tak rourku nepouživej. Mohla by si na ni zvyknout a pak by se ti jinak nevykakala a navíc není dobrý ji používat každý den, je taky nebezpečná. Pokud ti prdí tak je to dobrý. Měli jsme taky prdíky, používali jsme probiotické kapky, které jsem střídala se sabíkem, ale stejně to odeznělo samo. Hlavně trpělivost a hodně štěstí 🙂