Antialergenní UM. Kdy jsou vidět výsledky?

peunka
22. dub 2022

Ahoj, mam dotaz ☺️
Kvuli atopickemu ekzemu nam bylo doporučeno antialergicke UM bez kravského mléka.
Mohu se zeptat zda-li ma nekdo zkusenost za jak dlouho je videt, ze mléko zabírá a ekzem byl kvuli alergii na kravského mléko?
Užíváme dva týdny a zatim bez výsledku
Dekuju❤️

xnikax1
22. dub 2022

@peunka my ho užíváme 4 měsíce a jediné co zmizelo je bolest břicha a hleny ve stolici, ekzém má na obličeji pořád 😔

peunka
autor
22. dub 2022

@xnikax1 😞

slunea
23. dub 2022

Jake mleko mate? Po vysazeni alergenu bych cekala zlepseni do nekolika dnu. Ma jen UM?

slunea
23. dub 2022

Napadaji me dve varianty - bud je kravska bilkovina v tom mleku malo stepena (nekterym detem Nutrilon AC nestaci) a potrebuje mleko typu Neocate. Nebo vadi nejaka jina slozka v tom UM. Syn je multialergik (kojeny) a ma treba pupinky na tvari po rostlinnych olejich. Muzou vadit brambory (skrob), kukurice (gf sirup)... Alergie muze byt na jakoukoliv potravinu.

peunka
autor
30. dub 2022

@slunea Kendamil Medi Plus Cow's Milk Protein Allergy

peunka
autor
30. dub 2022

@slunea dostava i prikrm, ale mela to uz pred nasazením prikrmu :(

slunea
30. dub 2022

@peunka hmm... Strilim rady od boku, ale napadá me pracovat s teorii, ze vadi neco v UM
- pokud se po nasazeni allergy care mleka ditko nezlepsilo, je mozne, ze kravske mleko nevadi
- a je mozne, ze vadi jina slozka mleka, treba nektery z oleju
- Mozna by slo najit jine UM (bezne) bez slunecnicoveho/kokosoveho oleje a vyzkouset
- Nebo dat olej jeste navic do prikrmu a sledovat, jestli je to horsi

peunka
autor
1. kvě 2022

@slunea ja se trochu bojim, jestli cely ten problem nebude v kocourovi co mame doma 😞