Antikolikové UM. Podával někdo?

n_ikola
31. srp 2021

Ahoj/ dobrý den,

Chtěla jsem se zeptat, zdali někdo podával mimcu antikolicke mléko a jestli se po podávání upravila stolice a popřípadě přešly problémy.
U nás je problém ten, ze malý se nevykaka jinak než s RR, nyní máme Kendamil 1.
Pije dost, neblinka, přibírá … jen to vyměšování, někdy po jídle je neklidný - ne pokaždé.

Zvažují Kendamil anticolic.

Dekuju za názory a zkušenosti.

renatkaa1996
31. srp 2021

Ahoj, malemu jsem davala Nutrilon comfort&colics bylo to o dost lepsi a pak nam dr psala primo Nutrilon alergy care. Jde o to, ze v tom comfort&colics je ta kravska bilkovina castecne stepena a proto ty deti z toho tak neboli brisko… v tom alergy care je to bez te kravske bilkoviny. Myslim teda, ze tam je ale nejake uplne zanedbatelne mnozstvi nebo tak. Teda snad se nepletu.! Urcite ten Kendamil anticolic bude snesitelnejsi na traveni 🙂 ale v Kendamilu je kozi mleko, ze? Tak to nevim jestli to funguje stejne jako u Nutrilonu. 🙂

barunkiss
31. srp 2021

Měli jsme Bebu sensitive od 2 a půl měsíců. Teď má mala 8 měsíců a teprve budeme přecházet na pokračovací, protože byla opravdu spokojena. Když jsem kojila, tak měla šílené koliky, rourkovali jsme neustále atd…měla jsem strach když jsme přecházelo na UM, tak jsem se snažila vybrat to, co by ji mohlo vyhovovat. Po Bebě sensitive neměla nikdy zácpu. Koliky taky neměla nijak výrazně. Po tom třetím měsíci věku už byly úplně pryč. Stolici měla 2x i 3x denně. Byla spokojená a já také.

n_ikola
autor
31. srp 2021

@renatkaa1996 no máme teď normálně kravske, kozi jsme také vyzkoušeli, ale ještě 3 hodiny po jídle ublinkaval a stejně se sám nevykadil (jen 2x)🙄

n_ikola
autor
31. srp 2021

@barunkiss tak doufám, ze jak odbije 3 měsíc tak bude vše OK 🙂