Babio - probiotické mlíčko. Máte zkušenost?

berunka
12. bře 2009

Zdravím všechny maminky nemáte některá zkušenost se spolecnosti Goldim a jejich vyrobky?mam od nich caj pro kojici maminky a koukala jsem že dělají i mlíčka,kaše a čajíky pro dětičky.Podle popisu mi přijdou výrobky dobré.Děkuju za všechny názory 😉

alishia
12. bře 2009

ahojky, me to prijde taky fajn, ale neda se to nikde sehnat, snad jedine na netu. teda ja to aspon nikde nevidela a lekarne to moc nemaji.

berunka
autor
12. bře 2009

ja jsem prave koukala na jejich stranky a muzes to tam primo objednat.takze v tom myslim nebude problem.podle toho popisu to vypada dobre a neni to ani o moc drazsi nez normalni mlicka.

alishia
12. bře 2009

no ja vim, ale to chces vsechno porad objednavat? ja radeji zajdu do rossmanna a tam si vyberu co potrebuju nebo do lekarny. nevim proc to neprodavaji vsude. a nebude lepsi davat male overenejsi mlicka? tohle prece jen moc zname neni, ikdyz to vypada dobre. ja hooodne premyslela o tech granulovanych cajich a o tom laktozovym cukru....ale mlicko nevim no.

berunka
autor
12. bře 2009

a ty jsi na UM?jake mas vyzkousene?

alishia
12. bře 2009

z porodky sme sli s beba ha, potom mel sileny bolesti briska a kakal zelene lepidlo, potom sme meli nutrilon ha kakal krasne zlute i treba 3x denne, ale hrozne ho to nadymalo a porad prdel jak starej chlap, tak sem zkousela i nutrilon comfort, ale potom se nemohl vykakat a bolelo ho brisko jeste vice, tak sem se zase vratila k nutrilonu ha, pak sem zkousela sunar ha, a toho zapeklo uplne, takze zadne kakani, tak opet zpatky k nutrilonu ha, a nakonec sem zkusila hipp ha a sem naprosto spokojena, brisko jedna radost🙂 ale byla to dlouha cesta, milion telefonatu na nutrilon linky, milion navstev u doktorky jestli ma brisko v poradku. a vysledek ten ze musis zkouset. Zkus bud nutrilon nebo hami. holcicky na prdiky tolik netrpi. a nebo zkus to babio, zalezi na male jak ji to bude vyhovovat.

berunka
autor
12. bře 2009

ja malou zatim plne kojim ale posledni tyden jsem musela vecer i dokrmit odstrikanym mlickem.takze doktorka mi rekl aze uvidime za mesic na kontrole a kdyztak budem muset dat prikrm.a tim ze ja jsem vedena jako alergik tak i ona muze byt alergicka takze musime mit nejake mlicko pro alergiky.

alishia
12. bře 2009

takze taky HA. ja nevim jestli babio dela ha mleka, uz si to nepamatuji. ja bych zkusila ten nutrilon nebo hami, to se da koupit v kazde drogerce.

berunka
autor
12. bře 2009

doufam ze uz mame zrave obdobi za sebou.ted uz dva dny zase dlabe normalne min po trech hodinach a vecer uz jsme dva krat nedokrmovali.asi jsme prosly spurtem.chtela bych kojit idealne min do sesteho mesice.tak snad nam to vydrzi.

andy80
12. bře 2009

Ahoj, my kupujeme dětské čaje Babio, ale že existuje mlíčko to nevím, taky bych se ráda něco o tom dozvěděla.

berunko, pokud kojíš, tak koj a vůbec nekoukej po UM. Pokud ti baštila často, tak se mohlo jednat o růstový spurt, tak jde o to to jen překonat a pak bude zas dobře.