Beba 1. Nikdo ji teď prý nedodává. Proč?

neonka
25. únor 2009

Právě mi v lékárně řekli,že teď nikdo nedodává Bebu 1.Nevíte někdo proč?Dvojka i trojka jsou.

mousunek
25. únor 2009

to je zvlastni a to jako tu premium nebo tu protialergenni. Na druhou stranu ma zkusenost v obchodech "marketech" jsou levnejsi nez v lekarne

paola.o1
25. únor 2009

no divne, ale ja som v rakusku a tu som ju normalne videla v obchodoch

neonka
autor
26. únor 2009

tu premium,taky kupuju v marketech,ale posledně nebyla,tak jsem šla do lékárny-a tam mi řekli tohle!!Asi to bude v poho,jen mě to trochu znepokojilo,jestli nemají nějaký problém,jak to dneska je každou chvíli.

paola.o1
26. únor 2009

mozno je to tym ako musia vsetky UM menit koli EU, asi uz dodaju novu bebu

andy80
26. únor 2009

neonka: to se občas stane u všech druhů mléka. Mě se to stalo s Hipp2, pak ho začali zase dodávat, byl vylepšený a dražší

jankapavol
26. únor 2009

Ja davam bebu,kamoska ju taky dava a pry nemocnice na obilnaku doporucuje rovnou bebu.V porodce nam doporucili nutrilon,ale po ni jsme mely koliky,tak jsme presla na bebu1 premium.ale je pravda,ze treba v dm drogerii tu jednicku taky nemaji a pry ani nemivaji,jen 2 a dal

jankapavol
1. bře 2009

a kdyz jsme u beby,tak rozpusti se vam pekne?ja mam problem,ze mi v ni zustava nerozpusteny prasek.a teplejsi voda by se nemela pouzit,protoze by zabila ty laktobacily

mousunek
1. bře 2009

jankapavol ja ji rozpoustim normalne ve vode ktera se uvari necham ji 5-10minut odstat a zaleju to a nikdy nebyl zadny problem prcek ma normalni stolici i zazivani nacoz laktobacily maji velky vliv tak se tam nikde nic nenici oni to pisi pro jistotu ze by nahodou melo nejake mimco problem se zazivanim ale jinak v pohode

neonka
autor
1. bře 2009

já ji rozpouštím v tak teplé vodě,aby se mlíko dalo hned pít.V teplejší ne,kprávě kvůli lactobacilům.A taky mi tam zůstává trochu toho prášku,ale malý je v poho,tak to neřeším.
🙂