Beba HA2. Od kolikátého je vlastně měsíce?

evikuu
19. pro 2008

Ahoj holky, zachvilku by jsme mohli přejíd na bebu HA 2 ale na plechovkách je od ukončeného 6 měsíce a u popisu od 4 měsíce nevíte jak to je???

akzeret1
19. pro 2008

ahoj eviku já mám zkušenost se starou bebou ha v krabicích,tam je psáno od ukončeného 4.měsíce tedy začátek pátého
tvoje holčička ma asi exem nebo alergii počkala bych s pokračovacím mlíkem až spolu se záváděním příkrmů od uk.6.měsíce,pokavad se ti nebudí nebo nepláče hlady a dobře prospívá
Mě to doporučila moje dětská dr. že to děti s alergií tak nezatěžuje,my měli Ha mlíčko až do roka a vše v pohodě,podmínka byla,že malá dobře prospívala.Radši se na to zeptej svojí mudry 😉

evikuu
autor
19. pro 2008

Děkuju moc za radu, u HA mlíčka chceme zůstat.V 9týdnech měla 5620g takže i prospíváme.Kontrola až 29.12.Začala mě vynechávat jedno jídlo denně jí ráno, vpoledne, ve 4 a po 7hodině večer.Většinou "udělá" 180ml-podle tabulek by měla 5x ale to neřeším....
Spinkáme celou noc a kdyžtak se chystám přidat do mlíčka SINLAC kašičku....
ale překvapilo mě že 2HA je od ukončeného 6měsíce..... asi jak píšeš miminka s alergií by měli počkat s pokračovacím mlíčkem tak to třeba vymysleli sami takto.........

motylek
19. pro 2008

Kvůli EU museli všichni výrobci upravit složení mlíček a na krabice psát, že jsou od 6.měsíce. Propagace výlučného kojení 😝 😝 😝

motylek
19. pro 2008

Nejenom u HA i u obyč 😉

evikuu
autor
19. pro 2008

Ach jo děsný 😀

cerstvamama
20. pro 2008

Máte někdo Bebu HA 2 v plechovce? Přešli jsme na ní z Nutrilonu HA 1 a oproti tomu Nutroši se mi zdá trošičku jakoby hustší nebo hrudkovitá. Prostě jiná konzistence. Je to normální?