• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Beba Hypoalergenní AR

26. června 2012 
U nás má alergii na pyl brácha a švagrová ale nikdo se nás ani neptal jestli máme v rodině alergika.Já mám někdy ekzém ale spíš z drog. prostředků /jar...../
V porodnici dávali také bebu HA a když jsem nezačala kojit tak mě náš doktor doporučil ať dávám nějaké HA mlíčko aspoň do třech měsíců,že kdyby byla malá alergik tak ať jí nezatěžuju a neděláme na ní pokusy.Takže spíš z prevence.Chtěla jsem jí dávat do těch třech měsíců ale pak jí čeká očkování a chceme jí dávat očkovat i na pneumokoka a tak jí nechci zatěžovat organizmus ještě změnou jídla.
Zjistila jsem že na některé bebě HA 2 je napsáno od ukončeného 6 měsíce a někde od 4 měsíce nevíte jak to teda je???Někdo říká že ta 1 je nej a tak tu 2 posunuli na 6 měsíc....
Starší jsem dávala HA mlíčko jen v prvním měsíci a pak klasickou bebu.Okolo půl roku jí začal trápit ekzém na obličejíčku ale nikdo neví jestli by se nevyklubal i s HA bebou....
Dnes jsme o tom dumali smanželem.Do 4 měsíců jí HA mlíčko dávat budeme na 100% a pak uvidíme.... sehnala jsem jí za docela dobrou cenu asi o 30kč levnější než u nás v lékárně za 400g 210kč takže jsem jich 20 objednala :slight_smile: než je zase zdraží :(.
27. lis 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to je super cena....U nás jí mají nejlevnější za 225,-Kč, jinak kolem 250,-Kč.Manža taky jednou objevil někde v lékárně za 210, tak jich objednal 10 a pak když tam šel znovu tak už je měli za 230,-
Jinak do 6 měsíců chceme HA dávat určitě.Evi a jak vám Verunka kaká po Bebě?Kubík kaká jen 1x denně a zeleno-žlutě.
27. lis 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja davam Bebu HA AR od zaciatko pretoze ma mala dost silny reflux, po kazdom jedle mi vygrcka aj toto mlieko. Pisete ze prechadzate z mlieka na mlieko ja by som si to svojvolne netrufla. Myslim, ze to zatazuje organizmus a nerobi dobre na travenie.
Co sa tyka zelenej stolice, na krabici je napisane predsa upozornenie Cituje: ,,Vsetky HA mlieka s nestiepenou bielkovinou mozu sposobovat prirodzene zelene sfarbenie stolice,,
Mala kaka 2xdenne a kamoskyna mala uz zmenila asi 5 typov mliek v priebehu 4 mesiacov a maju stale prblem s kakanim. Preto si myslim, ze to zatazuje tie malicke bruska a teda odporucuje mi aj Dr.
27. lis 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš kaká zelenožlutě nebo zeleně jak kdy.... říkají že když jsou nacpaný hodně - což Veruš baští už někdy i 180ml tak kakají žluťě ale týká se to jen HA mlíček. jak píše tamilla zelená stolička po HA mlíčkách je normální-hlavně že prospíváte :grinning: .Kakáme asi 2x denně.Dávám jí ještě proibotické kapky 1x denně 5 kapek ráno-takže možná i díky tomu kaká víc.
Taky si myslím že u těhlech malých prďolek není dobré mlíčko měnit....
Známá kojí a mají neustále koliky stejně ať jí co jí-takže to není jen UV ale prostě některé děti mají trápení-třeba jakto že některé zvrací a některé ne....
27. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dcera trpí na ublinkávání a tak jsme kupovaly nutrilon a nutriton a vyšlo to dost draho. Ted jsem objevila BEBU AR a ze zadu je v textu uvedeno , že obsahuje i HA a o 50% snižuje alergie. 750g stálo 275,- a to je super. Prodávají to v lékárně u Kauflandů
27. lis 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
JITULKO POSLALA JSEM TI ZNOVA EMAIL....
O TÉ BEBĚ AR JSEM SLYŠELA ŽE JE I HA ALE ASI NE V TAKOVÉM MNOŽSTVÍ-NO KAŽDOPÁDNĚ SI ŘÍKÁM ŽE KDYŽ NÁS UBLINKÁVÁNÍ NETRÁPÍ JESTLI MÁ CENU AR POUŽÍVAT??? ALE CENA OPRAVDU VELICE SLUŠNÁ!!! CO JITULKO JAKÝ MÁŠ NÁZOR???
28. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, díky moc za IP, už máme objednáno :grinning: :grinning:
Jinak cena je fakt slušná, to úplně čumím :sweat_smile: 750g za 275,-Kč jo??? :confused: to je fakt super.Ale Evi přesně jak píšeš ty - když nás netrápí ublinkávání (musím zatukat) :slight_smile: tak AR nemá cenu používat.Jo a Evi, Verunka ti fakt vypije už i 180ml? :slight_smile: To Kubík pije maximálně 150ml :sweat_smile:
29. lis 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač-já ráda :grinning:
někdy dá i 180 3x denně :grinning: ale většinou s prvním buzením ráno a pak už po 150, ráno asi dohání hladovou noc.
Ale je pravd že jí chutná-stejně jako ségře.V pondělí jdeme na vážení.Jsem zvědavá kollik bude už mít. V 6 týdnech 4790g :grinning: .To mlíčko AR je myslím zahuštěné škrobem a to nepotřebujeme-tak na tu váhu tam musí být toho HA mlíčka méňe /asi/.
29. lis 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů Evi,tak to je Verunka teda pěknej macík :grinning: :grinning: Pak dej vědět kolik už vážíte :wink: My jsme měli před 14 dny 5760g ana vážení jdeme ted ve středu, tak jsem taky zvědavá....
Jo a včera přišel manža s tím, že jeden jeho kolega z práce dávali taky prckovi Bebu HA, od narození, do jednoho roku a ted se jim prý osype úplně po všem, i po rohlíku a jejich pediatrička jim řekla, že to má prý z toho HA mlíka, že si tělo neudělalo imunitu nebo co a že se ty HA mlíka prý mají dávat jen do půl roku.Tak nevím co je na tom pravdy :confused:
29. lis 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moc bych tomu nevěřila-možná doktorka neví co stím tak říká tohle.Malým dětem by se nemělo kravské mléko dávat to víme všichni a malé děti si imunitu vytvářejí průměrně do tří let,takže spíš bych hledala jinde.Od jednoho roku se začíná klubat třeba i atopický egzém a to nechce zanedbávat!!! Výborná je kosmetika cutishelp mimi z konopí-používám ekzém a super.Už jsem objednala celou jejich řadu.Kačence jsem dávala normální mlíčko bebu a taky se mě okolo roku osipala na trvářičkách-prostě začínají baštit a tím to nejspíš bude!!!A nidy jsem neslyšela o tom že jsou HA mlíčka jen do půl roku.....
29. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já si taky myslím......
Jůůů tu kosmetiku tedy vyzkoušíme taky, vůbec jsem o tom neslyšela...Kubíkovi se právě občas udělá ekzémek na loktech a mažu Bepanthenem a zmizí to, ale tohle určitě vyzkouším taky....Díky :dizzy_face: :wink: Dá se to objednat na netu nebo se to kupuje někde v lékárně? :confused: :sweat_smile:
30. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objednala jsem si celou sadu na netu.U nás v lékárně to mají třeba i na kusu o 30kč dražšší takže i s poštovným to vyjde levněji nebo stejně a mám vše "pohromadě".
Hezký večer jdu chrupat, dnes jsme byli u faráře domlouvat křtiny.
30. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to jo, taky na to mrknu :wink:
A kdy budete mít křtiny? :slight_smile:
Mějte se, papa :dizzy_face:
4. pro 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
28.12 při mši takže to bude stát za to....
Když jsme křtily Kačku tak se zrovna loučil farář a přicházel nový-takže plný kostel lidí a my tam "plašily" :grinning: tak doufám že to bude klidnější :sunglasses: .
TAKY SE MĚJTE A PUSA :sweat_smile:
4. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je pěkný datum - 28.12. :dizzy_face: :dizzy_face: Tak si to pořádně užijte :dizzy_face: :wink: A snad to bude teda fakt "klidnější" :grinning: :grinning:
6. pro 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a aký je rozdiel medzi BEBA HA 1 a 2 ???
24. pro 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuky beba 1 je do 6 mes a 2 je pokracovacia vyziva
26. pro 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale beba HA 2 ju uz od 4 mes.,nie? obycajna je od 6 mes. ...
ale ta dvojka je hustejsia, ci ako?
26. pro 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem se taky na to ptala prý je 2 HA taky už od 6 měsíce!!!
26. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite je HA od 4 mas. pozri na
http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/99004079-nestle-beba-h-a-2-premium-750g
tam dole na krabici je tiez, ze od ukončeneho 4 mes. :slight_smile:
27. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás už právě mlíčko v krabce neseženeme :confounded: pouze plech 400g a tam je od ukončeného 6.měsíce.Tak nevím jak to vlastně je....
28. pro 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beba H.A. se opravdu prodává už jen v plechovce. Beba 1 H.A. je už vhodná od narození a 2 H.A. je od ukončeného 4. měsíce. Co se týče složení, tak koukněte na internetové stránky www.kojeneckavyziva.cz a tam se dočtete další detaily.
28. pro 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale třeba u nás ve všech lékárnách mají bebu HA 2 a dole je napsáno od 6 měsíce a to mě silně mate.... na stránkách nestlé jí mají od 4 tak jak to je???
28. pro 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beba HA 1 je od narodenia do 6 mes.
Beba HA 2 je od 4 mes.
Beba 2 (obycajna) je od 6 mes.

a v akych plechoviaciach? uz HA sa nepredava v krabici?
28. pro 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
U NÁS JE OPRAVDU BEBA HA 2 OD UKONČENÉHO 6 MĚSÍCE-DNES NÁM TO POTVRDIL I DOKTOR.TAKŽE ZŮSTÁVÁME NA 1.JO A KRABKY UŽ U NÁS NESEŽENEME-POUZE PLECH :angry: A POUZE 400G
29. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy. Som tu novacik...ale kedze vidim, ze rozoberate temu, ktora ma trapi...Mam 15 mesacnu dceru, ktora je doteraz uplne kojena. Moj manzel je alergik a tak lekarka odporucala, ze ak raz nejake mlieko, tak bebu a na predpis aj pre alergikov. Chcela som to vyuzit a tak som si pred ukoncenim prveho roku malej rychlo dala predpisat nejake to mliecko do zasoby, pretoze materskeho zacinalo ubudat. Ale doteraz som ho nemusela pozuzit a teraz, ked uz ho je treba, tak mala ho vobec, ale vobec nechce. Preto mam na predaj tieto mliecka...je to BEBA 3 HA a 75é gramovu krabicu predam za 11,50 Eur (346 sk). Ak by ste niektora mali zaujem alebo o niekom viete, tak mi prosim napiste do internej posty.Mate niektora podobnu skusenost?
4. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused:

baby prosim vas !!! :
potrebujem teraz prjst z Beby1 HA - na Bebu HA 2,
ako to mam spravit???
Len proste zarobit dvojku a normalne ju davat, alebo medzitým musim na niektoru davku dat este jednotku?
Lebo jednotku mam doma len na 1-2 davky, tak ci mam ist rychlo zhanat po lekarnach este jednu krabicu...
5. led 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahooj.Jsem tady zas po dlouhé době, Evi promin že jsem ti neodepsala na IP :sweat_smile:
Máš pravdu, tu krabici už tady nikde nemají, ale my pro ní jezdíme do Rakouska, tam krabice mají, normálně těch 600g.A vychází to tam i trochu levněji.Ne moc, ale o něco málo to levnější je.
Nelli já bych řekla, že přejít se může normálně (z 1 na 2), ale nejsem si tím jistá.Budu to řešit za chvíli taky.Tak prosím poraďte jestli máte někdo zkušenost :wink:
5. led 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic se neděje hlavně že jste vpořádku a hlásíte se :grinning:
Jinak dle nových norem nám HA bebu 2 posunuli na ukončený 6 měsíc, překvapuje mě že to na Slovensku není.... ale jinak na toto jsem se již taky ptala tady i doktora.Klasicky dopapejte jedničku a dej dvojku už nemá cenu to pak střídat, ale jak píšu u nás je dvojka od 6 měsíce-takže klidně pokud Vám jednička sedí jí dávej dál...
5. led 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek