Beba Hypoalergenní AR

danca27
2. čer 2008

Ahoj holky máte někdo zkušenosti s tímto mlíkem?...Jsou po něm prdíky? Je hustší než Nutrilon AR?...Na doporučení DL přecházíme občasně na Bebu poradte děkuji.

evikuu
20. led 2009

Ahoj stím jsem se setkala u malé když začala slintat a měla to v obličejíčku ale pokud to má z mléka tak to může být to samé.Doporučuji konopnou kosmetiku ale také pozor aby nměl na mléko alergii všeobecně!!

durdik
20. led 2009

evikuu,
dakujem za odpoved. Pozerala som na nete, ale tej konopnej kozmetiky je vela. Mozez mi napisat, ktoru konkretne si pouzivala ty?

meria
20. led 2009

durdik, je to malinke babatko, mala by si sa poradit v prvom rade s pediatrickou, aby si mu nahodou nevypestovala nejaky ekzem, alebo alergiu.
nasa mala tiez slinta a ma z toho vyrazky, utieram len s cistou vodou casto a utriem latkovou plienkou. Ked ju kupem, tak jej len prebehnem detskym mydlim lahko okolo. Pouzivam Niveu mydlo.
to ti kazala rpikrmovat pediatricka? prikrmujes bebou?
vela stastia, drzim palce!!!

evikuu
21. led 2009

Já používám toto: http://www.zdravotnikosmetika.cz/Mimi-CutisHelp...
jsem moc spokojená-mám celou řadu.Pomohlo nám to od ekzému a lupů v hlavčce a i když má potničky používáme emulzi.Tak uvidíš.Ale je pravda že by jsis měla zjistit jestli nemá malé nějakou alergii-pokud je to ale ze slintání je to normální, teda aspoň u nás bylo.

jitulka1985
1. únor 2009

Ahoj holky, Evíku díky za IP, to jste už véééélikýýýýý 😵 Mně skolila nějaká chřipajzna, tak jsem ležela a ležela, už je to mnohem lepší, ale byl to hnus.Manža se musel starat 🙂
Fakt je ta kosmetika dobrá?vyzkouším.My právě na ekzémy trpíme.A co příkrmy Evi?Co už dáváte?

evikuu
2. únor 2009

Ahojky tuláci 😀 jo jo roste je to znát, zase jsem vyřadila nějaké malé oblečení na půdu je to děs 😢
Jinak tu kosmetiku si nemůžu vynachválit-mám celou řadu a používám denně.
Chřipajzdna řádí všude, je dobře že se manžel stará u nás by to bohužel nehrozila jezdí jako obchodní zástupce a je furt v prrrrrr.No jo ale zase mám po ruce mamku a to je fain.
Příkrm dávám dopoledne ke sváče nastřídačku přesnídávku-hlavně HAMI první lžičku jsou mrňavé a to nám vyhovuje a ob den to střídám s mrkví+jablko samotná mrkev nám moc nejela.A večer do lahvičky nemléčnou rýžovou kaši 😀 .Někdy jí dám ochutnat i brambůrku a to taky může.Docala jí to se lžičkou jde tak snad tak bude pokračovat.

jitulka1985
4. únor 2009

Evi čáááááu, vás tu nějak zanedbávám 😝 😀 😀 Už jsem fit, jsem ráda že Kubík to ustál, nic nechytl.A pak že nekojený děti nemají imunitu!!!! 😅 Už to bude týden takže si myslím že by něco dávno chytil.
My dáváme vždycky v poledne uvařenou brambůrku s mrkví, rozmixovaný a večer tu kašičku.Nevím jestli už můžu dát třeba v poledne tu brambůrku a odpoledne přesnídávku?????Nevíš Evi?Abych ho zas nějak "nepřecpávala" a nezatěžovala mu žaludek vid?Jinak samotná mrkev nám jela ze začátku, ted jí plive a otřásá se hrůzou jen to vidí 😀 😀 Takže bud mu uvařím brambůrku a do toho tu mrkev nebo taky dávám od Hami první lžičky.To mu chutná.

jitulka1985
4. únor 2009

Byli jsme minulý týden na Hexa vakcíně a pohoda, to jsem byla ráááááda 😵 😵
A jak se máte vy?Tu kosmetiku teda musím zaručeně vyzkoušet, hodila by se mi.....

jitulka1985
4. únor 2009

Evi s tou lžičkou - my docela ještě bojujeme.Sice už otvírá pusinku když vidí lžičku, ale jako ještě nic moc, ještě musíme dopilovat 😉

evikuu
4. únor 2009

Ahojky, jsem ráda že jste to dobře zvládli.Já mám te´dka starosti.Švagrová mě sem poslala na hlídání v sobotu kluka a zapoměla se zmínit že ten mladší má neštovice a ten starší co byl u nás je taky ještě neměl a samozřejmě je v pondělí dostal-takže když byl u nás byl nejvíc infekční.Čekám kdy to propukne u Verunky, věřím tomu že průběh to bude mít dobrý ale je rozočkovaná na pneumo a hexu a vypadáto že bude muset vše opakovat znova 😠 😠 😠 jenom díky nezodpovědnosti švagrové.Čeká čtvrtý a ještě neví co znamená inkubační doba....
Ai nevíš jak jsem byla naštvaná, až nepříčetná.Málem jsem sežrala telefon když jesm jí volala.
Jinak dalšího příkrmu se neboj, klidně už ho zaveďte.
Já dávám malé dopoledne přesnídávku, v poledne se chystám už na nějaký masový příkrm od příštího týdne a večer dostává tu kaši míchanou s mlíčkem.
Ale odpolední svačinku už jí asi taky trochu spestřím a dám jí asi zase přesnídávku.Má je moc ráda a už by první lžičku o hami snědla celou.Mrkev samotnou taky ne, jen mrkev+jablko to jí chutná.Kačka jí vybrala příkrm kuřecí maso se zeleninou+ jablko tak se na to od příštího týdne chystáme 🙂.
Zkus mu dát odpoledne před mlíčkem přesnídávku a je to 🙂
opatrujte se a napiš.Pusa malému

evikuu
4. únor 2009

Jste šikulky že očkování dopadlo dobře a lžičku se naučí neboj-jen to chce vydržaŤ 😀

jitulka1985
4. únor 2009

Ty jo Evi ta tvoje švagrová asi moc rozumu nemá co?????? 😠 😠 😠 ty jo já bych jí dala teda!!!!!!!!! 😠 Jsem na tohle alergická.Vadí mi i když k nám někdo přileze s kašlem či rýmou, natož neštovice!!!!!! 😠 Pak dej vědět jak to zvládáte.....Držím palce.

jitulka1985
4. únor 2009

Evi jaké děláš pauzy mezi krmením?

evikuu
4. únor 2009

3-4H někdy i dřív.Ráno teďka moc nejí tak 100ml mlíčka a za dvě hoďky otavuje takže jí pak dám přesnídávku a asi 60ml mlíčka /asi v 10h/ pak mezi půl 1 až v 1 sní asi 150ml mlíčka, pak o půl 4 asi 120ml a na noc vylupne 180ml a to je asi 7h.
Švagrová je pitomá až to není hezký, už jen ta nezodpovědnost že malýho nechala u známejch a přijela k rodičům jinak tady nebydlí.Já mít doma nemocné dítě tak jsem teda sním.Už jen to že ho musí mazat a hlídat-no prostě myšlení žádné

kacatko03
8. únor 2009

Ahoj, mám dotaz....z Nutrilonu jsme přešli na Bebu AR a malej má od té doby nazelenalou stolici a už vubec ne vodnatou tale jakoby žvejkatou. muže to být z toho mléka?

evikuu
8. únor 2009

Ahoj, určitě ano.Máme to samé a jí jí od narození.U beby a HA ktomu je to normální 😀 dobrou huť

jitulka1985
9. únor 2009

Kacatko je to úplně normální.Taky kakáme "špenát" 😅 myslím, že to píší i na té krabici, že to může způsobovat zelenou stolici.Takže neboj, je to normální 😉

Evíku tak co, jak válčíte?Co neštovice? ☹ Ty ta tvoje švagrová je fakt...... 😠 😠

jitulka1985
10. únor 2009

Evi ještě jsem ti zapomněla napsat, že Kubík začal bojkotovat všechny příkrmy 😒 Tak dám chvíli pauzu asi.....Jsem to minule zakřikla.....Mějte se fajn 🙂

evikuu
10. únor 2009

Ahojky, neštovice zatím dobrý ale na hlavičce se nám udělal takovej červenej bobek a tak jsem v !očekávání" co bude dál 😝
Jinak dnes jsme poprvé k obídku dávali špenát+brambor /mrkev nás staví/ dosladila jsem to tím mléčným cukrem a musím říct že to odvážně snědla 😀 ale je to hnus....... 😀

To ti nejí ani kaši?? Copak že se seknul??

jitulka1985
12. únor 2009

Evi tak třeba Verunka nic nechytla a bude to dobrý 😉 To by bylo fajn 😵
Kaši jedinou jí, ale jinak nejí nic.Brambory, přesnídávky, mrkvičku, prostě nic.Vůbec nevím jak to do něj "dostat".

jitulka1985
12. únor 2009

Ted jsem mu dala 2 dny pauzu, tak uvidím, zítra mu zas udělám nějakou polívčičku nebo něco a uvidíme......

evikuu
13. únor 2009

Ahojda, tak včera jsme teda Veruš ochutnala kuřecí maso se zeleninou+jabko od HAMI a musím říct že jí chutnalo.Je to takové nasládlé a tak snědla čtvrtinku skleničky/ víc jsem jí toho nedala/ jinak máme zasebom mrkev-ta nám teda moc nejela, pak mrkev+jablo to bylo lepší, špenát s bramborem/to jsem jí přisladila-dochutila tím bio dětským cukrem/ a taky dobrý a včera to masíčko.Je tam jen mrkev, maso a jablíčko tak ho třeba zkus na to,pak mám v plánu to samé ale bez jablíčka a pak uvidímeco dál.Zatím jí jídlo kupuju a zkoušíme co nám jede 🙂.Od HAMI mají jídla docela chuť beru to vždy po jednom a když jí chutí tak dokupuju.Sní už jsem se dostala dál než s Kačkou do ní jsem skleničku-spíš ani lžičku kupovaného ani nedostala ale třeba jsou nové chutě a pro to to Veruš jede 🙂.
Ale aspoň kašičku baští ti baští a někdo radí zeleninku přisladit tak uvidíte.Je divné že ani přesnídávky nechce mlsoun 😀

jitulka1985
13. únor 2009

Evi je to mlsoun, to máš pravdu, asi je po tatínkovi 😀 😀 😅
Já taky právě kupuju od Hami, pak to dojídáme protože on to fakt vůbec nechce a mně to teda chutná moooooc 😵 😀 😀 To maso a jablíčko mám taky, zkusím to zítra, to jsem ještě nezkoušela.Chjo, už aby se rozjedl 🙂
Jůůůů tak Verunka je jedlík, to je parádní 😵 Kdy jdete na další očkování?Nás to čeká za 14 dní (3. dávka Hexy)

evikuu
13. únor 2009

Čekáme jestli nedostane ty neštovice jinak nás hexa čeká taky tak za 14dní.
Uvidíš malej se rozbatí!! Jo a zítra hezkého valdu 😀
Jo a aspoň tu mlsotu máš na koho svést 😀

jitulka1985
16. únor 2009

Evi ahojky, tak co?Jak to u vás vypadá?Co neštovice?Vždycky si na vás vzpomenu..... 😉 Jestli jste je nechytli do ted tak si myslím, že už nemají šanci....
Nám roste zoubek takže máme teploty a jsme trošku protivný, příkrmy jsem mu ted už déle nedávala, ale zítra zkusím to masíko s těmi jablky tak dám pak vědět 😉

evikuu
16. únor 2009

ahojda, děkujeme za optání 😀
dneska už jsme holky!!! Byli jsme píchat naušničky a docela dobrý-ani moc neřvala 😀 teďka už spinká.Zoubky se mě zdá u nás mají ještě čas ale taky nás to brzo čeká 😕
Neštovice zatím nenáme-čekáme ještě tento týden do neděle pak už to nehrozí 😝 😝 😝
dej vědět jak chutnalo a opatrujte se 😀

jitulka1985
18. únor 2009

Jééé tak už máte náušničky jo? 😵 😵 Pak dej fotečku 😉
Jinak jsem se rozhodla (teda poradily mi holky 😀 )že tak týden nebo dva vynechám příkrmy a pak začnu od začátku pěkně pomalu - mrkvičku, pak jinou zeleninku a pak něco s masem.Musím na Kubu asi pomalu, protože on fakt nic nechce.Tak snad tohle bude mít úspěch.
A co vy?Snad ještě neštovice nepropukly ☹ 😠

evikuu
18. únor 2009

šeptám šeptám zatím dobrý-neštovice nejsou a naušničky nehnisají!! No uvidíš, asi bude mlsoun 😀
My zatím baštíme ostošest.
Včera jsem objednala tenhle kočárek tak mrkni-zatím jezdím ve starém po Kačence 😀

http://www.detskyraj.cz/zbozi/2810-deltim-voyager-

mousunek
18. únor 2009

evikuu: koukam na ten pekny kocarek, asi budu muset sehnat taky neco takoveho

evikuu
18. únor 2009

Děkuju za pochvalu, byla to náhoda že jsem na něho narazila, ale přesně něco takového jsem scháněla + jsem dokoupila naštičku na řidítka a neoriginál pláštěnku a vyšel mě na 4100kč.Chtěla jsem něco do 4tis-úplně mě to stačí,knám na vesnici ale furt jsem nemohla sehnat nic pořádně robusního s velkýma nafukovacíma kolama-a tohle je láska na první pohled 😀 .

Už se na něj těšíme.
To je maslím super cena na to že minulý rok stál o 3tis. víc 😀