Beba Hypoalergenní AR

danca27
2. čer 2008

Ahoj holky máte někdo zkušenosti s tímto mlíkem?...Jsou po něm prdíky? Je hustší než Nutrilon AR?...Na doporučení DL přecházíme občasně na Bebu poradte děkuji.

jitulka1985
18. únor 2009

Evi tak ten kočík je fakt nádhernej 😵 😵 😵

evikuu
18. únor 2009

Teda ty jsi taky hodná 😀
Ještě jsem se tě chtěla zeptat-co dáváš malému pít??Myslím mimo mlíčka??Mlíčko asi furt bebu že??
Jinak já už pomalu z HA beby přecházím na HERO doktor mě tento přechod požehnal a nám chutná-i mě.Krásně voní, ale musím nejdříve dodělat bebu.

mousunek
18. únor 2009

evikuu: budsu muset sehnat taky neco pevnejsiho chtela jsem koupit kocar za pokukaqzku z vitani opbcanku ale narazila jsem vetsinou na "plastove" konstrukce a to muj klucina mit nemuze protoze uz ted ma 70cm a pres 8kilo musi mit i spesl autosedacku do klasickeho vajicka se delkove nevejde a tu vetsi mit nemuze protoze jeste nesedi...

evikuu
18. únor 2009

Tak to jste kousci i když Veruš měla ve 4m 7260g takže taky žádnej drobek 😀
Jsem na ten kočárek moooc zvědavá 😀 , viděla jsem obrázek kde u něj je vyfocené dítě a je to teda kolos-tank.Ale to knám potřebuju.Psalal jsem si s jednou holčinou a ta má klučinu 91cm a bez problémů-tenhle kočárek má lůžko 87cm což je dost slušný, když si vezmeš až budou sedět tak ani takové lůžko nepotřebuješ.I s dokoupéním vaničky ti vyjde na slušný peníz-ale myslím že je to zbytečné.Dáš ho do polosedu a je to pak to jde položit i do rovinky.

JITU: psala jsem ti na téma UV BEBA 😀

evikuu
28. únor 2009

Ahoj holky, prodám HA BEBU 6ks mrkněte na inzeráty 😀
JITU JAK JE??

jitulka1985
2. bře 2009

Evi ahoooooooj 🙂 Tak co holky jedny??? 🙂 Jak se máte?Co neštovice?Odolaly jste doufám 😉

jitulka1985
2. bře 2009

Evi dávám furt Bebu, akorát už Bebu 2 HA, ta jednička už mu nestačí.
A pít dáváme čajík, od lerosu ovocnej a mezi tím i trochu štávičky od Hami.je to ve skleněný lahvičce a různý příchutě.Má to prý hodně vitamínu C, tak vždycky tak 30 ml denně vypije.

jitulka1985
2. bře 2009

No ještě jsem zapomněla napsat že Kubík už příkrmy baštíííííííííí 😵 😀 Huráááááá 😵 😀 😀 Jo a Evi ještě prosím tě, budu tě zas otravovat 😀 Napiš mi prosím váš jídelníček.....Jen abych věděla, nějak se v těch příkrmech neorientuju 😅 A dáváš pořád kupovaný nebo to nějak střídáš s domácími?Já zatím dávala kupovaný, začla jsem mrkvičkou a pak jsem mu přidala nějakou tu míchanou zeleninku a ted právě nevím, možná bych zkusila zas pro změnu domácí - třeba brambory s mrkví nebo nevím právě ☹ 😅 Díky moc 😉

jitulka1985
5. bře 2009

No teda Evi koukám, ty už jsi jak já 😀 😀 Pěkně to tu zanedbáváš 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Doufám, že jste v pohodě.

evikuu
19. bře 2009

Ahojky,tak jak jsem ti psala jsme ok-jídelníček ti pošlu

jitulka1985
22. bře 2009

Evi ahoj, jsem ráda, že jste v pořádku a díky moc za IP 😉 😵

evikuu
22. bře 2009

Nazdárek a napiš jak se máte 😀

jitulka1985
22. bře 2009

Evi máme se moc fajn, už máme 2 zuby, objevila jsem ten druhý včera náhodou...Ještě nejsou moc vidět, ale jsou teda pěkně ostrý 🙂
Už jste po obídku? 🙂

jitulka1985
22. bře 2009

Evi zkoukla jsem ti fotečky, Verunka je nááádherná 😵 😵 A už velikánská.A všimla jsem si že máte stejného hada jako my....visí nám zamotaný na postýlce a Kuba miluje nejvíc to kolečko co z něj visí a tu berušku protože píská 😀 😀

evikuu
22. bře 2009

Jo jo tak Veruš taky mám moc ráda to kolečko-musím ještě dodat nějaké foto-díky za pochvalu.
Jinak já hlásím dnes první zub!!! 😀

petrus29
22. bře 2009

Eweny ja moje zlatko prikrmujem od narodenia Nutrilonom no grckali sme z neho ☹ presli sme na Nutrilon AR,a mala je oki.Trosku nas zapekalo a mali sme problem sa vykakat.Potom sme objavili Babycalm kvapky cisto prirodne a ani niesu drahe a zdaju sa mi setrnejsie na malej brusko ako Espumisan,davam jej ich pred krmenim a nemame problem sa vyprdkat. 😉 Ja zarabam mliecko do vlaznej prevarenej vody,nadavkujem,pretrepem a flasu vlozim do horucej vody aby sa mliecko zohrialo.Davam aj malu vlozku medzi cumlik a mliecko ktora bola pribalena s flasou.Dalej pouzivam zrezane cumliky ktore sa neupchavaju a mala pekne a pomaly vypije svoju davku...dufam ze to nejako pomoze 😉 🙂

jitulka1985
23. bře 2009

Jééé Evi tak gratulace k prvnímu zoubku 😵 😉 .A našla jsi ho ty nebo manža? 🙂

evikuu
23. bře 2009

Já já bude na šaty 🙂

jitulka1985
24. bře 2009

Evi tak to si nějaký krásný vyber 😉 😵 😵 😀 Já taky první zub našla takže jsem pak hned vyrazila na nákupy 😀 😀 Manža furt říkal jak ho první objeví on, každý den jsme se Kubíkovi "vrtali" v pusině 😀 a pak jsem ho objevila úplnou náhodou já 😀
Dej pak fotečku s náušničkama 😵

evikuu
24. bře 2009

jasně určitě něco koupím,ale je to stejne prča

jitulka1985
24. bře 2009

Ještě jim ale nejsou ty zoubky moc vidět, mně se líbí pak když jim povyrostou a smějou se a koukají jim třeba 2 zoubky, to je hrozně roztomilý 😵 😀 😀

evikuu
24. bře 2009

To jo jak z reklamy na HAMI 😀

jitulka1985
27. bře 2009

😀 😀 😀 😀
Ta reklama je úžasná s těma dětma 😀 😀

jitulka1985
20. dub 2009

Evi nazdááár jak se máte?????? 🙂

evikuu
20. dub 2009

Ahojky,děkuju za optání vše OK.Napiš na IP prý by nás mohli vyloučit!!

tara111
26. dub 2009

ahojte, k BEBA 1 AR - kamaratka mi hovorila, ze pokial je 1 z rodicov alergik a mate to potvrdene od lekara, dostanete BEBA 1 AR kupit lacnejsie... 🙂 urcite uzitocna informacia 😉

evikuu
27. dub 2009

tak to u nás asi nebude 😖
jitulko nová fotka 😀 krása-já taky něco přidala do albumu 😀

christla
6. kvě 2009

Ahoj holky!
Chci se zeptat. Mám týdenní dceru. Bohužel se mi nerozjelo mlíčko, takže malou nekojím. Z porodnice jsme jeli s Nutrilonem, ale pediatrička mi řela, ať malé dávám Bebu HA vzhledem k tomu, že jsem atopik.
Stoličku měla naposledy včera ráno - to jsem jí ještě dávala Nutrilon, ale od včera odpoledne, co jsem jí začala dávat Bebu, žádnou stoličku neměla. Občas se kroutí a je celá červená, je vidět, že tlačí, ale stolička nikde. Jsem z toho na nervy. Je to normální????
Budu moc ráda, když mi odpovíte.

díky moc!!!!!

berunka
9. črc 2009

ahojky maminky rada bych ozivila toto tema a zeptala se mate nektera zkusenost jak s Nutrilonem AR tak Bebou AR ktera je zarovem i HA?ted jsme na Nutrilonu AR predtim jsem mela Nutrilon HA ale po tom mala blinkala.tak jsem dala AR ale doktorce se to moc nelibi a poradila mi tuhle kombinovanou Bebu.diky moc za info 😉

citroenka
23. črc 2010

@janinininka Ahoj taky dávám BEBU,moje malá měla 3m a papá co 3 hodiny 90 ml a na noc dávám do BEBY kaši a sní mi i 180ml.Každé miminko je jiné a vezme si kolik potřebuje a když přibírá tak bych to vůbec neřešila.A vzadu na krabici je napsáno že BEBA může způsobit nazelenalou stoličku.Mi jí máme 1x denně a taky zelenou 🙂