Beba Hypoalergenní AR

danca27
2. čer 2008

Ahoj holky máte někdo zkušenosti s tímto mlíkem?...Jsou po něm prdíky? Je hustší než Nutrilon AR?...Na doporučení DL přecházíme občasně na Bebu poradte děkuji.

evikuu
27. lis 2008

U nás má alergii na pyl brácha a švagrová ale nikdo se nás ani neptal jestli máme v rodině alergika.Já mám někdy ekzém ale spíš z drog. prostředků /jar...../
V porodnici dávali také bebu HA a když jsem nezačala kojit tak mě náš doktor doporučil ať dávám nějaké HA mlíčko aspoň do třech měsíců,že kdyby byla malá alergik tak ať jí nezatěžuju a neděláme na ní pokusy.Takže spíš z prevence.Chtěla jsem jí dávat do těch třech měsíců ale pak jí čeká očkování a chceme jí dávat očkovat i na pneumokoka a tak jí nechci zatěžovat organizmus ještě změnou jídla.
Zjistila jsem že na některé bebě HA 2 je napsáno od ukončeného 6 měsíce a někde od 4 měsíce nevíte jak to teda je???Někdo říká že ta 1 je nej a tak tu 2 posunuli na 6 měsíc....
Starší jsem dávala HA mlíčko jen v prvním měsíci a pak klasickou bebu.Okolo půl roku jí začal trápit ekzém na obličejíčku ale nikdo neví jestli by se nevyklubal i s HA bebou....
Dnes jsme o tom dumali smanželem.Do 4 měsíců jí HA mlíčko dávat budeme na 100% a pak uvidíme.... sehnala jsem jí za docela dobrou cenu asi o 30kč levnější než u nás v lékárně za 400g 210kč takže jsem jich 20 objednala 🙂 než je zase zdraží :(.

jitulka1985
27. lis 2008

Evi tak to je super cena....U nás jí mají nejlevnější za 225,-Kč, jinak kolem 250,-Kč.Manža taky jednou objevil někde v lékárně za 210, tak jich objednal 10 a pak když tam šel znovu tak už je měli za 230,-
Jinak do 6 měsíců chceme HA dávat určitě.Evi a jak vám Verunka kaká po Bebě?Kubík kaká jen 1x denně a zeleno-žlutě.

tamilla
27. lis 2008

Ahoj, ja davam Bebu HA AR od zaciatko pretoze ma mala dost silny reflux, po kazdom jedle mi vygrcka aj toto mlieko. Pisete ze prechadzate z mlieka na mlieko ja by som si to svojvolne netrufla. Myslim, ze to zatazuje organizmus a nerobi dobre na travenie.
Co sa tyka zelenej stolice, na krabici je napisane predsa upozornenie Cituje: ,,Vsetky HA mlieka s nestiepenou bielkovinou mozu sposobovat prirodzene zelene sfarbenie stolice,,
Mala kaka 2xdenne a kamoskyna mala uz zmenila asi 5 typov mliek v priebehu 4 mesiacov a maju stale prblem s kakanim. Preto si myslim, ze to zatazuje tie malicke bruska a teda odporucuje mi aj Dr.

evikuu
27. lis 2008

Veruš kaká zelenožlutě nebo zeleně jak kdy.... říkají že když jsou nacpaný hodně - což Veruš baští už někdy i 180ml tak kakají žluťě ale týká se to jen HA mlíček. jak píše tamilla zelená stolička po HA mlíčkách je normální-hlavně že prospíváte 😀 .Kakáme asi 2x denně.Dávám jí ještě proibotické kapky 1x denně 5 kapek ráno-takže možná i díky tomu kaká víc.
Taky si myslím že u těhlech malých prďolek není dobré mlíčko měnit....
Známá kojí a mají neustále koliky stejně ať jí co jí-takže to není jen UV ale prostě některé děti mají trápení-třeba jakto že některé zvrací a některé ne....

londra
27. lis 2008

Moje dcera trpí na ublinkávání a tak jsme kupovaly nutrilon a nutriton a vyšlo to dost draho. Ted jsem objevila BEBU AR a ze zadu je v textu uvedeno , že obsahuje i HA a o 50% snižuje alergie. 750g stálo 275,- a to je super. Prodávají to v lékárně u Kauflandů

evikuu
28. lis 2008

JITULKO POSLALA JSEM TI ZNOVA EMAIL....
O TÉ BEBĚ AR JSEM SLYŠELA ŽE JE I HA ALE ASI NE V TAKOVÉM MNOŽSTVÍ-NO KAŽDOPÁDNĚ SI ŘÍKÁM ŽE KDYŽ NÁS UBLINKÁVÁNÍ NETRÁPÍ JESTLI MÁ CENU AR POUŽÍVAT??? ALE CENA OPRAVDU VELICE SLUŠNÁ!!! CO JITULKO JAKÝ MÁŠ NÁZOR???

jitulka1985
29. lis 2008

Evi, díky moc za IP, už máme objednáno 😀 😀
Jinak cena je fakt slušná, to úplně čumím 😅 750g za 275,-Kč jo??? 😕 to je fakt super.Ale Evi přesně jak píšeš ty - když nás netrápí ublinkávání (musím zatukat) 🙂 tak AR nemá cenu používat.Jo a Evi, Verunka ti fakt vypije už i 180ml? 🙂 To Kubík pije maximálně 150ml 😅

evikuu
29. lis 2008

Není zač-já ráda 😀
někdy dá i 180 3x denně 😀 ale většinou s prvním buzením ráno a pak už po 150, ráno asi dohání hladovou noc.
Ale je pravd že jí chutná-stejně jako ségře.V pondělí jdeme na vážení.Jsem zvědavá kollik bude už mít. V 6 týdnech 4790g 😀 .To mlíčko AR je myslím zahuštěné škrobem a to nepotřebujeme-tak na tu váhu tam musí být toho HA mlíčka méňe /asi/.

jitulka1985
29. lis 2008

Jůů Evi,tak to je Verunka teda pěknej macík 😀 😀 Pak dej vědět kolik už vážíte 😉 My jsme měli před 14 dny 5760g ana vážení jdeme ted ve středu, tak jsem taky zvědavá....
Jo a včera přišel manža s tím, že jeden jeho kolega z práce dávali taky prckovi Bebu HA, od narození, do jednoho roku a ted se jim prý osype úplně po všem, i po rohlíku a jejich pediatrička jim řekla, že to má prý z toho HA mlíka, že si tělo neudělalo imunitu nebo co a že se ty HA mlíka prý mají dávat jen do půl roku.Tak nevím co je na tom pravdy 😕

evikuu
29. lis 2008

No moc bych tomu nevěřila-možná doktorka neví co stím tak říká tohle.Malým dětem by se nemělo kravské mléko dávat to víme všichni a malé děti si imunitu vytvářejí průměrně do tří let,takže spíš bych hledala jinde.Od jednoho roku se začíná klubat třeba i atopický egzém a to nechce zanedbávat!!! Výborná je kosmetika cutishelp mimi z konopí-používám ekzém a super.Už jsem objednala celou jejich řadu.Kačence jsem dávala normální mlíčko bebu a taky se mě okolo roku osipala na trvářičkách-prostě začínají baštit a tím to nejspíš bude!!!A nidy jsem neslyšela o tom že jsou HA mlíčka jen do půl roku.....

jitulka1985
30. lis 2008

Evi já si taky myslím......
Jůůů tu kosmetiku tedy vyzkoušíme taky, vůbec jsem o tom neslyšela...Kubíkovi se právě občas udělá ekzémek na loktech a mažu Bepanthenem a zmizí to, ale tohle určitě vyzkouším taky....Díky 😵 😉 Dá se to objednat na netu nebo se to kupuje někde v lékárně? 😕 😅

evikuu
30. lis 2008

Objednala jsem si celou sadu na netu.U nás v lékárně to mají třeba i na kusu o 30kč dražšší takže i s poštovným to vyjde levněji nebo stejně a mám vše "pohromadě".
Hezký večer jdu chrupat, dnes jsme byli u faráře domlouvat křtiny.

jitulka1985
4. pro 2008

Evi tak to jo, taky na to mrknu 😉
A kdy budete mít křtiny? 🙂
Mějte se, papa 😵

evikuu
4. pro 2008

28.12 při mši takže to bude stát za to....
Když jsme křtily Kačku tak se zrovna loučil farář a přicházel nový-takže plný kostel lidí a my tam "plašily" 😀 tak doufám že to bude klidnější 😎 .
TAKY SE MĚJTE A PUSA 😅

jitulka1985
6. pro 2008

Evi to je pěkný datum - 28.12. 😵 😵 Tak si to pořádně užijte 😵 😉 A snad to bude teda fakt "klidnější" 😀 😀

evikuu
6. pro 2008

to by chtělo 😝

hanuky
24. pro 2008

baby a aký je rozdiel medzi BEBA HA 1 a 2 ???

bianca
26. pro 2008

hanuky beba 1 je do 6 mes a 2 je pokracovacia vyziva

hanuky
26. pro 2008

ale beba HA 2 ju uz od 4 mes.,nie? obycajna je od 6 mes. ...
ale ta dvojka je hustejsia, ci ako?

evikuu
26. pro 2008

Právě jsem se taky na to ptala prý je 2 HA taky už od 6 měsíce!!!

hanuky
27. pro 2008

urcite je HA od 4 mas. pozri na
http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/99004079-ne...
tam dole na krabici je tiez, ze od ukončeneho 4 mes. 🙂

evikuu
28. pro 2008

U nás už právě mlíčko v krabce neseženeme 😖 pouze plech 400g a tam je od ukončeného 6.měsíce.Tak nevím jak to vlastně je....

estella1
28. pro 2008

Beba H.A. se opravdu prodává už jen v plechovce. Beba 1 H.A. je už vhodná od narození a 2 H.A. je od ukončeného 4. měsíce. Co se týče složení, tak koukněte na internetové stránky www.kojeneckavyziva.cz a tam se dočtete další detaily.

evikuu
28. pro 2008

Ale třeba u nás ve všech lékárnách mají bebu HA 2 a dole je napsáno od 6 měsíce a to mě silně mate.... na stránkách nestlé jí mají od 4 tak jak to je???

meria
28. pro 2008

Beba HA 1 je od narodenia do 6 mes.
Beba HA 2 je od 4 mes.
Beba 2 (obycajna) je od 6 mes.

a v akych plechoviaciach? uz HA sa nepredava v krabici?

evikuu
29. pro 2008

U NÁS JE OPRAVDU BEBA HA 2 OD UKONČENÉHO 6 MĚSÍCE-DNES NÁM TO POTVRDIL I DOKTOR.TAKŽE ZŮSTÁVÁME NA 1.JO A KRABKY UŽ U NÁS NESEŽENEME-POUZE PLECH 😠 A POUZE 400G

anda123
4. led 2009

Ahojte maminy. Som tu novacik...ale kedze vidim, ze rozoberate temu, ktora ma trapi...Mam 15 mesacnu dceru, ktora je doteraz uplne kojena. Moj manzel je alergik a tak lekarka odporucala, ze ak raz nejake mlieko, tak bebu a na predpis aj pre alergikov. Chcela som to vyuzit a tak som si pred ukoncenim prveho roku malej rychlo dala predpisat nejake to mliecko do zasoby, pretoze materskeho zacinalo ubudat. Ale doteraz som ho nemusela pozuzit a teraz, ked uz ho je treba, tak mala ho vobec, ale vobec nechce. Preto mam na predaj tieto mliecka...je to BEBA 3 HA a 75é gramovu krabicu predam za 11,50 Eur (346 sk). Ak by ste niektora mali zaujem alebo o niekom viete, tak mi prosim napiste do internej posty.Mate niektora podobnu skusenost?

nellia
5. led 2009

😕

baby prosim vas !!! :
potrebujem teraz prjst z Beby1 HA - na Bebu HA 2,
ako to mam spravit???
Len proste zarobit dvojku a normalne ju davat, alebo medzitým musim na niektoru davku dat este jednotku?
Lebo jednotku mam doma len na 1-2 davky, tak ci mam ist rychlo zhanat po lekarnach este jednu krabicu...

jitulka1985
5. led 2009

Holky ahooj.Jsem tady zas po dlouhé době, Evi promin že jsem ti neodepsala na IP 😅
Máš pravdu, tu krabici už tady nikde nemají, ale my pro ní jezdíme do Rakouska, tam krabice mají, normálně těch 600g.A vychází to tam i trochu levněji.Ne moc, ale o něco málo to levnější je.
Nelli já bych řekla, že přejít se může normálně (z 1 na 2), ale nejsem si tím jistá.Budu to řešit za chvíli taky.Tak prosím poraďte jestli máte někdo zkušenost 😉

evikuu
5. led 2009

Nic se neděje hlavně že jste vpořádku a hlásíte se 😀
Jinak dle nových norem nám HA bebu 2 posunuli na ukončený 6 měsíc, překvapuje mě že to na Slovensku není.... ale jinak na toto jsem se již taky ptala tady i doktora.Klasicky dopapejte jedničku a dej dvojku už nemá cenu to pak střídat, ale jak píšu u nás je dvojka od 6 měsíce-takže klidně pokud Vám jednička sedí jí dávej dál...