Beba Hypoalergenní AR

danca27
2. čer 2008

Ahoj holky máte někdo zkušenosti s tímto mlíkem?...Jsou po něm prdíky? Je hustší než Nutrilon AR?...Na doporučení DL přecházíme občasně na Bebu poradte děkuji.

evikuu
5. led 2009

hlásím drogerie SCHLECKER akce beba HA 2 A 3 ZA 209KČ 😀

jitulka1985
7. led 2009

Evi moc prosím o radu 🙂 Tys psala že Kačka byla taky na Bebě HA vid?Nebo se pletu?? 😕 😅 Já si totiž nevím rady s příkrmama když malej je na Bbebě HA už skoro od narození tak jaké mu můžu začít dávat příkrmy.Ptala jsem se naší dětský Dr. ale ta houby poradila.....Byla bych ráda za radu 😉 Díííky moc 😵 A jak se jinak vede?Kolik už Verunka váží? 🙂

evikuu
7. led 2009

Ahojky 🙂
děkujeme za optání vede se dobře.S Kačkou jsem právě dodělala korunu na tři krále-jde za kašpara 😀 to na ní sedí a Verunka jde zítra na očkovíní na pneumokoky tak mám trochu bobky ale vím že to zvládne...
Tak a k jídlu: Kačence jsem začala jako první příkrm / jestli se tomu dá tak říct/ dávat NEMLÉČNOU kaši do večerního mlíčka a Verunka už jí baští taky!!! však víš je žravec a známá magistra mě poradila ať jí to dávám už teďka ať se nebojím že je malá, ale vy už ten problém nemáte 😀 určitě doporučuji NESTLE RYŽOVOU NEMLÉČNOU - nebo KAŠI SINLAC ta je přímo pro alergické děti.Mám jí už připravenou na opravdové kaše.Nejdřív začni/třeba týden/ s čistou rýžovou nebo sinlacem a pak do ní dávej banán, nekyselé jablíčko atd....
Vždycky kupuj nemléčné kaše a přidávej do ní HA bebu.Takhle jsem s Kačkou začínala a tak do půl roku to vydrž dodržovat pak už jsme začali dávat více takovou "klasiku" to víš takový výřer nebyl a to je to jen 9 let 😀 ,najeď si na stránky HIPPU mají i HA čaje tak zkus 😀 a dávej mu tím třeba zapíjet kašičku ať si zvyká na nové chutě.
Jinak mrkvičky a brambor se bát nemusíš a ostatní trochu posuň.Hlavně nis s exotickým ovocem!!!
Jinak přesně na 3 měsíce 6400g a 60cm 😀

evikuu
7. led 2009

Jak t jde u Vás??? 😀 Jinak pak třeba po měsíci přejdi na jinou nemléčnou kaši u nestlé výěr moc nemají ale HAMI je také dobrá a doporučuji nemléčnou s banánem, jablíčkem.... /už mám nakoupeno 😀
Vždycky to co bylo od 6m jsem dávala aspiň o měsíc déle.....

evikuu
7. led 2009

Jitulko tak jsem šmejdila na stránkách HIPPU a našla jsem příjemné přkvápko.Najeď na www.hipp.cz a vlevo dole je vahledat produkty pro ohrožené alergií úplně jsem zůstala koukat co toho mají-tam máte s Jakoubkem menu 😀 o jakém se mě ani před 9 lety nezdálo 😀

evikuu
8. led 2009

Jitulko: tak jsem dnes v ROSSMANU koupila HA přesnídávky jablko-hruška od HIPPU mají je u nás v akci za 34kč což je myslím velice slušná cena za 4ks!!!

miri.b
8. led 2009

zdravim, my sme tiez na bebe HA, nastastie s refluxomsme nemali problem/ takze AR sme nepotrebovali. Moj maly ma 7 mesiacov a s prikrmami sme zacali ,pred mesiacom a asi 1 tyzden. Aj na SR plati, ze Beba HA 2 je od 6 mesiacov/ nam to povedala aj Dr, a je to napisane aj na krabici, ale vo vacsine lekarni maju este stale tie stare beby a tie boli uz od 4 mesiacov/teda 2ka, ale viem, ze ak dietatu staci 1, tak kludne davat az do 6. Co sa tyka prikrmov zacat sa ma zeleninou/ rozne druhy/kombinovat a po mesiaci od zavedenia zeleniny davat maso. Nas den uz momentalne vyzera /
rano 7>00 Beba HA 2 180 ml
desiata 9-9>30 jablko, banan
obed 12- 12>30 zemiak alebo ryza+ masko+ zelenina
olovrant 15>30 beba 150 ml
vecera 18>30 beba 180 ml
mojmu malemu to takto staci, kasu zacnem pridavat asi az tak za dva tyzdne a budem davat Sinlac
-co sa tyka hotovych vyrobkov/ nie som ich zastancom, lebo hoci byvaju oznacene ako HA casto ak si precitate zlozenie obsahuju aj alergeny a ked nie tie, tak vyzivy cukor a atd
-ja varim malemu kazdy prip. kazdy druhy den a da sa to zvladnut
-tym vsak nechcem povedat, ze sa nemozu vobec, ak by sme sli na dovolenku, tak by som si prikrmy kupila

garyna
9. led 2009

jitulka1985 Ahoj, možná vám taky pomůžou stránky www.kojeneckavyziva.cz. Každému sedí a chutná něco jiného, ale jako inspirace je to dobré.

evikuu
9. led 2009

hlásím akce BEBA HA ROSSMAN ZA 199!!!!

hancas
9. led 2009

evikuu 2 i 3 Ha???

hancas
9. led 2009

nevíš do kdy akce platí???dnes už se ven nedostanu

evikuu
9. led 2009

Je od 12-17.1!!!takže jen týden.Píšou více druhů takže si myslím že si vyberete 😀

londra
9. led 2009

Ahoj holky, v nějakém časopise jsem se dočetla , že pediatři se dohodli, že děti budou do 6 měsíce pít pouze mléko a teprve od 6 měsíce se bude zavádět zeleninový příkrm .A rok 2009 bude přechodné období a proto budou na trhu ještě obě varianty. Ale v zásadě to znamená, že na 2 se přechází až s příkrmama. Takže pokuď budete dávat mléko do 6 měsíce, tak pokračujte v té 1 a až zavedete příkrmy , tak kupte mléko už s doporučením od šestého měsíce - došlo k úpavě norem a budou obohacena o další složky , keré se dříve nedávaly.

evikuu
9. led 2009

TAK TO BY MŮJ "ŽRAVEC" NEVYDRŽEL 😀

jitulka1985
10. led 2009

Holky díííííky dííííky moc moc moc 😉 😀 😀 Moc jste mi poradily 😵 😵
Evi tak to je super cena za tu Bebu v Rossmanu.A je to fakt ta HA?Tu totiž v těch drogérkách moc nemají.Ale super,já se tam hned v pondělí mrknu 🙂 Doufám že ještě bude 🙂
Londra - Kubík by to do 6. měsíce nevydržel, už ted se mi budí hlady několikrát za noc, takže musím začít dávat aspon kaši.Ale máš pravdu, sama Dr. mi o tom říkala....
Evi tak to vám Verunka teda roste parádně 🙂 Kuba má ve 4 měsících a 2 týdnech 6,76 kg a 62 cm takže nás jako pěkně doháníte 😕 😀 😀

evikuu
10. led 2009

Jojojo je to HA taky jsem zůstala koukat. V rossmanu a i ve schlekru tady u nás právě HA bebu mají.V e schlekru byla nedávna za 209kč /možná ještě je/ 2 a 3.Jak to bude v rossmanu nevím-píšou více druhhů.Když si najedete na stránka rossmanu tak tam aktuální leták bude-mě chodí na email aktuání sám 😀

evikuu
10. led 2009

26 JDEME NA DALŠÍ VÁŽENÍ TAK DÁME VĚDĚT 😀 😀 😀 ALE ZAČALA I "SVAČIT" TAK JSEM ZVĚDAVÁ 😀

jitulka1985
15. led 2009

Evi tak to pak dej vědět kolik už vážíte s těma svačinama 😀 😀 Tipuju tak 8 kg 😀 😀 😀 😀 Hele, ale je dobře že takhle baští, lepší než kdybys jí musela úplně nutit 😉 My byli u Dr. včera, tak máme 7kg.Taky jsem spokojená 😀 😵

hancas
15. led 2009

u nás v Olomouci mají v akci v rosmanu jen 2HA,3 ani prý nedostanou,tak nevím jak je to u vás,ale docela mě to mrzí,protože jsem přešli na 3 a 2 ted mají v akci ☹

evikuu
15. led 2009

U nás mají v akci všechna tři-u nás jssou takové jednodušší prodavačky ale výhoda pro nás 😀 má být zlevněná pouze 2 a 3!!!! Takže by ti jí dodat měli!!! Brnkla bych si na vedení jak je to možné že jí ani nejsou schopni dodat!! Vlastně ani není vyprodaná-prostě není a to je divné.Když jsem byla v ROSSMANU u nás tak zrovna vybalovala zboží a měla to po kartonech 2 a 3!!!

hancas
15. led 2009

prostě vedoucí říkala že jí ani nedodají,že prostě není na skladě a to bylo všechno.takže jsem byla zklamaná,asi se vedoucí nechtrělo makat a někam volat tak mi řekla tohle 😒

evikuu
15. led 2009

to asi jo-záleží to na ní co objedná.... asi není placená z tržby tak jí je jedno co a za kolik prodá

jitulka1985
16. led 2009

Holky tak zítra jede tchýně na velký nákupy 😀 tak jsem si objednala Sinlac, uvidím jak nám "pojede".Dám pak vědět 😉

evikuu
16. led 2009

ahojda tuláci 😀 tak dobrou chuť!!! Jo a mě chutná-jsem zvědavá na Veruš 😎

jitulka1985
17. led 2009

Jo???Je dobrá? 🙂 Tak to jsem na ní zvědavá 😀 Pěkný víkend 😉

evikuu
17. led 2009

taky krásný víkend a dej vědět 😀

meggy21
17. led 2009

Ahojte,
nie je tu niekto, kto má záujem o Nutrilon 1 AR? Mám 3x 400g balenia, cena z lekárne: 3x 128 Sk = 12,75 Eur Expirácia 10/2009. Predpísali nám to, ale nemôžeme ho používať, nakoľko synovi zistili alergiu na kravské mlieko. V prípade záujmu volajte 0907613146, alebo píšte na jasab@orangemail.sk, okres Košice.

jitulka1985
17. led 2009

Ahoooj 🙂
Tak jsme zkoušeli Sinlac, ale teda Kubíkovi to moc nešmakovalo.Nevím, jestli mu to nedávám špatně 😅

Evi, ty jsi zkušená v tomhle 😉 Dala jsem mu Bebu Ha, na noc mu dělám 180 ml čili 6 odměrek, tak jsem mu udělala normálně 180ml vody a dala jen 4 odměrky Beby a 2 odměrky té kašičky.Ale moc to nechtěl, tak nevím jestli to takhle vůbec jde kombinovat 😅 Ale kdybych mu dala jen samotnou kaši, tak by to určitě nechtěl vůbec jak na to není zvyklej.Takhle vypil aspoň 60ml, ale pak jsem mu musela udělat ještě samotnou Bebu, protože by měl hlad.Jééé to je práce, to je práce 😀 😀

evikuu
17. led 2009

Já jí dávám na noc klasickou dávku mlíčka 180ml+6odměrek + 4 odměrky od beby nemléčné rýžové kaše-to přeleju sítkem aby to proteklo a jak nám šmakuje 😀 a jíme to klasicky z lahve-tak jsem to dávala i Kačence.
Jinak sinlac je nemléčná-dávej plnou dávku mléka + kaši jak tam dáš míň mlíčka tak si myslím že to nemá moc chuť...
Sinlac má trochu takovou příchuť ale ta rýžová nemléčna od nestle ne a tak nám jede a nic tam necítí a tak mlíčko vylupne bez problémů.Sinlac třeba zkus během dne aby se na tu chuť naučil a pak jí dávat i večer-uvidíte.Je to práce máš pravdu.Dnes jsem jí udělala nemléčnou rýžovou hami banánovou a měla jsi vidět ten výraz 😎 to ještě bude !zábava" je něco naučit 😀

jitulka1985
17. led 2009

Eví díky mooc 😵 😵 Máš pravdu, asi to právě nemá moc chut, proto to nechtěl.....Tak já to zkusím přes den.Musí si na to zvyknout no..... 🙂
A jak se jinak vede?Konečně jsme se tu potkaly "on-line" co?? 😀 😀