Beba Hypoalergenní AR

danca27
2. čer 2008

Ahoj holky máte někdo zkušenosti s tímto mlíkem?...Jsou po něm prdíky? Je hustší než Nutrilon AR?...Na doporučení DL přecházíme občasně na Bebu poradte děkuji.

lenocka84
23. črc 2010

@citroenka ahoj, a kolko mate teraz ked davas aj kasu? dakujem

citroenka
24. črc 2010

@lenocka84 Ahoj malá bude mít 9 srpna 4měsíce.Malá spinká od 21.00h do 03.30h a pak do 08.00h.Máme problém s refluxem takže když do BEBY AR dám kaši tak se malé líp spinká. 🙂

lenocka84
24. črc 2010

@citroenka dakujem, ja mu davam na noc viac mliecka, lebo pyta, a tak som si myslela ze mozno aj polovicna porcia kase by bola dobra, tak uvidime ako sa este rozhodnem

citroenka
24. črc 2010

@lenocka84 Já taky dávám jenom polovinu kaše,tak ať malá může pít mlíčko s flašky.

lenocka84
24. črc 2010

@citroenka takze viac menej tiez na take zahustenie? a potom ti aj dlhsie spinka?

citroenka
24. črc 2010

@lenocka84 Dávám jí trošičku vetší polovinu než je doporučené dávkovaní,a řekla bych že jí to bohatě stačí kdybych jí dala celou dávku tak by to musela papat lžičkou.Spinká mi 6,5hodiny a jak se začne budit na pití tak jí zase udělám kaši,nepřebaluji a dávám jí to v polospánku malá se nevzbudí a spinká cca do 8:00hod.A malý v noci nechce spinkat?

michamicha
20. říj 2010

ahoj, přiznám se, že jsem nedočítala od začátku diskuze (není moc času s prckem), ale chci se zeptat, jestli vám Beba AR dělá taky takový hrudky když jí rozděláváte ve flašce, jako že se nerozpustí dobře? Já jí dneska zkusila prvně, předtím jsem občas dokrmovala Bebou HA a ta mi to nedělala 😒

crca
25. říj 2010

@michamicha Já jsem Bebu AR používala 9 měsíců pro prcky a ten starší tip měl složení jako hladká mouka a musela jsem to taky vždycky přecedit,ale pak už když jsem jí kupovala v novém obalu,byla krásně prášková a už mě to nedělalo.Takže buď máš ještě starší vydání 😅 teď nemyslím,že je prošlé 😉 ,nebo taky máš moc horkou vodu 😉 to taky dělá.Jinak nevím 😅

p69majka
25. říj 2010

Ahoj. Pri Filipkovi sme mali Nutrilon AR a boli sme spokojní,. Teraz má Sárka zase Beba HA a jej teda Nutrilon HA nesedel, lebo po ňom nekakala. Teraz je to ok. No malá nemá reflux a Filipko áno, takže to je rozdiel.

michamicha
25. říj 2010

@crca aha, tak to bude asi tou vodou, pucíky se vždycky udělají když je trošku teplejší, tak budu zkoušet dál, díky za tip 😉

frisca22
4. lis 2010

Ahojky, nám Beba sedla výborně. Mrňousek po ní neměl žádné potíže, ba naopak 😀 Jinak co se týče přípravy, u nás v pořádku. Možná to bude v té teplotě, tak zkoušej, micho 🙂

veronikaka
16. dub 2011

Mohl by jste mi prosím někdo poradit? Budu přecházet z Beba 1 na 2 - malá má 6 měsíců. Malá se narodila předčasně a je nekojená. Od narození měla Bebu Discharge pro předčasně narozený děti, potom jsme pokračovali Bebou Sensitiv a teď hledáme vhodné pokračování. Láká mě Beba hypoalergenní, ale zas na druhou stranu nikdo u nás alergií netrpí. Nebo mám předjít na obyčejnou Bebu? Poradíte mi někdo prosím?

wvwvw
26. srp 2011

Ahojte.podarujem skoro celu Bebu HA 900g. My sme ju skusali, ale vobec nam nechutila. Otvorena bola min.tyzden.

modelis
7. zář 2011

@wvwvw Já bych měla zájem!!!

wvwvw
7. zář 2011

@modelis ahoj promin,ale uz som ju darovala inej maminke :|

mirka71
22. bře 2012

Právě jsme zkoušeli Bebu AR a vážně už nevím, co s tím. Malý saje bez problémů z prsu a i z lahvičky, doteď jsem mu ale dávala jen to, co jsem odstříkala navíc. Teď se ale zásoby v mrazáku vyprázdnily, tak jsme zkusili tohle a i když jsem zkoušela Bebu AR dávat do téměř horké vody, do pouze teplé, pořádně protřepat, dokonce rozmixovat mixérem, vždycky tam nějaké žmolky zůstaly a po chvíli ucpaly savičku. Udělala jsem do ní mnohem větší otvor, ale ani to nepomohlo, chvíli to teče bezvadně a pak se to zase ucpe, takže je malý schopný vypít tak 50ml a pak odpadne...Navíc mu tu savičku co chvíli musím čistit. Zkusíme koupit Nutrilon obyčejný, malý už stejně neblinká, pomohl nám Gastrotuss, bohužel tu Bebu AR jsem kupovala ještě když blinkal...Rozhodně bych nedoporučila, namíchali jsme asi pět hrudkovatých dávek 😖 a jdeme koupit něco lepšího, aspoň doufám...

mimiri
26. čer 2012

@mirka71 ahoj. ta beba co si mala bola beba HA AR? ja som taketo nieco bez vonkajsieho obalu dostala, je to kupene v r. 2010, myslim ze este vzaruke. ide o to, ze neviem na aky vek to je a nemam ani odmerku. nevies nahodou na aky vek a odmerka aku hmotnost prasku odmeriava? moja mala ma 6 tyzdnov a sem tam ju dokrmujem

sariky
26. čer 2012

@mirka71 nam to taky hodne cuckovalo, ale minimalizovali jsme to tim, ze jsme to po kazde nasypane odmerce rozmichavali lzickou a pak tam tech cucku bylo minimalne, takze to maly mohl v pohode vypit. ted uz nastesti taky tolik neblinka, tak uz mu to nedavame a mame stale jeden pytlik nerozbaleny 🙂