Beba Hypoalergenní AR

danca27
2. čer 2008

Ahoj holky máte někdo zkušenosti s tímto mlíkem?...Jsou po něm prdíky? Je hustší než Nutrilon AR?...Na doporučení DL přecházíme občasně na Bebu poradte děkuji.

bufino
2. čer 2008

Ahoj, synček má reflux, keď bol menši , skúšala som aj Bebu hy-AR, ale u nás neuspela. Je redšia ako nutroš AR a zle sa rozpúšťa. My sme potom mali radšej Nutroš HA a pridala som doň na zahustenie Nutriton, keďže Nutroš AR nie je hypoalergénny. A na prdíky SAb simplex alebo Espumisan.

andrea100
2. čer 2008

Ahoj Danca27, ja som začala dávať bebu AR pred týždňom a nám pasuje. Mne sa maličký nevedel vyprdet a vykakať po nutrilone tak sme ho vymenili za bebu a teraz je spokojný a kaká 2 x denne. Doteraz sme stále plakali ale teraz už niekoľko dní je kludnučký. Ale po nutrilone AR mi negrckal a po bebe mi trochu grcká.

janina77
2. čer 2008

My sme pouzivali Bebu AR HA, teraz mame Nutrilon AR 2. Beba je redsia ako Nutrilon, horsie sa rozpusta. S kakanim sme pri nej nemali problemy - 1x denne alebo kazdy druhy den. Nam potm lepsie sadol Nutrilon, aj malemu viac chutil.

danca27
autor
3. čer 2008

no my máme doma nutrilon AR a je taky málo hustej takže mi dr řekla at do něj přidám kdyžtak Nutriton jednu odměrku ...takže možná by snad byl lepší když by třeba vubec byl NUtrilon HA AR žejo?🙂...

petrusse
3. čer 2008

jaky je rozdil mezi bebou premium a protialergickou.ja jsem totiz alergik a tak se bojim jak se to projevi u maleho.pani dr.nam ale nic takoveho nedoporucila a tak nevim zda na ni muzeme prejit sami a nebo se radsi poradit s dr.

nikuska123
3. čer 2008

Ja by som sa radsej poradila, lebo som alergik a malej hned na porodnici nasadili, lekarka HA predpisuje, mi uz berieme 2. HA a malej nerobi ziadne problemy.

nevesta
3. čer 2008

Ja som tiez dala preventivne HA, tiez som alergik, aj ked mala zatial alergiu na nic nemala...

nola
3. čer 2008

Ja teraz stvrty den prechadzam na umele mliecko a lekarka nam dala BEBA HA Premium. Neviem, ake je to AR, mozno to iste. No rozdiel medzi HA a neHA je prave v tom, ze HA ma predpoklad predchadzat hrozbe alergie u babatiek, zvlast ak jeden alebo obaja rodicia su na nieco alergicki. Moj manzel je astmatik, tak preto urcite HA mliecko. Ked bol Misko uplne mimino, prikrmovala som ho Nutrilonom HA, ale vobec mu nechutil, potom som nastastie mala svojho mliecka dost, tak nebolo treba, ale teraz uz musim prikrmovat znova a uz asi nastalo.

danca27
autor
3. čer 2008

holky tak beba HA a AR dohromady už se nevyrábí☹:....achjoooo takže my zustaneme na tom nutrilonu AR asi teda.... 😠 😠 😒

julova
3. čer 2008

ona sa vyraba, len uz to na tej krabici nie je...je tam len HA (alebo AR?..ja uz si nepamatam😔 )...ale ked si potom pozries na ten sacok vnutri, tak tam je napisane na nom okrem datumu spotreby a inych tych cisiel aj HA a AR 😉...teda aspon u nas to tak bolo...ale my sme presli na Nutrilon, lebo Beba nas zapekala...

akisek
3. čer 2008

Ahoj holky, my používáme Bebu AR a je zároveň i HA...je to tam napsané. I na vnitřním sáčku.

janina77
3. čer 2008

danca, julova, na tej krabici je napisane BEBA AR. A vo vnutri je napisane BEBA AR HA. A je to vlastne aj na krabici vzadu malymi pismenami 🙂.

janinininka
6. čer 2008

Ahoj, my máme Bebu HA Premium, dokrmujeme pouze 2x denně, ale večer má většinou jen lahvičku a až dýl prso nebo obráceně, a ve 3. měsících by měla vypít 180ml a vypije sotva 120ml, zdá se mi, že jí málo, zatím přibírá, ale někdy má nazelenalý hovínka, jí po hrozně malých dávkách, nemáte s tím některá zkušenosti? A jak nosíte lahvičku s mlíčkem ven, když je teď teplo, pora'dte nějakou dobrou termosku nebo něco na uchování, nemělo by se to prý nosit teplý kvůli bakteriím, že?

danu
6. čer 2008

my mam eBebu AR kedze sme mali reflux. zacali sme Nutrilonom ten nas strasne zapekal a odkedy sme na Bebe kakame aj 2-3 x dene.
Je trosku hustejsia ale ked sa poriadne zatrepe nie su ziadne hrcky.

asitka
8. čer 2008

janinininka....zelenej stolice sa neboj....my sme tiež na bebe HA...a už dlhšie máme zelenú stolicu...medzi tým aj peknú praženicovú...a keď som to vravela dr. povedala, že to je normálne...aby som sa neplašila...aj čo mám kamarátky...tak mi hovorili, že im detičky hodnú dobu mali zelenú stolicu...len dosť zapácha 😀 to sa mi viac nepáči 😀 , ale šak no.... 😀 mne malá papá každé 4 hodiny...a to stíhame aj prechádzku...aj všeličo možné...takže nejak moc mliečko von nenosím...a keď, tak si do jednej flaše dám prevarenú vodu...toľko, koľko potrebujem...do druhej presne ododmerkujem mliečko...a ak sme niekde, tak poprosím, aby mi vodu zohrieli v mikrovlnke...presypem mliečko...zatrepeme a dáme papať...na iný spôsob som zatiaľ neprišla....a mám tú dvojitú termosku..takže to mám balenie dva v jednom 😉

katkak80
4. zář 2008

Holky ahoj, je nám 14 dní a už musíme přikrmovat Bebou.Krmili jste taky někdo už takhle brzy?Já jsem z toho dost špatná ☹ A chtěla jsem se zeptat jestli vaše mimča netrpěla zažívacími problémy z Beby?Mně přijde že naše mimčo hrozně krká a zvedá se mu žaludek po jídle ☹

pepibubu
4. zář 2008

katko, taky máme 14 denního drobka na Bebě, a přiznám se že mi začíná vrtat hlavou, proč má tak tuhý bobečky. V porodnici ji taky dostával, a tam měl hovínka řídký (no kojenecky normální) - tak zvažuju co zkusit, nejspíš se zeptám zítra doktorky, jestli by to mohlo být tou Bebou.

romous
4. zář 2008

Ahojky holky moje beruska mela bebu hned po narozeni a to AR protoze po kazdem jidle zvracela ale byl to horor se vykakat a kdyz se ji to po nekolika dnech povedlo tak to byly fakt tuhy bobky no jako od kraliku 😀 jinak se to neda popsat takze sem to tak nenechala a doktorka nam dala nutrilon pepti a ten je super a navic ta beba je hořka ani me by nechutnala a ten nutrilon je kaloricky dobry mliko fakt doporucuju.

kinsli
5. zář 2008

Ahojky holky, my jsme též na Bebě.
do 2 měsíců jsme kupovali jen Bebu HA
pak jsme do 4 měsíce měli HA AR
teď jsem koupila nutrilon, jen tan na zkoušku jak jí bude chutnat
dnes už nám dojde tak budeme přecházet na Bebu prémium 2
Bebu HA jsme měli doporučenou jen do šestinedělí, ale dávala jsem déle 😉

Jinak co se týká krmení " venku "
Tak my máme termosku do ní si doma ohřeji vodu a do dávkovače na mlíčko si odsypu určitý počet odměrek.
Tak jen naliji vodu do lahvičky přidám UM a může se hamat 😀 😀 😀
Vodu nijak moc neohřívám v termosce to vydrží, 180 ml dávám do mikrovlnky na 30 sec.

klarikp.
5. zář 2008

Holky taky dáváme Bebu a stolička je jak žvýkačka.Hrozně se táhne a je polotuhá a méně častá než dřív.Je to práce s těma dokrmama co? 😒 Jen jsem se ještě chtěla zeptat jestli může Beba udělaná už ve flaštičce třeba 45minut stát a pak jí můžu ohřát položením do horké vody??Nevíte?Já právě před kojením si ji přichystám ale mezitím mi vychladne tak jí dám vždy do horkého hrnce na chviličku a ohřeje se.Ale nevím jestli je to dobře.

frog
5. zář 2008

klarip. hodinku určo jo,ale víc bych to nenechávala.. 😉

jitulka1985
6. zář 2008

Ahoj holky, jsem ráda, že je tu toto téma.Taky dokrmujeme Bebou, ale máme problémy se stoličkou.Hodně málo po ní prcek kaká.Bud jen 1x denně nebo vůbec, jako dnes ☹ Myslíte že to může být z té Beby?A dáváte mimčům třeba dětský čajík?

jijiha
7. zář 2008

Ahoj, náš malej taky kaká jen jedenkrát denně, ale myslím si, že to nevadí.Čajík nedáváme.

evikuu
19. lis 2008

Ahoj holky, prosím když dávám bebu HA jen preventivně /mám vplánu do třech měsíců/ a pak chci přejíd na normální mlíčko-jaké doporučíte??? Zůstat u beby???

jitulka1985
25. lis 2008

Evikuu taky tohle ted řeším.....Od 3.týdne už dávám bebu HA, ale ted Kubíkovi už byly 3 měsíce a taky jsem přemýšlela že přejdu na normální Bebu (ne Hypoalergenní).Ale když jsem se o tom radila s Dr. tak říkala rozhodně dávat pořád Bebu HA, tak nevím 😒 Poradíte někdo? 🙂

evikuu
25. lis 2008

Já taky nevím..... mám strach aby se neosipala-nebo jinak se neprojevila alergie, pak se prý na HA mlíčka špatně vrací jsou hořké.Asi to "vydržíme do půl roku-pak už baští všechno....

jitulka1985
26. lis 2008

Evi, no právě, taky jsem to slyšela, že pak už HA nechtějí, když ochutnají jiná mlíčka, sladší.A Dr. mi taky radila ještě s tou HA vydržet, tak budu asi taky dávat dál.

eweny
26. lis 2008

Ahojte,viem ze tu rozoberate veci ohladom Beby AR,ale aj tak sa chcem spytat..moj maly papa Nutrilon AR zatial na striedacku s obycajnym Nutrilonom..ked mu vsak zarabam ten AR,tak mi v mliecku zostavaju nerozpustene hrcky 😢 je to normalne ci robim niekde chybu?..upchava mu to potom dudlik..dakujem

evikuu
26. lis 2008

mě se rozpouští beba bez jakýchkoliv problémů.... a to jí dávám do již poživatelné vychladlé vody.Dám si to do lahvičky,dám víčko zamíchám a pak přeleju do lahvičky z které jí krmím... problém nemáme ale nutrilon neznám....
Tak asi vydržíme stou bebou aspoň na začátek 5m.Uvidíme.Zatím dám dělá dobře,kakáme žlutě a není problém... Jo jitulko budete přecházet na 2bebu HA???

jitulka1985
27. lis 2008

Eweny, s Nutrilonem zkušenosti nemám, nám se Beba rozpouští úplně v pohodě, krásně.Možná se musí Nutrilon déle míchat než se rozpustí, nevím....
Evi já právě nevím, Bebu 2 určitě budeme dávat dál, ale jestli HA, to nevím, chtěla bych zkusit obyč.Evi a ještě jestli se můžu zeptata: proč dáváte Bebu HA?Má někdo z vás alergii?U nás právě nikdo, ale už v porodnici doporučují Bebu HA a naše pediatrička nám říkala at dáváme jedině Bebu HA, ale možná že jsme mohli dávat už od začátku obyč.Bebu.