Beba ji strašně prohání. Mám ji vyměnit za jiný mlíko?

milin
1. lis 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda je tu nějaká maminka co měla stejný problém. Přestala jsem malou kojit a nasadila Bebu na doporučení mudry. Ale ona jí vůbec nesedí dle mého názoru. Asi jí chutná protože ji vypije,ale strašně jí dle mě prohání. Může to být tou Bebou? Je nějaká ji ná Beba nebo prostě mám vyměnit mlíko za nějaký jiný? A za jaký? Děkuji za odspovědi.

beruska24.9.
1. lis 2010

@milin - zkus se zeptat v tématu Nekojenci, tam se určitě dozvíš zkušenosti jiných maminek ohledně um a příp. i poradí co dál 😉 My jsme od mala na sunaru, bebu jsem nechtěla (slyšela jsem dost negativní hodnocení), takže víc Ti bohužel neřeknu.

milin
autor
1. lis 2010

@beruska24.9. promiň a kde jsou nekojenci? Já jsem to nějak nenašla 😀

beruska24.9.
1. lis 2010

@milin - Moc často nepřispívám (občas jen nakouknu) a teď jsem zjistila, že nekojenci jsou už trochu pozapomenutí 😖 Je tam poslední přísvěvek ze srpna. Najdeš ho v tom hlavním tématu kojenci jako diskuzi ´´Nekojenci´´ (stačí zadat do vyhledávače).
A jak jsem zjstila, tak teď maminky využívají diskuzi ´´Umělá mléka´´, ta je rozběhnutá, tak jistě se tam najdou i zkušené maminky, které poradí.
Takže podrobný návod a věřím, že teď už to najdeš určitě 😉

luthien.k
1. lis 2010

@milin, mohla by to být známka intolerance laktózy, ta se projevuje průjmy po podání něčeho s tímto mléčným cukrem. Nejdřív bych zkusila jinou značku mléka (myslím, že je to vcelku jedno, protože každá mamina poradí něco jiného) a kdyby to bylo to samé, tak rozhodně návštěvu lékaře a nasazení mléka bez latkózy.

haanhobe
1. lis 2010

Myslím, že záleží na dítěti, které mléko snáší líp a které míň. My jsme taky od malička na BEbě a myslím, že po ní víc a častěji kakal, ale nikdy po ní neměl problém se zácpou. Zkusila jsem ji vyměnit za Sunar, po něm se nemohl vůbec vykakat, Nutrilon jsem měla pocit, že jím jenom protekl. Teď jsou malému dva roky a asi díky Bebě kaká několikrát denně a nikdy neměl tuhou stolici. Pomalu přecházíme na kravské mléko a je vidět, že se stolice mění. Když byl menší, tak mě taky napadalo, jestli se nejedná o nějakou alergii, ale pokud prospíval, dr. říkala, že není co řešit. Jiné mléka jsem nechtěla zkoušet, nemám v nich důvěru. Dost dobrá odborná dr. nám doporučila právě Bebu, příp. Nutrilon.

frisca22
4. lis 2010

Ahojky, jak píše haanhobe, každýmu dětskýmu bříšku sedne něco jiného. My jsme byli s mrňouskem také na Bebě. Kromě toho, že našemu mrňouskovi šmakovala – dokázal toho vypít fakt hodně 😉 , jsme po ní neměli téměř žádné potíže. Měla jsem z toho dobrý pocit, že toho spapá hodně a navíc z toho, že Beba obsahuje probiotika, která prý dobře působí na trávení a imunitu.

andyalukasek2008
4. lis 2010

Lukášek je "nekojenec" od narození a Beba mu neseděla ani náááhodou, s Nutrilonem jsme byli plně spokojeni. Zksu změnit značku mlíčka.

zalaretti
7. lis 2012

Dáváme BEBU HA atď BEBU PRO PRE z Německa, neřekla bych, že je s ní problém...měli jsme zle s Nutrilonem...malej stále plakal...po Bebě se to dalo do kupy...nekojím, jen krmím BEBOU, každé mimi je jiné 😉 .