Beba. Kolik krabic spotřebujete na měsíc?

jarunkaxyz1
16. únor 2011

Milé maminky,

chtěla jsem se zeptat jen pro informaci - Vy, kdo používáte Bebu pro svá miminka....Kolik cca krabic spotřebujete na měsíc?

Moc děkuju

mmmk
17. únor 2011

@jarunkaxyz1 Kdyz ti nikdo neodpovida, zrejme na to jednoznacna odpoved neexistuje a tudiz naprosto neni nutne upoutavat pozornost zakladanim dalsich stejnych diskuzi.

Navic jsi teda teprve tehotna, tudiz nechapu, ze resis Bebu 😉

jarunkaxyz1
autor
17. únor 2011

Koukám, že MK má velice "příjemné" administrátorky. 😠
není to trochu moje věc, na co se ptám a v kterém období? Místo kázání byste mi měla raději poradit, jak otázku možné aktualizovat, aby jej viděly třeba maminky i za půl dne. Jinak mě to totiž nenapadá. 😠

haanhobe
17. únor 2011

Už si přesně nevzpomínám, ale zpočátku bylo balení 800g, a to nám vydrželo tak na šest dnů a to v době, kdy byl malý bez příkrmů, tzn. asi pět krabic. Myslím, si že teď je už i Beba1 v balení po 600g, to vychází skoro na 7 krabic.

evaviki
17. únor 2011

zalezi na tom, kolik pije.. ked mal mlieko dva krat denne po 240ml, tak krabice vydrzala cca 6 dni. Takze si to rozpocitaj, na den to v tomto pripade vychadzalo 480ml (mesacne mimco ma tusim vypit 6 x 120 ml, takze to je 720ml denne.. ) ale myslim, ze je to individualne, mne maly pil v mesiaci cca 40 ml, tak 10 krat denne (bol ale nedonoseny a iba som kojila)

ija1
17. únor 2011

my meli sice Bebu HA, ale v dobe krmeni kdy jsme davali 5x denne mliko tak ve 4 mesicich......... vypila skoro litr denne....... tak mela 900g na 6 dni mozna 7.........pak jak jsme zacli pridavat prikrmy- zeleninu, ovoce, kasi..... tak vzdycky s kazdym 250 ml ubylo....... priblizne............... ted v 9 mesicich pije mliko 2x denne 250ml a mame Bebu tak na 14 dni plus minus..........

mpavlinka
18. únor 2011

Já se nedivím, že se paní ptá, vždyť si dělá průzkum nákladů co bude mít. Nechápu adminku. 😠 Já neporadím, zatím kojíme, ale jen jsem chtěla podpořit, že není divné se ptát.

kmotrice
18. únor 2011

no my máme v tomto věku krabici cca na 4-5 dní

michamicha
18. únor 2011

my dáváme Bebu HA a pixla 900g nám vydrží cca 8 dní, takže tak 4-5 za měsíc (záleží kolik mimčo pije) 😉

mmmk
19. únor 2011

@jarunkaxyz1 Ja se ptala jen proto, ze jsi si "spletla" nick, kdyz mas dva 😉 A ptala jsi se jen pod tim, kde mas tehotnestvi. To jen tak pro uplnost, aby nekdo nemel pocit, ze si je pred pravidly nekdo rovnejsi. Klidne si to dite do pasu nastav.