Beba místo Nutrilonu. Máte zkušenost?

jasminy
8. lis 2011

Chtěla bych přejít z Nutrilonu na Bebu. Máte někdo zkušenosti? Máme Nutrilon 3.

iira
8. lis 2011

ahojky mi mame Bebu,mela jsem ji u 1 dcerky a byla jsem spokojen ,ted mam kluka a pomalu musime davt Um a zase mame Bebu,ja jsem s ni spokojena a mali netrpi tolik na prdy jako po nutrilonu ...

hojda
8. lis 2011

Já myslím, že pokud ti to bude dítě brát a nebudeš pozorovat žádný problém, tak bych to klidně zkusila.

usounek25
8. lis 2011

ahoj, tak my kdysi z porodnice taky začínali na Nutrilonu, ale přešli jsme na Bebu, přece jen je trošku levnější a hlavně malej se po Nutrilonu nemohl vykakat a měl koliky, pak už to bylo lepší. Takže pokud to bude malé šmakovat, tak nevidím problém 😉

jajina.c
8. lis 2011

Ahojky, my jsme taky přecházeli po měsíci na bebu, malý byl od narození na UM ( já mlíko vůbec neměla ), v porodnici mu dávali nutrilon, ale pořád hrozně brečel, asi ho bolelo bříško, bebu jsem vyzkoušela a bylo to mnohem lepší, mohu jen doporučit. Přešli jsme ze dne na den, prostě jsem dala ráno bebu a měl už jen tu. Taky jsem se změny bála, ale holky kolem vyzkoušely i třeba 4 mlíka, než našly to pravý🙂.

margeta
8. lis 2011

Některé děti dělají drahoty a pijí jen určité mléko. U nás to bylo jedno, co teklo, to pili 🙂 Vyzkoušej a uvidíš jestli bude šmakovat.

pusolamy
8. lis 2011

my jsme od tretiho mesice prikrmovaly nutrilonem , dokrmujem stale i kdyz uz ne tolik zeleninka kase a tak, dneska jsem dodelala nutrilon 1, a zitra dostane Bebu 2, posledni dobou je to tak ze sni co dostane tak myslim ze ve zmene nebude problem

kripli
1. bře 2014

Oboje nám dávali v nemocnici. Nejdřív Nenatal, pak Bebu. Ale po Bebě měl Jáchym zácpu jak blázen. Všichni radili fenykly, cvičit nožičkama, dráždit zadeček teploměrem, ale nakonec jsme si museli pomoct sami a vrátili jsme se k Nutrilonu. A problémy jsou pryč. Navíc mu mlíko chutná.

Zdá se mi, že mezi mlíky není až takový rozdíl, záleží, co miminku chutná a po čem je mu dobře. Toť praví má zkušenost.