Beba na dobrou noc. Máte zkušenost?

kathy.skal
9. lis 2011

Milé maminky, ráda bych se zeptala, jaké máte zkušenosti s touto "noční" verzí Beby? Už kojím jen částečně a jedna prďola dostává na noc místo kojení UM, aby lépe spala. Měli jsme Bebu2 HA, a v pohodě, teď jsem koupila tuto Bebu noční. Dva dny to malá pila bez potíží, ale teď odmítá 😒 Ochutnala jsem ji, a ona je taková hrudkovitá.. kašovitá, tak přemýšlím, jestli to není to, co jí vadí... 😖

neu.sona
9. lis 2011

Ahojky, já jsem to také zkoušela, ale je to opravdu jakoby kašovité, protože tím chtějí dítě zasytit na noc. Já jsem udělala Máťovi větší dírku do dudlíku, aby se mu to lépe tahalo, pak to bylo v pohodě. V podstatě je to taková řidká kaše a přes normální dudlík to vytáhnout nejde.
Ještě jeden poznatek z mojí strany. Nikdy nám žádná kaše ano nic jiného na spaní nezabrala. Pomohlo nám jen to, že jsem mu před druhým rokem vysadila úplně mlíčko a začala mu dávat jen vodu 🙂. Je to spíš zvyk než hlad.
Hodně štěstí 🙂

crca
9. lis 2011

@kathy.skal Taky jsem měla Bebu na noc a vůbec všechny mlíka co jsou na noc,ale nějak to u nás stejně nezabíralo 😀 Jen ti poradím....já jsem jim teda dělala kalsickou krupičnou kaši-řidší a pak to ještě rozmixovala ponorným mixérem,zjemní se to a nejsou tam hrudečky 😉 Dělám to do teď,sice je nám 2,5roku,ale ráno a večer mají ještě Sunar a když mě nic nechtěj večeřet,tak jim udělám nějakou kaši a tu projedu ještě tím mixérem,je to jemňounký a z flašky to teče,ale tu dírku bych taky už trošičku nastříhla do křížku 😉

kathy.skal
autor
9. lis 2011

dírku jsem zvětšovala, ale malá stejně nechce. Sotva vidí lahvičku s mlíkem, začne házet obličejíky a máchat ručičkama, že tohle nee. Když jí ale nabídnem čaj, dá si. Přemýšlím, že zkusím koupit jiné mlíčko, jestli je to tím 😕