• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Beba Premium 1 nebo Beba HA 1? Co mám koupit?

13. ledna 2010 
ahoj maminy je nám měsíc a přikrmuji BEbou HA 1, protože mu ji dávali v porodnici, když jsem ještě neměla mateřské mlíko. Je to proti alergiím, ale ted přemýšlím, jestli mu nemám koupit jen bebu 1. Chci zůstat u beby, vyhovuje mu. Co myslíte?děkuji za rady.
13. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj to záleží jestli máte nějakou zátěz v rodině, astma, ekzém....jestli ne,klidně přejdi na normální bebu :wink:
13. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne, nic.
13. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj abc,
v porodnici jsme také přikrmovali BEBOU HA 1, dávají tam tu hypoalergenní preventivně. Doma jsme na doporučení pediatričky přešli na normální BEBU 1, zatím v pohodě.
Rozdíl v ceně je docela značný.... :unamused:
13. led 2010 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, to dávají asi všude v porodnicích. Moc díky, vyzkouším normální bebu... Ale trpíme na prdíky, tak uvidíme jestli nám bude sedět, popř.zkusím nutrilon.
13. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přikrmuju Mutrilonem HA a četla jsem, že pokud je dítě částečně kojené, měla by se dávat ta HA. Pokud kojení není vůbec, stačí normál.
13. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pokud trpíte na prdíky vyzkoušej beba sensitiv je to pro děti co trpí na zácpy,průjmya nadýmání.U nás se osvědčila.Malá nechtěla žádný mlíko a když náhodou něco snědla tak měla boleníčko:frowning2:ale beba sensitiv nám pomohla.Nemůžu si ji vynachválit,akurád je trošku dražšší :slight_smile:
13. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek