Beba Premium 1 nebo Beba HA 1? Co mám koupit?

aaabbbc
13. led 2010

ahoj maminy je nám měsíc a přikrmuji BEbou HA 1, protože mu ji dávali v porodnici, když jsem ještě neměla mateřské mlíko. Je to proti alergiím, ale ted přemýšlím, jestli mu nemám koupit jen bebu 1. Chci zůstat u beby, vyhovuje mu. Co myslíte?děkuji za rady.

mar26
13. led 2010

ahoj to záleží jestli máte nějakou zátěz v rodině, astma, ekzém....jestli ne,klidně přejdi na normální bebu 😉

aaabbbc
autor
13. led 2010

ne, nic.

blueapple
13. led 2010

ahoj abc,
v porodnici jsme také přikrmovali BEBOU HA 1, dávají tam tu hypoalergenní preventivně. Doma jsme na doporučení pediatričky přešli na normální BEBU 1, zatím v pohodě.
Rozdíl v ceně je docela značný.... 😒

aaabbbc
autor
13. led 2010

aha, to dávají asi všude v porodnicích. Moc díky, vyzkouším normální bebu... Ale trpíme na prdíky, tak uvidíme jestli nám bude sedět, popř.zkusím nutrilon.

amallie
13. led 2010

Já přikrmuju Mutrilonem HA a četla jsem, že pokud je dítě částečně kojené, měla by se dávat ta HA. Pokud kojení není vůbec, stačí normál.

misellll
13. led 2010

Ahojky pokud trpíte na prdíky vyzkoušej beba sensitiv je to pro děti co trpí na zácpy,průjmya nadýmání.U nás se osvědčila.Malá nechtěla žádný mlíko a když náhodou něco snědla tak měla boleníčko☹ale beba sensitiv nám pomohla.Nemůžu si ji vynachválit,akurád je trošku dražšší 🙂