Beba Sensitiv. Máte zkušenost?

aaabbbc
19. únor 2010

Ahoj maminy, dávate ji nektera? Ditko sa mi nemuze po zadnem UM samo vyprazdnit. Mate s ni zkusenost?

brodimar
19. únor 2010

Ahoj,já jí jednou zkusila a u nás hrůza!!malá se nemohla vůbec vykakat ☹ ale každé mléko působí na každého jinak...

crca
19. únor 2010

Já jsem dávala Sensitivku klukovi,měl problémy z bříškem,prostě citlivé a do teď jsem opatrná s brokolicí,květákem.....prostě vším co nadýmá,ale já zase můžu říct,že nám pomohla.Trpěli jsme na koliky do 6,5 měsíce!!Pak to najednou přestalo 😉 Ale koukám,že máš ještě malinké miminko ☹ Chtěla jsem napsat,že nám se to taky upravilo,když se začal plazit a lézt po 4 😅 Jééé koukám,že jsi z Rychnova 😉

kocule
20. únor 2010

Já bych ti třeba Babu Sensitive doporučila. Jedeme na ní od narození, máme spotřebu cca 15 krabic za měsíc. 😅 Pomohla nám moc a ještě jsem prckům dávala a dávám Laktobacílky Baby, vysýpací kapsulky do mléka. Kakání nám to krásně srovnalo a podle mého názoru jsou účinnější než probiotické kapky. Těch bacilků je tam dvakrát víc a stojí cca 140 Kč, probiotické kapky cca 600 Kč! a dám si je tak akorát do čaje. 😠 Někomu třeba pomohly, ale na nás to byl slabý odvar. 😝 Nic víc asi neuděláš, musí se to holt vydržet. U nás třeba Nutrilon Comfort vůbec nepomohl, bylo to ještě horší, malá plakala u každého hltu, tak letěl oknem. 😢

Nebo ještě prý pomáhá odvar z ovesných vloček, děvčata v příkrmech dávala recept, ale je tam lepek, takže spíš po poradě s doktorkou.

kocule
20. únor 2010

Ještě jsem si vzpomněla, že maminky u nás na dvojčatech dororučovaly mléko Babylove z DM drogerie. Miminka se jim prý potom opravdu rozkakala, jenže jim to nejelo moc chuťově, tak se zase vrátily k ůvodnímu mlíčku. ☹

janca.mareckova
20. únor 2010

Ahojda.
Já teda nemám sbebou zkušenosti, ale na kakání mi doktorka doporučila nutrilon comfort!!! Je přímo na koliky a u nás dělal přímo zázraky!!!

aaabbbc
autor
21. únor 2010

díky moc za radu, máme první balení a druhý den a už dvakrát denně kaká. Je to hrozná darda, ale co se dá dělat.

kocule
21. únor 2010

Hlavně, že vám to pomůže. 😉 My měsíčně probaštíme skoro 4. tis. Kč. ☹, ale mléko měnit nehodlám. Naše malá měla strašné problémy a doktorka si s ní už nevěděla rady, takže když mi to pije, kaká a prdí, tak to riskovat nebudu a budeme Bebu Sensitive baštit dál. Nedá se nic dělat. 😝

verisek
15. čer 2010

ahoj, tak my jsme ted taky na beba sensitiv a zatim dobry, tuk tuk
meli jsme nutrilon comfort a nepomohl, ani probioticky kapky, pak jsme meli hipp, taky nic
ted davam navic sabsimplex a baby calm, je to lepsi,sice malej jeste hodne tlaci kdyz si chce prcnout, ale pred tim to byla hruza

frisca22
26. črc 2010

Čauky, tak tady teď pročítám vaše příspěvky… My jsme po každým krmení trpěli – mrňousek se kroutil jak had a nebylo mu pomoci. Se stoličkou to bylo taky zlé 🙄 Takže jsem hledala, jaké UM bude to nejlepší a pomohlo by nám od bolení. Na doporučení naší dr. jsem zvolila Bebu Sensitive, která obsahuje taky probiotika. Nekombinovala jsem to s dalšími probiotiky, protože nám Beba Sensitive zabrala opravdu skvěle a všechno to bolení a nekakání se zase upravilo. Doporučuji stejně jako holky 😉 😉

gabinka1012
27. črc 2010

Ahojky,mi baštíme taky bebu sensitive a nemohu si ji vynachválit. 🙂 Vyzkoušela jsem snad všechno,od nahřívacích polštářků až po kapičky a nic nepomohlo.Ted nám prdíky krásně odcházejí.I když při kakání ještě pláče tak je to pořád lepší než předtím.
Nutrilon comfort jsme zkusili taky ale malý neseděl vždycky se po něm strašně poblinkala.

jajulinkad
7. dub 2011

ahojky maminky chtela bych se zeptat,mam 2mesicni holcicku uz od zacatku nekojim a mala mi porad breci zkusila jsem ji davat sunar a pak AR-nutrilon i ten protialergeni,porad jen breci a tak se chci zeptat na BEBU sensitiv,jestli jste ji nektera zacla davat kdyz vam prcek plakal a jetli vam to pomohlo uz opravdu nevim kudy kam poradte prosim 😢

luthien.k
7. dub 2011

@jajulinkad, a řešilas to s pediatrem? Určitě je to potřeba udělat jako první. Jiné potíže nemá? Průjmovitou stolici, hleny a krev ve stolici, ekzém...? A co v rodině, máte nějaké alergie/astma/ekzémy? Ten pláč by totiž mohl souviset s alergií na bílkovinu kravského mléka, na to pak obyčejné HA mléko nestačí, ale používá se od Nutrilonu alergy care mléko nebo Nestlé althera, případně varianty, které jsou navíc bez laktózy (jsou ještě šetrnější - Nutrilon alergy digestive care, Neslte alfare). Bohužel žádný spolehlivý test na tuto alergii neexistuje, takže pokud se dohodneš s pediatrem, navrhovala bych vyzkoušet nějaké z uvedených mlíček.

jajulinkad
7. dub 2011

diky za radu bohuzel jsem to s pediatrem resila ten mi rekl ze ji nic neni dokonce jsme byly v nemocnici tam ji vzali krev vitery ze zadecku a moc ,kterou jsem odebirala i doma a taky jsme byly na sonu briska a nic ji nenali rekl ze je naprosto v poradku,ze to nektera miminka maj jedno je klidne a druhe porad breci,ale me to prijde ze to normalni neni,nevim.Nutrilon aleri care jsme uz zkouseli a bylo to to sami a pak ho asi za 3dny nechtela vubec.myslela jsem si jestli to nejsou ty koliky,ale ze by je mela porad to je hodne divny.nevim jestli mam zkusit i tu Bebu sensitiv,nebo cekat az ji to prejde samo 😢

pavlinasp
12. dub 2011

Ahoj, tohle UM jsme neměli, ale na vyprazdňování zaručeně pomáhají Probiotický kapičky Biogaia. Náš mrňousek měl s nekakáním děsivý potíže, bolení bříška od rána do rána... Pomohly po všech možných pokusech právě BioGaia.