Beba Sensitive nebo Beba HA, které je lepší na prdíky?

kvetinka84
4. pro 2012

Prosím o radu. Mám 4měsíčního chlapečka, trápilo nás bříško a zácpa, tak jsem začala dávat Bebu sensitive. Prdíky jsou mnohem lepší, ale kakání nic moc, kaká ob den, má to tmavé a smradlavé. Tak si říkám, jestli by nebyla lepší Beba HA. Nezkoušela jste některá obě tyto mlíčka a nemáte srovnání? Které je lepší na prdíky, kakání a které dětem více chutná?

ivetm
7. pro 2012

ahoj, nám ve fakultce na rovinu řekli, že máme dávat jen Bebu Pro - že s HA nemají dobrý zkušenosti a doporučujou jí jen v případě těžkých alergií v rodině, ale naše mudra z toho zas byla překvapená, že pediatři zas naopak HA rvou každýmu...

kvetinka84
autor
7. pro 2012

@ivetm Já právě nevím, všichni kolem mě dávájí preventivně HA i když alergičtí nejsou. Myslíš, že je nějaký rozdíl mezi HA a normálním, když máme problémy s bříškem. Malého trápí prdíky a zácpa, teď mu dávám bebu sensitive a ta má být přímo proti nadýmání a zácpě, ale nějak to nepůsobí, tak myslíš, že Beba Pro by byla lepší

ivetm
7. pro 2012

@kvetinka84 ja prave Vojtikovi chtela kupovat tu HA a primo sef detsky kliniky v HK mi rekl,ze pokud nemame velky alergicky zatizeni,tak nekupovat.Nejsem odbornik,venoval mi ohledne tohohle tematu pomerne dost casu a dost me to prekvapilo,pry ha je taky hodne marketingova zalezitost a taky rodici zaplacena.My meli konkretne strevni problem-5.den po narozeni tezka operace+stomie a po 3mesicich reoperace,takze si dovolim rict,ze jsem se vyberu mlicka hodne venovala,zjistovala a resila...ale nerikam,ze s tim,co tady pisu,musi kazdy souhlasit 😉 jinak mi bylo doporuceno,ze pokud prechazime na jiny mlicko,tak na nem byt alespon 2tydny,aby to neudelalo neplechu v zazivani.

kvetinka84
autor
7. pro 2012

@ivetm Jaké mlíčko ty teda dáváš malému?

ivetm
9. pro 2012

@kvetinka84 V tu bebu, co jsem o ní celou dobu psala 😀 a M má Sunar 1

zalaretti
28. pro 2012

Beba Ha je perfektní mlíčko, ndám na ni dopustit, hodně maminek ji chválí, má naštěpenou bílkovinu, tudíž je lepé stravitelná, náš malinkej s ní nemá žádný problém a s prdíkama už vůbec nem nohu jen doporučit, jen je moc drahá☹(. To je jediná nevýhoda. Malému i moc chutná, je sladoučká, břísko nás nebolelo snad nikdy, ale za to Nutrilon, jak rychle jsem se k němu dostala, tak rychle jsem se ho zbavila 😒 .

jana21278
28. pro 2012

@kvetinka84 naše malá měla zácpu z obyč nutrilonu a to ho dostávala jen dvakrát denně. bylo to v měsíci a půl. doktorka nám doporučila nutrilon comfort proti zácpě a nadýmání. a jak píšeš. zelený kakání, strašný zápach a stejně tak jednou za tři dny. ještě jsme kupovali probiotika. takže další 300 měsíčně. po třech týdnech jsme koupili v kauflandu mléko hipp 1 s probiotikama a malá kaká každý den a krásný míchaný vajíčka s miminálním zápachem. jo a balení stojí 119, nutrilon comfort byl za 250.

romanamraz
15. čer 2014

Zkuste Hami 1 citlivé bříško na zácpu a koliky, nám pomáhá, kaká každý den.

veroon1
23. čer 2014

ahoj ja jsem slysela ze beba Ha je oskliva pro miminko na chut..my pouzivame bebi vitu a jsme zatim spoky🙂

veroon1
23. čer 2014

jinak asi od 4.tydne davame malymu na prdiky kapicky beby calm vzdy10kapicek do mlicka a zadny koliky nas netrapi🙂