Beba, Sunar, Nutrilon. Které je nejlepší?

iira
19. říj 2011

ahojky devcata ,asi budu muset i sve 2 ditko zacit dokrmovat UM a tak se chcii zeptat na vaše zkusenosti ,ktere si myslite že je mliko lepsi a treba i jaka je cenova relace techto mlicek .

adelka76
19. srp 2014

My jsme na Hippu a jsme moc spokojení, už dávám Combiotic 2, ale začínali jsme na Combiotic 1. Úplně na začátku jsem měla Nutrilon, ale ten mu vůbec neseděl, měl bolesti bříška, problémy se stolicí. Na Hippu se mu to spravilo, stolice normální a žádné bolení bříška.

abalajda
19. srp 2014

Asi je to různé,chce to vyzkoušet,co prckovi chutná. Ja začala Nutrilonem,protoze všichni říkali,že je nejlepší. Dceři moc nechutnalo,pořád se kroutila bolestí,měla problémy se stolici,ublinkavala. Tak jsem koupila Hami,Hami Hajaja na noc a byla spokojená. Cca v osmi měsících jsme koupili Sunar a musím říct,že ten ji chutnal úplně že všeho nejvíc... Kamarádka krmila jen Nutrilonem a měla taky pořád starosti,malá ublinkavala,nepribirala,byla hladova...

bielamacka
23. pro 2014

@crca

A je rozdíl v chuti té Beba Pro a Beba Sensitive? Dá se to tomu děcku dávat kdyžtak preventivně? Aby ty prdíky nebo zácpu neměla, ne až ji dostane? 🙂

havanana
23. pro 2014

My jsme od narození na Nutrilonu a sedí nám. Nazačátku byly bolesti bříška, koliky, ale to má každé miminko, to si myslím, že nebylo Nutrilonem.

simonceli
23. pro 2014

Nám nutrilon nesedl, strašně malého zacpával. Tak dáváme Bebu.

terlis
27. led 2015

@simonceli Nás děsně ucpal Hipp, tedy zatím má v sobě první láhev BEBY. Opravdu spokojenost?

simonceli
27. led 2015

@terlis u nas spokojenost. Zadne prdiky nic. Ja muzu jen doporucit.

alcar
27. led 2015

Tak my ted prvni mesic frcime na Sunaru Complex. Male chutna a zadne problemy po nem nema. 🙂

hojda
27. led 2015

Každému sedne něco jiného, začni značkou, kterou budete schopni do budoucna ufinancovat, někdy se špatně přechází na jinou značku.

denisa92
29. led 2015

Dobrý den, jsem studentkou Vyšší zdravotnické školy ve Zlíně a chtěla bych Vás touto cestou požádat o vyplnění mého dotazníku. Předem Vám děkuji za spolupráci a čas, který jste strávila doplňováním tohoto dotazníku. Denisa http://moderni-doba-a-vyziva-ditete.vyplnto.cz/

martina_kremlova
13. únor 2015

Ahoj, pročítám diskuze a snažím se víc zorientovat v mlíčkách pro děti. Nutrilon ani Beba nám moc nesedí, tak chci zkusit Sunar, ale je víc druhů, jak se liší? Prémium, complex, originál, které jsou nejlepší a je nějak poznat rozdíl? Díky 🙂

brendamonique
13. únor 2015

Na Sunaru mi vyrostl první syn - nejprve jsme zkoušeli ten "protalergenní" ale měl zácpu - obyčejný Sunar vzal nejlépe ... druhý mi vyrůstá od porodnice na Hippu - super - nemůžu si stěžovat na jakýkoliv problém - je to přísně Bio kontrolovaný výrobek s obsahem prospěšných probiotik a prebiotik - chuťově moc dobrý a zasytí ... nejhorší zkušenosti máme u prvního i u druhého s Nutrilonem ...

lidus93
4. bře 2015

Pokud mohu tak za mě 100% BEBA 1PRO,nebo BEBA 1 COMFORT...od začátku jsme na UM vyzkoušeli jsme Sunar - hrůza úplně mi málého zabetonoval,nekadil,měl nafouklé bříško trápili ho prdíky a ustavičně plakal a nechtěl spinkat. Hned jsme tedy pořídili Nutrilon-po něm kadil ob den ale problémy s prdíky stále přetrvávali a objevilo se i velké zvracení obloukem( i po 2 odbrknutí ).vyzkoušeli jsme všechny kapičky na prdíky,sab simplex,babycalm,espumisan,bio gaia infacol a stále až zalykající plakání,byl úplně prohnutý a klidně mi třičtvrtě dne nespal,ikdyž byl úplně unavený,ale pořád ho to trápilo cca ve 2 měsících jsme náhodně vyzkoušela BEBU 1 PRO už po 3 dávce se mi malý uklidnil,sice pořád dáváme espumisan a probiotické kapky biogaia,ale prdíky už ho netrápí,kadí pravidelně a blinká úplně minimálně( jen když si pořádně nebrkne nebo je moc přepitý čajíkem)....Beba 1 PRO je i v menším balení 300 g stojí 145 Kč tak můžete vyzkoušet...Pokud se pro ni rozhodnete teď třeba je na www.feedo.cz BEBA1PRO 6 kusů 600g za 1254,- což jedno balení vyjde na 209,- jinak všude jinde stojí 279 ,- 🙂 🙂 Přeji příjemné rozhodování 🙂

evka_praha
17. bře 2015

Hezký den maminky!

Studuji poslední ročník vysoké školy a v současnosti pracuji na diplomové práci týkající se dětské výživy. Můžete mi prosím pomoci vyplněním dotazníku? Velmi mi tím pomůžete!

http://nakup-detske-vyzivy.vyplnto.cz/

Dotazník se týká obecných nákupních zvyklostí při nákupu dětské výživy a je určen maminkám s dětmi do 3 let.

Moc Vám děkuji za ochotu a pomoc! Evča

lidus93
17. bře 2015

@evka_praha máte to tam 🙂

marierutova1
20. bře 2015

Já volila nutrilon, a byli jsme spokojeni. 🙂

pavlusa01
23. bře 2015

Každému miminku sedne něco jiného 🙂 Já mám dvě dcery a obě když jsem přestala kojit dostávaly jako UM sunar....A ten nám vyhovoval a vyhovuje stále 🙂 Hezky voní,ale jako jediné UM obsahuje mléčný tuk,proto má tak lahodnou chut a nejvíce se podobá mateřskému mléku.... 🙂

martina_kremlova
5. dub 2015

O mléčném tuku jsem si načítala, oč jde, je nejvíc podobný mateřskému mlíčku, takže dáváme Sunar a prospíváme v pohodě, nic zvláštního a neobvyklého jsem nepozorovala. Hodně jsem vybírala mezi složením, co bude nejlepší, ale nechce se mi teď moc experimentovat, když to vypadá, že jsem trefila na první dobrou 🙂 Cenově se mi zdá akroát, jsou levnější, ale i dražší 🙂

mecoun
17. dub 2015

Maminky, to jsem dneska objevila - http://vzorek.sunar.cz/ - třeba se to některé bude hodit 🙂 já Sunar premium používám, tak jsem se zapojila...

mifad
21. dub 2015

My dáváme hipp a velká spokojenost, je dobrý na zažívání, protože má pro a prebiotika,. Neměli jsme žádné problémy, tak jsme na něm dodnes. Kamárádka dávala dcerce AR, teď už normální Combiotic a obě jsme spokojené, můžu jen doporučit.

leilunka
12. kvě 2015

Našemu synovi teda od začátku vyhovoval Sunar Complex, má rád i ty ochucené, i čisté, není vybíravý, chvíli jsme zkoušeli Nutrilon, ale na chuť se se Sunarem nedá srovnat, Sunar je sladčí, jemnější, chutný, Nutr mě přišel takový moc umělý, navoněný, ale každému vyhovuje něco jiného. Já osobně na Sunar nedám dopustit, i co se týče Sunarka kaší.

simnasa
31. srp 2015

Ahojky my jsme začaly Nutrilonem po tom měl tvrdou stolici, pak jsme přešly na Hipp bio comb. a to se sice trošinku zlepšilo ale stolice byla zase zelená jak brčál, no a Sunar prémium nám taky moc nepomohl stolice zelená a ještě k tomu smradlavá. Tak jsem to vzdala a šla jsem k doktorovi o radu a ten my řekl že měnit mlíčko je od čerta k ďáblu tak my řekl ať použiju glycerinové čípky. No vrátila jsem se k Nutrilovu a byla jsem překvapená že stolice je žlutá jak má být (hořčice) a je ne úplně řídká ale kaká v pohodě bez bolesti.
Každé miminko to má jinak. Držím palečky všem co tento problém řeší.

myskaol
31. srp 2015

Dominik je na UM od narození, měla jsem čest jeden den kojit. 😀 ☹ Od narození měl Bebu, ale od soboty jsme přešli na Nutráč jelikož mi po té Bebě začal hodně blinkat a měl divné hoviša. Je prej hodně smetanová a hutná sladká. Rekla bych, že Nutrilon papá s větší chutí a i zažívání má mnohem lepší. Ale to asi záleží na miminku, co mu sedne. Já bych vyzkoušela víc mlíček. Nutrilon co vím má i kapsičky s jednou dávkou... je na 120 ml..takže případně i na více. Viděla jsem to v DM asi za 12 Kč 🙂

luckaamilan
31. srp 2015

Hipp je najlepsi. Ja sa dala v porodnici ukecat na Nutrilon, nastasie som rychlo dostala rozum 🙂

extramamka
30. lis 2015

Ahojky, já mám mimi 8 týdnů. Po měsíci jsem ztratila mlíčko a jsme na UM. Jelikož malá ublinkává zkusila jsem nejprve Nutrilon AR. Sice po něm neblinkala, ale byla hrozně zabetonovaná. Tak jsem zkusila nutrilon confort ale ten jsem musela zahušťovat nutritonem jinak ho malá taky blinkala, ale stoličku po něm měla v pohodě. Nakonec jsem zkusila Hipp AR a jsme s ním naprosto spokojení. Malá neblinká a kaká moc hezky. Je teda trošku dražší (500g za 340Kč)ale stojí to za to. Objednávám ho přes internet protože ho nikde moc nemají. Chce to vyzkoušet. Každému mimi vyhovuje něco jiného. Jsem ráda, že jsem našla mlíčko co malé vyhovuje a myslím že ten Hipp je hodně kvalitní!!

lucie_j
31. pro 2015

Když jsem prohlížela složení různých značek UM, jsem ještě víc šťastná, že kojím. Téměř ve všech značkách je totiž palmový olej a krmit miminka od narození takovým humusem by mělo být trestné.Bez palmového oleje jsem našla jen Naše mléko od značky Goldim - je to kozí mléko a dělají i kaše, Babybio a Nutrilon Profutura - pouze mléko, kaše opět s palmovým olejem.

ilonkaseda
31. pro 2015

@lucie_j tak ono je to složité,myslím,že nejhorší jsou přehnané obavy ze všeho..jako příklad přiložím např. článek s výzkumem kvůli kterému by mohli mít maminky paniku i z kojení a tak je to se vším,pořád někde někdo něčím straší
http://www.zdravejsi-zivot.cz/zajimave-clanky/m...

ilonkaseda
31. pro 2015

@lucie_j navíc i na ten palmový olej jsou protichůdné názory
http://vyzivujicitradice.cz/?s=palmový tuk&sear...

ilonkaseda
31. pro 2015

odkaz ale nejde ,přitom je správný .to je škoda

mimi1402
17. bře 2016

Ahoj muzu se zeptat co znamena Pro Pre u bebi?