Bebilon 1 HA. Máte zkušenosti?

dada134
25. dub 2009

Ahoj holky,narazila jsem na na netu na Bebilon 1 HA,má to být nutrilon akorát vyrobený v Polsku.Plechovka vyjde o 60 Kč líp než Nutrilon.Byla by to úspora,ale zároveň mám strach,aby to nebyl nějaký šmejd.Máte některá zkušenosti? 😖

wiktoria
26. dub 2009

ahoj dada134, naša malá papá tento Bebilon 1 HA skoro od začiatku. Musela som ju prikrmovať už v pôrodnici. Na SR sme kúpili 2 plechovky Nutrilonu a odvtedy je na Bebilone a je v pohode. Je to to isté akurát ako si písala vyrobené v PL.

brnka
26. dub 2009

aj my pouzivame Bebilon - sice ten obycajny (nie HA), ale je to presne to iste ako Nutrilon - teda samozrejme az na tu cenu 😀

rencalm
26. dub 2009

Dada vobec sa nemusis obavat, je to presne to iste, len pod inym nazvom a podstatne nizsou cenou. My kupujeme v Polsku mlieko Bebiko a to je zasa to iste, co u nas Hami, vsetko to vyraba jedna firma -Nutricia. Kludne to babetkam kup. 🙂 🙂 🙂

zurka
27. dub 2009

Aj my pouzivame Bebilon, je to fakt to iste, v kazdej krajine sa vola inak, mame aj z Anglicka, tam je to Aptamil a je dokonca lacnejsi nez v Polsku. 😉

dara9402
27. dub 2009

dadka my papame bebilon od narodenia a mame uz 3 mesiace aj trosku, sme s nim veeelmi spokojny lebo dokonca papame comfort taky isty ako sme dostali na predpis nutrilon, a uz som si v sobotu v polsku nakupila aj ryzove kase a prikrmy od 4mes. na ochutnanie. jedine coho sa trosku obavam je aby mi synator nezacal rozpravat po polsky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janca.k
30. dub 2009

Dada, my máme přibuzné v Polsku a já pracuji v lékárně, takže když dojeli s Bebilonem, dívala jsem se na složení a je to jedno a to stejné mléko, akorát, že v Polsku se jmenuje jinak a je opravdu po přepočtu ceny o dost levnější, takže neměj strach 😉

martuli
9. čer 2009

Holky, prosim, nemuzete mi nekdo poslta fotku Bebilonu1? braska jede pracovne do Polska a nas prcek papa Nutrilon1, tak jsem myslela, ze by nam ho koupil

mishusha
9. čer 2009

martuli, obal je uplne rovnaky... len nazov je iny...bebilon...namiesto nutrilon... 🙂
skus tu, snad sa to zobrazi :
http://img.bazos.cz/deti/obr/1/3520614.jpg

cilka167
9. čer 2009

Aj ja sa pridávam, mala som Bebilony az do dvoch rokov a tiez som bola spokojná

adelaz
25. črc 2010

ahoj holky nevíte jestli Bebilon dělá 1 Extra? my používáme Nutrilon 1 extra. tak jsem to chtěla zkusit vyměnit za levnější🙂

vandaband
26. črc 2010

Ahoj, sice Bebilon HA jsem nedávala ale jinak Bebilon ano. Do polska nejezdím tak ho kupuji na webu www.bebilon.cz. Můžu jenom doporučit jak Bebilon tak web.

ija1
1. zář 2010

Ahoj holky, omlouvam se ze sem pisu, bohuzel jsem mela nakoupene Nutrilony 2HA, a mala mi je nebude moct papat, musela jsem prodat uz i 1HA.... nechcete nekdo? myslim ze ta cena je srovnatelna s Bebilonem.... kdyztak muzu dovezt po Praze a okoli zdarma........mam to v bazarku.......... dekuju...........

https://www.modrykonik.cz/bazar/202-detska-vyzi...

beruska2x
1. zář 2010

@vandaband ale maji ho tam dost drahej 😅

lukyte
10. lis 2011

Můžu se prosím zeptat tento Bebilon 1HA se dá pořídit v Polských lékárnách? Nebo kde??? Děkují...

cucu2
10. lis 2011

@lukyte ahoj, da sa dokonca kupit aj v polskych hypermarketoch, Tesco..., kupis Bebilon HA 1, HA 2. Ale HA 3-kupis uz len v lekarnach.

lukyte
10. lis 2011

@cucu2 Děkuji za odpoved 😉 potrebuji 1HA ...mamka tam jede 22.11. tak kde to ma hledat...jedou na ty trhy. A v těch supermarketech se platí jen eurama a tema jejich kačkama,že? a nevís jestli se tam dalá 800g jak v ČR?A nakolik tam vyjde ta 400g? A jestli dělají to 800g balení tak to vyjde na kolik,prosím ? 🙂A nevíš zda to výjde levněji v lékárně nebo v obchodňáku??? U nás to lépe vychází v lékárně....
Omlouvám se za tolik otázek 😉 Děkuji 😎

bv_alexandra
11. lis 2011

Budem rada ak nietko napíše kolko stojí ten bebilon. 🙂

svatule
11. lis 2011

ahoj holky, kupovala jsem bebilon HA 1 v lékárně, stál kolem 200kč, podle kurzu zlotého. Pak jsem začala dávat klasický bebilon 2 a teď už 3, ty kupuji v sámošce-jmenuje se Biedronka a stojí 800 g kolem 230-240kč, opět dle kurzu zlotého. Malá s ním nikdy neměla problém, složení HA je totožné, klasický 2 taky, akorát 3 je trochu jiná

lukyte
11. lis 2011

@svatule A to je to 400g nebo 800g balení za ty 200,-? děkují

svatule
11. lis 2011

@lukyte 400g, 800g HA se mi tam nepodařilo sehnat, ale možná, že už ho taky mají, ty klasické mají jen 800g, ta menší balení jsem tam neviděla

lukyte
11. lis 2011

@svatule Oki děkuji i tak to vyjde o 100,- mín nez u nás 😉

svatule
11. lis 2011

právě, navíc to máme za rohem, od ledna u nás bude větší dph, pak ta úspora bude ještě větší 😉

cucu2
11. lis 2011

@lukyte na niektore otazky ti uz odpovedala svatule, tak ja len doplnim co viem. Cim platis, to zavisi od supermarketu. Ja som zvycajne platila kartou(v Tescu)- je to najjednoduchsie. V Biedronke sa nedalo platit kartou, len zlotymi. V Lewiatane sa dalo aj Eurami aj kartou. Inac tie ceny su rozne v zavislosti od supermarketov, v lekarni som nikdy nekupovala, tak neviem poradit. No a Bebilon HA1 som videla len 400g-raz som ho pomahala hladat jednej pani-mal uplne rovnaku krabicu(plechovku) ako slovensky Nutrilon HA. Cenu ti neviem povedat, lebo ja som kupovala len obyc. Bebilon 800g a ten vysiel o dost lacnejsie. 😉

lukyte
11. lis 2011

@cucu2 Díky...mamka tam pojede tak jí řeknu at udelá zasoby 😉

martinkaa299
24. lis 2011

@cucu2 nevies nahodou ake z tychto obchodou co spominas sa nachadzaju v nowom targu???

cucu2
29. lis 2011

@martinkaa299 no to fakt neviem, ja som kupovala v Tescu v Zywieci a Bielsko-Bialej a potom v Lewiatane v meste Jablonka. Ale skus nazriet do hocijakeho vacsieho obchodu, ja si myslim, ze to tam zozenies, lebo tam chodi vela Slovakov nakupovat. Inac som videla aj inzeraty na nete, Bebilon predavaju aj baby, ktore byvaju blizko pri hraniciach a za 800g Bebilon pytaju okolo 10Eur. Ale neviem, ci su spolahlive.

martinkaa299
29. lis 2011

@cucu2 od jednej takej si objednavam len ked sme tam sli tak som chcela vediet ci ma to vide lacnejsie a vyslo. hned vedla obchodu baby boo je supermarket alebo take nieco a 1 bebilon vysiel necelych 9 e. aj kase a prikrmy boli ovela lacnejsie tak sa oplatilo. dakujem za radu

cucu2
1. pro 2011

@martinkaa299 to som rada. Ja som tiez kupovala kase v Polsku a boli fakt neporovnatelne lacnejsie ako u nas

estherka1
23. bře 2012

Ahoj,prosim vás holky máte opravdu zkušenost dobrou s tím polským Bebilonem ? Mám skoro 6.týdenní dvojčátka bohuzžel nemohou být plně kojena už :-/ Takže dávám dokrmuji Nutrilon 1HA ale dovedete si představit co je to kupovat pro dvě děti 😀 Noo a slyšela jsem o tom Bebilonu ale tak trochu se bojím abych jim neublížila nebo nekoupila něco špatnýho ?Tak proto se ptám,je to tak opravdu stejné a kvalítní?!Zaráží mě ta cena pad..
Díky moc 🙂 Ester

petra31094
23. črc 2014

@dada134
ahoj já ho používám po českym mi zvracel a nemohu si stěžovat je užasný...chutná a prospívá a je i financně výhodnější takže mohu jen doporučit 🙂