Bebilon. Kde kupujete nejlevnější?

zdenkapo
27. črc 2010

Ahojky,kde kupujete Bebilon nejlevněji- od koho,nebo dejte odkaz na e-shopy nebo prodejce 😉

martinaho1
27. črc 2010

Ted jsem ho videla v Auchanu- to je neco jako Tesco za necelych 22PLN.

beruska2x
27. črc 2010

na MMB je od 245 do 260,-

zdenkapo
autor
27. črc 2010

@martinaho1
@beruska2x
děkuji,z toho Auchanu seto ale nedá objednat on-line,že? o MMB vím,spíš mám na mysli nějaký e-shop,klidněi polský,kde ho mají a třeba i laciné pleny a příkrmy,nejlépe hami,u nich je to Bonavtia nebo tak nějak 😀

beruska2x
27. črc 2010

tak to nevim, jestli by se to taky s postovnym co si firmy uctuji vubec vyplatilo 😖 z CR na Sk to byva okolo 250,- 😅

zdenkapo
autor
27. črc 2010

@beruska2x a nevíš nějaké obchody,kde mají tyto mléka,kaše a příkrmy okolo hranic blízko severu čech?

martinaho1
27. črc 2010

@zdenkapo Tak to asi nejde objednat pres net, jedine tam zajet. To jsem teda uvedla cenu 400g, kupovala jsem Comfort 1. Polsky net je onet.pl, tak zkus zadat auchan a na jejich strankach bude seznam vsech prodejen 🙂. Kupovali jsme ho vetsinou ale v lekarne za hranicema, stal asi 25PLN.

beruska2x
27. črc 2010

@zdenkapo hele nevim, ja tam nejezdim i kdyz na severu bydlim, ale koupis to vsude jak v lekarnach tak v obchodakach, co vim od holek tak se nejvic vyplati platit kreditkou - je vyhodnejsi kurz
nejlepsi je urco sehnat akci - kdyz maji slevy ale to musis asi sledovat na netu, najit si stranky retezce, kde je nejbliz provozovna a hlidat a pak hned vyrazit....

lucyne
27. črc 2010

@zdenkapo tady je odkaz kde si vybereš a paní Ti to zašle.. http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&albu...

kikimaruska
4. čer 2013

Maminky nevíte kde aktuálně se dá Bebilon sehnat? Na MMB jej již snad nikdo neprodává a do Polska to máme hoodně z ruky. Děkuji.