Blinkání po Hipp, zelená stolice po Nutrilonu

aakashaa
11. črc 2015

Ahoj, syn (3 m) je na umělém mléku. Ze začátku jsem ho kojila a to dost blinkal, téměř po každém jídle. Pak jsme přešli na Nutrilon, po tom se blinkání o hodně zlepšilo, ale začal mít brčálově zelenou bahnitou stolici, které dost zapáchala a bylo toho strašně velké množství, že to plína většinou nepobrala. Po 14 dnech nám dr kvůli atopickému ekzému u otce i malého doporučil HA mléko, zkusili jsme opět nutrilon, blinkání ok, stolice opět špatná. Jinak byl malej spokojenej, v noci krásně spal i 8 hodiny v kuse, jen se mi nelíbí to kakání. Tak jsme asi po 3 týdnech zkusili Hipp Bio Combiotic, stolice ukázková, ale neuvěřitelně blinká, po chvilce má samozřejmě hlad a v noci nespí. Tak nevím, co ještě vyzkoušet ☹ Malej se teď v noci kolikrát i 2 hodiny po krmení začne dusit zvratky...a atopickej ekzém se mu mírně zhoršil...vím, že každému sedne něco jiného...pro nás by byla ideální kombinace antirefluxního, hypoalergenního mléka a mléka s probiotiky 😀 nemáte některá podobnou zkušenost? Děkuji 🙂

kitkat1
11. črc 2015

Ahoj, mam uz druhe dite na Nutrilonu Comfort a ma tmave zelenou stolici, 1 x denne nebo obcas 1x za 2 dny a je toho hromada, obcas mu to vyjede z pliny pres cela zada ☹ u jinych mlik to nemel. Nicmene ho neboli brisko, krasne spi a blije primerene. Prvni syn byl na tomto drahem mliku pul roku, pak uz snesl cokoliv, druhemu jsou ted 4 mesice, ve 3 mesicich jsem taky kvuli te desne stolici a cenevzkusila zmenit a okamzite se to v noci projevilo nafouklym brichem, prdenim a placem... Takze pokracujeme v Nutrilonu Comfort. Je i zahusteny, tak lepsi pro blinkaci miminka. Hipp nam taky nesedl. Takze pokud je problem jen v smradlavych plinkach, zkusila bych to vydrzet. Stolice je pry zelena kvuli nastepene bilkovine, ktera se miminum lip travi. A obsahuje neco na zmekceni stolice pro deti, co maji problem se zacpou, proto ta bahnita konzistence. No fuuuuuuuuj!!!! To je teda tema 🙂;Taky uz to chci mit za sebou, ale hlavne, ze neboli brisko.

aakashaa
autor
11. črc 2015

@kitkat1 tak dobereme balení a zkusíme ještě zpátky ten nutrilon 🙂 právě kakal tak 1x denně, ale stálo to za to. Spíš tu konzistenci plena nepobrala a okamžitě to hrklo na záda, ale co už, hlavně, když bude jinak brouček spokojenej. Právě to blinkání mě dost trápí. Honzíkovi to v noci často hrkne i do nosu, začne se dusit a okamžitě je z toho neutišitelnej řev. To jsem s nutrilonem neznala. I ten hypoalergenní byl fajn, ekzém měl po tom docela klidnej, bála jsem se ze začátku toho, že je dost hořkej, ale malýmu to bylo úplně šumák, hlavně, že bylo jídlo 😀

cabo
12. črc 2015

@aakashaa Ja mam taky atopicky ekzem a prvniho pul roku jsme meli Nutrilon HA,potom jsem zkusila normalni a nastesti je maly ok,ekzem se u nej vubec neprojevil. Vzpominam si,ze jednu dobu mel taky nazelenalou stolici a taky to slo mimo plinku......, ale netrvalo to dlouho. Ale urcite,pokud jde jen o tu stolici a maly je jinak spokojeny,davala bych Nutrilon. Pokud po nem nezvraci a dobre spi,je to to hlavni. Navic ta nazelenala stolice neznamena nic spatnebo.