Buzení hladem po 2,5hod

beruska21
19. čer 2019

Ahoj, mame měsíční holcicku, sla na svět o pět tydnu dříve a jsme na umělém mléce - na Bebe HA. Ze začátku jsem byla rada, ale ted uz mi to neprijde normalni - budí se mi každé dve hodiny az dve a pul hodiny hladem🙄jenomže vypije šílenou davku 90-100ml!a přitom ma 3,2kg...Doktor rikal ze je to lepsi nez kdyby jedla malo, ale ze ne pokaždé kdyz se probudí ma treba hlad...ale ona proste přestane rvát az kdyz ji dam tu láhev...a pak se uklidní a spi dal☺️A to samé v noci...Mate nekdo takovou zkušenost?Co treba s tim?jiny mliko?nebo nechat vyrvat?nebo ja nevim...Ale preci nemuze takhle hodne jist?

bayt
19. čer 2019

@beruska21 A proč by nemohla...?

kukmar
19. čer 2019

Ano může, moje známá má chlapečka a ten se jí budí už od narození po dvou hodinách někdy po dvou a půl hodinkach teď jsou mu 3 měsíce

beruska21
autor
19. čer 2019

@bayt no protože píšou na kila uplne jiné dávkování...malá da treba 800 ml denne a na krabici je podle její váhy 560 ml

cuuza
19. čer 2019

A jak přibírá? V tomhle vedru mají mimča i žízeň, pokud přibírá Ok, tak v tom nevidim problém.

kuttu
19. čer 2019

Naprosto normální😘😃

beruska21
autor
19. čer 2019

Přibírá krasne, prave z ni nechci ale udelat nejakyho otesanka😂A aby ji tolik mléka treba nedělalo nejlehčí v brisku, protože prdiky ji docela trapi...

ah1234
19. čer 2019

Nemoze byt smadna? Skus dat cajik.. a dudlika davas ? Mozno sa fladkou ukludnuje..

verionka
19. čer 2019

Asi bych se dávkováním na krabici tolik neřídila. Kdybys kojila, tak také nemáš žádný přehled, kolik mléka mimčo vypije, a že to někdy bývají taky pekne dávky 😁😉

michaela_2
19. čer 2019

Kojení je něco jiného. Syn se teď koji třeba i po hodině, ale ty dávky UM by se +- měly dodržovat.
Zkusila bych nabízet i prevarenou kojeneckou vodu, ne pokaždé UM, treba má žízeň. Ty 2h intervaly jsou normální kór v tom vedru, ale co se tyce množství, tak to bych se asi zkusila poradit i u jiného pediatra, pro jistotu

krista25
19. čer 2019

Přidavej ke kojení i čaj nebo kojeneckou vodu 😊na ty prdiky kupujeme feniklovy 😊a co dudlík? Nám doktorka říkala 3 hodinovy intervaly mezi jídlem a jinak dát něco jiného k pit. A nějakou tabulkou na krabici se vůbec nerid, nám zase nesni to co má a přibira nádherne. 😊

v_ero_ni_ka
19. čer 2019

Ja ti napisem z mojej skusenosti.
Davala som malej Sunar (lebo som si naivne myslela, ze vsed najlepsi) skor najhorsie, ale to sen nepatri. Neskutocne abnormalne z neho priberala. Dokazala by ho vypit na litre, absolutne ju nezasytil a stale bola hladna. Stale, stale, stale. Nakoniec som zacala studovat a naozaj som take 💩 nechcela som malej davat. Nakoniec a chvalabohu sme narazili na Kendamil a mala pila krasne, dokonca aj menej. Nakolko ju vyrazne zasytil.

bayt
19. čer 2019

@beruska21 Takže nepapá stejně, jako výrobce uvádí v nějaké tabulce na krabici? No, to snad není žádná tragédie. Ať papá, kolik sní 🙂

bayt
19. čer 2019

@beruska21 Na prdíky trpí každé malé dítě, protože neumí ještě zapojit ty správné svaly a pořád jen leží. Zrovna jako můj kojený syn na ně trpěl. To nemá co dělat s tím, kolik dítě sní.

v_ero_ni_ka
19. čer 2019

@bayt Tak s tym si dovolim nesuhlasit ze na prdiky trpi kazde male dieta.

bayt
19. čer 2019

@v_ero_ni_ka Tak nějaké méně, nějaké více, žádné dítě s dokonale vyvinutými svaly se asi nerodí 🙂 Kažopádně to nemá co dělat s UM nebo s množstvím jídla.

herkules6969
19. čer 2019

Ale miminko by mělo jist každé 2-3h, co je na tom divného? Každé miminko má jiný apetit a vypít 100ml mi zase tedy tolik nepřijde 🙂 oni výrobci na krabici uvádějí velice často nesmysly typu, že by 3m miminko mělo jist 5x denně a podobně, to je hovadina, max jestli máš pocit, že nějak extrémně pribira, tak dej odmerek tolik kolik je psaný na věk a zbytek dej jen vodu, taky je léto a vedro a může mít prostě žízeň 🙂 nic méně mi to přijde zcela v pohodě a vůbec bych to neřešila 🙂 jist každé 2-3h u miminka je zcela normální 🙂

beruska21
autor
19. čer 2019

Myslíte u v noci te je to normalni ze se takhle často budí?

verace81
19. čer 2019

dcera se narodila o měsíc dříve a jedla každé 2 hodiny. bylo jí jedno jestli je noc nebo den. Doktor mi řekl, že se snaží všechno dohnat a že mě chvíli bude takhle prohánět. Teď jsou jí 3 měsíce přes den téměř pravidelně po 2 hodinách a noc často prospí celou někdy se vzbudí 1-2 za noc. Já teda kojím, ale myslím že je to celkem jedno. V porodnici jí říkali průtokáč protože hodně pila, ale skoro nepřibírala. Vydrž, až dožene co potřebuje tak se to zvolní a ty intervaly se prodlouží.

hanulkaha
19. čer 2019

Nas maly ve 2 tydnech bastil co 2 hodiny po 90ml UM... Ted ma 6tydnu a papka co 2-3 hodiny 120-130ml. Podle doktora naprosto normalni 😉 V noci mi ale spi, naposled se naji mezi 20-21hod a potom se bud probudi kolem 3 rano, nebo spinka celou noc az do cca pul seste, sesti 😊 ptala jsem se dr., zda budit...NEBUDIT, pribira krasne a kdyz uz si nastavil takovýto rezim, tak ho nechat spinkat 👍
A UM mame Babylove

beruska21
autor
19. čer 2019

Tak minimalne jste me uklidnily, ze jsou tu jeste vetsi jedlici😂

herkules6969
20. čer 2019

@beruska21 Ano , pakliže je dítěti měsíc, tak je normální, že se budí po 2-3h , některé děti, se takto budí i v roce 🙂 což tedy není úplně ideální, ale jsou i takové 🙂

lastovenka
24. čer 2019

@beruska21 Mně to přijde naprosto normální. Já mám doma 2 měs holčičku a někdy krmím po 2 hod a někdy po 4 hod, prostě jak si řekne. Nedovedu si jako představit, že bych jí UM nedala, když by plakala hlady........... Taky byla maličká a někdy pije prostě víc, někdy mín....... Čím krmíš mimochodem? A nekojíš vůbec?