Caro pro 8,5měsíční miminko?

anazuzzuzana
28. srp 2015

Prosím o názor. Můj syn 8,5M přes den už pěkně papá a skoro nekojím. Ráda bych už odstavila úplně. Malej se ale v noci budí stále v průměru 4x a chce prostě jen mě a moje mlíčko. Zkoušíme mu dávat přes den na ochutnání UM, ale úplně ji odmítá (zkoušeli jsme Nutrilon, Hami, Sunar)...dneska jsem si udělala caro a dala mu ochutnat a moc mu chutnalo, tak mě napadlo, že bych mu ho zkoušela dávat a až bych pak odstavila, tak bychom mu mohli v noci dávat na napití toto. PIje sice i vodu, ale nemyslím si, že ho v noci uspokojí. -Na druhou stranu si myslím, že v noci už hlad nemá, nebo jen trošku. Složení cara je pouze ječmen, žito, čekanka. Mlíčka má dost přes den v jogurtu a mléčné kaši... a třeba bych to caro mohla míchat s trochou toho UM tak, aby tam chuť UM nebyla poznat, ale mělo to i trochu energie, protože caro má jen 30kj v porci. Co si o tom myslíte? JInak lepek snáší dobře

sara84
28. srp 2015

Muj syn mel caro moc rad, jedno leto pres horka na nem zil :- nechtel jist, jen pil tohle! To uz byl po roce,tak uz s normalnim mlekem. S um myslim uplne v klidu,a i pres den! V noci jist nepotrebuje,a energii bych neresila.J
Pije ze zvyku,a z potreby se potulit ...

mythologist
28. srp 2015

A nebylo by jednodussi/levnejsi/zdravejsi kojit dal nez vymyslet zlepsovaky? Syn se v 8,5 choval podobne, vyresila jsem kojenim vic pres den, pak nebyl takovy zajem v noci. Nyni je synovi 14m, kojim porad a nemusim resit zadne nahrazky 🙂

mam94
28. srp 2015

ja jsem teda podobne jako @mythologist spozorovala ze mala (10m) kdyz kojim ve dne tak se v noci mene budi (2x) a kdyz jsem pres den nekojila vubec tak byla vzhuru i 6x . V 8,5m je ještě brzo na uplne odstaveni

melodygirl
28. srp 2015

@anazuzzuzana mš přijde, že v tomto věku je zbytečně brzy odstavovat, v podstatě pokud ti vadí to buzení, tak nic nevyřešíš, akorát ho ochudíš o mnohem kvalitnější tekutinu. Ještě bych být tebou počkala tak do roka a půl, protože zrovna tohle období je vývojově náročnější, protože přichází tzv. separační úzkost a mohla by sis spíš přidělat víc problému, než užitku