Časté krmení umělým mlíčkem. Jak probíhá krmení u vás?

katka.stran
24. led 2012

Ahoj maminky, chci se zeptat na krmení UM? dcerka má 4 měsíce, asi 14 dní jí jen ráno kojím a pak už jen UM ( mám málo mléka ). Ale to krmení je dost často.
Co jsem četla, krmí mamky po 3-4hodinách, ale Nikča vypije třeba tu svojí dávku 130ml, ale za 2 hodky má hlad, ale celou dávku už nevypije, vypije třeba 7080ml, ale pak samozřejmě má třeba za hodinu zase hladíka a brečí. Takhle je to celý den a ke konci dne vypije už třeba jen 60, ale za hodinu zase 60, víc do ní nedostanu. Zase se mi nechce jí nechat třeba ty 3hodiny hladovět, tak nevím, zda je zvyklá, že když jsem kojila, tak jsem jí dala vždy když měla hlad, nevím. Poraďte jak krmení UM probíhá u vás. Děkuji

mamkamarketa
24. led 2012

tak uz zkus prikrmovat,. poradila bych se s dr,ale u deti na UM je normalni,ze se od 4m zacina prikrmovat 😉

llluckaaa
24. led 2012

Já bych asi mimčo zvykala na pravidelné dávky po 2,5 až 3 hodinách. Třeba ti pláče proto, že ho bolí bříško z UM, ne? Když se napije tak málo.

petule12
24. led 2012

@katka.stran - Ahoj, tak já jsem krmila Aju prostě když měla hlad. Někdy to bylo po hodině, někdy po dvou, po třech. Jak si řekla.
Vím, že některé maminky to mají tak, že píšou v knížce po 3 hodinách a pomalu to stopují a prostě dítě má smůlu. Musí si počkat.
Podle mě to dělej tak, jak to cítíš ty 🙂

nae
24. led 2012

@katka.stran Suhlasim s petule 12, krm ju, ako ma chut, aj my sme to tak robili. Ved ani my dospeli nemame vzdy rovnaky hlad, no nie? Nas maly tiez raz vypil viac, za hodinu bol hladny, vypil trosku, potom vydrzal 3 hodiny, potom zase po hodine-dvoch a tak dokola.

katka.stran
autor
30. led 2012

Ahoj, děkuji maminkám za odpovědi, začala jsem dávat mlíčko s kaší od Hami ( od 4.měsíce ) tak vydrží trochu déle.
děkuji