Ceny umělého mléka pro děti do 3 měsíců, poradíte?

pitruskaskarolinkou
9. únor 2012

Dobré dopoledne mamky,
prosím napište mi, pokud Vaše děťátko dokrmujete nebo je zcela na UM, jaké UM kupujete a kolik stojí - prosím uveďte mi i gramáž krabice/cena. Jedná se mi pouze o mléka pro uplně malá miminka, řekněme do 3 měsíců - prostě tu uplně novorozeneckou variantu do doby než se přechází na další variantu mléka.
Děkuji za Vaše tipy 🙂

lucy222
9. únor 2012

Zdravim. Nedokrmuji a i mimco mam ponekud vetsi... Jen si dovolim malou poznamku - v dnesni dobe internetu neni problem mrknout na nejakou on-line lekarnu a najit si to 😉 jinak k tem nejlevnejsim patri UM z DM-ka a Rosmenna a k tem nejdrazsim Nutrilon. Zlatym stredem je treba Hami ci Sunar. A pak zalezi na mimcu co si vybere a sedne mu 🙂

medvidek
9. únor 2012

Od porodnice jedeme na Nutrilonu, kupujeme ho přes internet od jedné maminky z Brna, má je levné i když si to přepočítáte s poštovným. Nutrilon 1 i další, 800 g, cena za krabici 270 Kč + poštovné, vždy bereme více krabic, aby se nám to vyplatilo, při přepočtu je to za krabici i s poštovným do 300 Kč. Což v obchodě stojí daleko více. Krabice jsou originál balené a jsou čerstvé, před měsícem jsme kupovali novou várku a ta byla balená v listopadu 2011, takže nic starého.

elana
9. únor 2012

dávám Sunar Nutradefense, rozpětí je veliké a chce to vyzkoušet různé prodejce...v DM je předražený (329kč), průměrně bývá tak okolo 300, v akcích za 289kč a já ho kupuju v lékárně Lloyds za úžasných 249kč 🙂

jinak ceny obvykle jsou stejné za 1 (O-6měsíců) i 2 (6-10, některá UM 6-12), spíš ty jedničky nejsou v akcích (nesmí ze zákona být), takže dvojky se většinou kupujou líp. Tenhle Nutradefense má 800g (2x400g) obyč. variantu a 600g (2x300g)hypoalergenní variantu, ale cena je stále stejná, jen tou menší gramáží je ten HA dražší.

jarkalada
9. únor 2012

Na mall.cz kupujem Nutrilon 1 - 800g za cca 280kč - a často mají poštovné zdarma, když jich koupíš, myslím, 6ks - ale pokud budeš jen na UM, tak to máš za chvíli pryč 🙂 V obchodě se pod 300 Kč i ve slevě nedostaneš

hansed
9. únor 2012

jak už psala maminka výše.... ani já mladší dceru nedokrmuji, jen kojím, ale starší byla na UM od narození, vyzkoušeli jsme snad všechno, Nutrilon, Sunar, Hami a nakonec jsme skončily na UM z DM, je nejlevnější, dceři chutná a nemá po něm zácpu. Hodně záleží na miminku, co mu bude chutnat a jestli nebude mít zažívací potíže (Sunar i Nutrilon dceru zacpával...), určitě budete muset zkoušet...

llluckaaa
9. únor 2012

Ze začátku jsme byli na Nutrilonu (krabice 800 gramů cca 340 Kč), pak jsem vystřídala Bebilonem (koupila jsem na internetu 800g za 245 Kč) a po půl roce jsme najeli na Babylove č. 2 z DM (600g za 139 Kč), ale mají i počáteční babylove mléko za stejnou cenu, hodně maminke si ho chválí.

zelvy
9. únor 2012

Ahoj,já kupovala a dceři stále kupuji Nutrilon, protože mně ho doporučila naše dětská doktorka, že má složení nejpodobnější mateřskému mléku a obsahuje látky na podporu imunity .U obou dětí jsem začínala 3, protože jsem prakticky do roku kojila, ale vím, že cena Nutrilonu je stejná u 1-4. Kupuji na MALL.CZ , vždy pod 300Kč, při 6ks bez poštovného.

pajoslava
10. únor 2012

Papáme Hipp bio combiotic na 350g stojí 111,- v kauflandu 🙂

janca_dobi
10. únor 2012

Sunar 1 - 600 g/189,- Kč

kozlenka
10. únor 2012

Taky se přikláním k Nutrilonu, ale kvůli kolikám jsme na Nutrilonu anti-kolik, malá plechovka za cca 270 kč. Jen mě překvapilo, že se ze zákona na počáteční UM nesmí dávat žádná sleva ani akce v obchodech 😖

kacikaci
10. únor 2012

kupuji Bebilon - což je polská verze Nutrilonu se stejným složením, jedna krabice 800g stála 250 kč i s poštovným - je to eshop, občas dávají inzeráty i na aukro broucinek.cz, momentálně tam nabídka mléka nemá, ale chce to sledovat, až doplní zboží, také budu objednávat. koupila jsem velkou zásobu osmi krabic, do týdne jsem je měla doma..

mafeska
3. říj 2012

BEBA HA 1 800 g na netu jasem kupovala za 415,- v obchodech stojí 499,-

zalaretti
11. říj 2012

Kde se dá sehnat nejlevnější ta BEBA HA???

superkousky
28. říj 2012

Babylove DM - 600g/134,-Kč
Mám doma sice několik plechovek Bebilonu Comfort,ale prcek celkově po Nutrilonu strašně zvracel,takže smolík ☹ .
Musela jsem přejít na jinou značku.Babylove nám naprosto vyhovuje 🙂 jak cenou,tak i kvalitou.

monad
5. pro 2012

Sunar complex asi 190kg, 600g