Chutná Nutrilon 3 výrazně jinak než 1 a 2?

katerina1985
22. únor 2016

Maminky prosím, včera jsem dceři otevřela první krabici Nutrilonu 3 a lekla jsem se...měla jsem Nutrilon 1 i 2, ale 3 je nějaká žlutější a voní a chutná po vanilce, v první chvíli jsem myslela, že jsem koupila vanilkový nutrilon, ale ne, měl by to být bez příchutě dle krabice...a samozřejmě dcera ho nechce...dneska jsem jí koupila sunar a přesto, že ho nikdy neměla, vypila ho v pohodě, takže nutrilon 3 jí opravdu nechutná. Máte prosím některá také takovou zkušenost, že 3 je hodně jiná než 1a2? Ještě mě napadlo, jestli nemůže být zaměněná várka z výroby, ale nechce se mi kupovat vanilkový nutriln, jen abych je porovnala🙂. Díky vám. Katka

lendulka212
22. únor 2016

Ahoj, tak my také používali Nutrilon 1, 2 a teď 3 a žádný rozdíl v nich nevidím. U malého jsem nepocítila, při přechodu na 3jku, že by něco namítal. Jinak kupuji jen ty bez příchutě.

verka4d
23. únor 2016

Taky jsme používali 1. a 2. Minulý měsíc jsem koupila 3. a přesně jak píšete,taky jsem si říkala,že je nějaký jiný,žlutější,jinak voní...taky jsem zkoumala,jestli je to normální Nutrilon. Tak jsem šla pro jistotu koupit ještě jeden do jiné lékárny a byl taky takový. Je tam prý už trošku jiné složení,aby zasytil starší děti. Takže je to v pořádku 😎 Malá si naštěstí ničeho nevšimla a pije ho se stejnou oblibou jako 1. a 2. 🙂