Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co jiného místo UM?

misamisamar
21. dub 2019

Dobrý den, syn přestal z ničeho nic pít UM, dáváme ho večer a ráno, je mu 16 měsíců. Co dáváte mrnouskům na snídani? Jen se bojím aby nemel hlad a aby měl všeho dost....

queenmk
21. dub 2019

V jeho věku bych to na tragédii neviděla. Můžete zkusit jogurt, tvaroh, žervé, sýr... http://www.kojeni.net/zavadeni-prikrmu.html

xxx3d
21. dub 2019

Ahoj, můj malej to měl zrovna tak, někdy v 15 měsíci prostě odmítl jak ranní mléko, tak to večerní. Vyřešili jsme to na čas krupicovou kaší a přísunem jogurtů a tvarohových věcí, jako tvaroh a banán myslím. Takže zkusila bych zařadit ty kaše, přece jenom, mléko a živiny v něm.

normalnimatka
21. dub 2019

jéžiš buď ráda:D
na snídani se hodí kaše kupř., tvarohy, zakysaný smetany apod. pokud nějak moc věříš UM, že to dítěti dá něco navíc, než jen obyč. mlíko, pak lze dělat kaši z UM. ale já bych se na to vykašlala v tomhle věku. ale samozřejmě když mlíko, tak jedině tzv. čerstvý, a plnotučný.

misamisamar
autor
21. dub 2019

Jojo najednou stranu jsem ráda že přestal sám ale zase jsem věděla že je najezený. Zkusíme obyč mléko a uvidíme děkuju 🙂

normalnimatka
21. dub 2019

@misamisamar tak dítě není blbý, stejně jako už od narození si řekne, když má hlad a chce kojit, tak stejně pak ví, že a kolik chce normálního jídla;)

Sem začni psát odpověď...

Odešli