Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co říkáte na umělé mlíčko Hami1? Jaké máte zkušenosti?

kikulienkaaa
21. zář 2010

zacali sme pit UM Hami 1,,kojila sem do 2,5 meice,ale moje mala z jedneho dne na ruhy odmitala prso,,tes ji sou 3 mesice,,,,prosim napiste vase skusenosti.. 😵

barushka0404
22. zář 2010

My začali dokrmovat taky od 2,5 měsíce a napřed jsem začali Nutrilonem comfort, pak Nutrilon normální, pak Bebu, mezitím dietní mléko, a asi kolem 5 měsíce jsme začali dávat Hami 1 a jsme naprosto spokojení. Můžu jenom doporučit.

baradisk
23. zář 2010

tak ja kojila do dvou a pul mesicu,pak sem najela na bebu ale tu mel jen chvili,pil ji po dvou hodkach!!tak sem zkusila hami extra 1 a kdyz vypije 150ml tak vydrzi 4 hod bez jidla takze super. 😉

memi88
23. zář 2010

Hami je super. Máme jen dobrou zkušenost.

momin
23. zář 2010

@kikulienkaaa super! vyrostli sme na nem.. 🙂 Zacinali sme s nim taky nejak po 2 mesici.. A zadny problem nebyl.. 😉

kacamura
23. zář 2010

já sice kojila až do 7,5 měsíce, ale měli sme hami1 ted sme na hami2 a naprostá spokojenost... dobře se rozpouští, miminku chutná a cena je tay říznivější než u jiných... nezkoušela jsem teda nutrilon tak nevím... ale beba nechutnala, tak sem začla s hami... a ještě jsem zkoušela sunar, ale taky se blbě rozpouští... takže hami jednoznačně vede 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli