Co říkáte na umělé mlíčko Hami1? Jaké máte zkušenosti?

kikulienkaaa
21. zář 2010

zacali sme pit UM Hami 1,,kojila sem do 2,5 meice,ale moje mala z jedneho dne na ruhy odmitala prso,,tes ji sou 3 mesice,,,,prosim napiste vase skusenosti.. 😵

barushka0404
22. zář 2010

My začali dokrmovat taky od 2,5 měsíce a napřed jsem začali Nutrilonem comfort, pak Nutrilon normální, pak Bebu, mezitím dietní mléko, a asi kolem 5 měsíce jsme začali dávat Hami 1 a jsme naprosto spokojení. Můžu jenom doporučit.

baradisk
23. zář 2010

tak ja kojila do dvou a pul mesicu,pak sem najela na bebu ale tu mel jen chvili,pil ji po dvou hodkach!!tak sem zkusila hami extra 1 a kdyz vypije 150ml tak vydrzi 4 hod bez jidla takze super. 😉

memi88
23. zář 2010

Hami je super. Máme jen dobrou zkušenost.

momin
23. zář 2010

@kikulienkaaa super! vyrostli sme na nem.. 🙂 Zacinali sme s nim taky nejak po 2 mesici.. A zadny problem nebyl.. 😉

kacamura
23. zář 2010

já sice kojila až do 7,5 měsíce, ale měli sme hami1 ted sme na hami2 a naprostá spokojenost... dobře se rozpouští, miminku chutná a cena je tay říznivější než u jiných... nezkoušela jsem teda nutrilon tak nevím... ale beba nechutnala, tak sem začla s hami... a ještě jsem zkoušela sunar, ale taky se blbě rozpouští... takže hami jednoznačně vede 😉