Daly byste dítěti HA mléko nebo normal?

keckemet
28. srp 2015
Mamky,cekam ted treti ditko.Planuju kojit,obe deti kojene do roku a dvou let.Ted to bude ale trochu organizacne narocne,dokoncuju letos VS,takze nekdy bude nutne miminko nechat doma a dat UM. Neodstrikam nic,proste to nejde,dokazu jen kojit...Takze zvazuju,jake mleko v techto nouzovych,vyjimecnych pripadech pouzit.Starsi syn mel do cca 5 let intoleranci,ale zadne testy alergii ma bkm nebo lactosu nepotvrdily,proste kdyz vypil sklenku mlika,mel prujem a dyspepsie. Chleba s pomaz.maslem nebo tvrdy syr mi toleruje.Druhe dite mliko snasi v pohode.Daly byste tedy soucasnemu novorozenci HA mliko nebo normal? moc dekuji za nazory
janamal37
28. srp 2015
HA mlíko v případě intolerance laktózy nebo BKM ti bude stejně k ničemu.. Prý brání časným rozvojům alergie, ale toť otázka.. nikdo nepotvrdí, ani nevyvrátí. Zlí jazykové dokonce tvrdí, že je to pouze marketingový tah (HA mlíka jsou dražší, než ty klasické). Já bych HA asi dala (dávala jsem), ale zase je chuťově hořké a mnohé děti ho třeba bojkotují.. Tady je každá rada drahá 🙂. Tak ať vybereš to nejlepší 🙂.
keckemet
autor
2. zář 2015
@janamal37 dekuju...nemas nejaky odkaz naty fakta o HA mlékách? Zatím jsem koupila Bio Babylove tedy normal,neštěpené.............taky si trochu rikam,zda ma vyznam chodit kolem horke kase a davat HA mleko jen preventivne....no nevim

Sem začni psát odpověď...

Odešli