Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dávám 2měsíčnímu synovi víc Nutrilonu, jinak brečí

paurovai
15. čer 2017

Dobrý den, chci se zeptat malému jsou 2 měsíce a má 4kg. Paní doktorka nám řekla, že mu mám dávat 100ml 8x denně. Já mu dávám 125ml 8x denně. A malej by si dal klidně víc. Brečí a když mu dám mlíčko navíc, tak je spokojený. Nechci ho nějak překrmovat. Je to vůbec správně? Děkuji za odpovědi ..

paurovai
autor
15. čer 2017

Omlouvám se, malej má 5 kg

msimankova
15. čer 2017

@paurovai ja jsem Nutrilon davala 5x 150 - 180, jako kazdy miminko je jiny, ale prijde mi to hrozne casto.

caverina
15. čer 2017

@paurovai tak já jsem dávala 120ml každé 3 hodiny a podle doktorky ok..ale je už to skoro 10 let zpatky....tak nevim jestli se od te doby neco nezmenilo.m:wink:

majsina
15. čer 2017

Dala bych mu kolik si žádá. Každý dítě je jiný.

majsina
15. čer 2017

Jo...a jak tak na to koukám, náš malej měl na 8 týdnech 6 kilo...byl tou dobou ještě kojenej a žádnej špekounek to nikdy nebyl. Nutrilon jsme dávali cca od 3m.

pucmelinka
15. čer 2017

Ja mu davam pres den 120 ml po 3 hodinach,nekdy driv,kdyz place...a v noci treba az i po 8 hodinach,davam teda 6x120 ml...zitra mu bude 10 tydnu,vcera vazil 5250 gramu...

kjp
15. čer 2017

Velikosti porcí jsme dodržovali, ale syn chtěl že začátku taky pít častěji. Postupně ho to přešlo. Teď v pěti měsících jí menší porce než má po třech hodinách a je spokojený.

naste
15. čer 2017

@paurovai Já bych mu dávala toilik, kolik si řekne a myslím, že si i trochu prodlouží intervaly. V noci už by si měl udělat trochu delší pauzu , než ty 3 hodiny. Ve dvou měsících 4 kila moc není, kolik měl porodní váhu? Můj syn měl porodní váhu 2,90 kg a ve 2 měsících vážil 5kg. Nebo zkusit jiné mléko, které by ho víc zasytilo.

sthanina
15. čer 2017

Dejte mu kolik vypije... Takové miminko nemá tendence se přejídat. Proč by to dělalo, když má "pravidelný" režim. Roste a někdy potřebuje víc mlíčka, aby se mohlo vyvíjet. Můj syn měl ve 2 měsících 6kg a rozhodně se nepřejídal...Pil 6x denně 120ml a před spaním vypil i víc než 150ml...

naste
15. čer 2017

@sthanina Já si to také myslím a na noc syn také vždy vypil víc, než přes den a v těch 2 měsících už si dělal v noci pauzu . Myslím, že doporučených 100ml je pro dvouměsíční dítě málo.

msimankova
15. čer 2017

@naste to si také myslím, dcerka tohle pila ve 4 týdnech, a když jsem jí přidala, ty 4 hodiny a v noci déle byly v pohodě.

paurovai
autor
16. čer 2017

@naste já se překlikla. Pak sem se opravila. Malej má 5 kg.

paurovai
autor
16. čer 2017

Moc děkuji.. budu mu dávat jak si řekne. V noci jedno krmení prospí. Krmíme v 21 hod. a vzbudí se až ve 3 ráno.