Dáváte kaši stejné značky jako umělé mléko?

zuzaaaaa
13. lis 2017

Ahoj holky, vy co uz davate miminkum prvni kase a jste na um. Davate kasi stejne znacky jako um? Nebo je to fuk? Dekuji

lida9
13. lis 2017

davala bych spis zeleninu/ovoce, ono ty kase to slozeni, kdyz si to prectes, tak je to hruza, samy cukr..

lu_ta
13. lis 2017

Jsou samozřejmě i kaše bez cukru, např. Hipp na dobrou noc

jajina12
13. lis 2017

My jsme na UM a dva týdny jsme dávali jen zeleninku a po dvou týdnech jsme přidali kaši na noc. UM máme nutrilon a kašičku jsme koupila od Nestlé. Dáme trošku kaše a dopijem mlíčkem 🙂

zuzaaaaa
autor
13. lis 2017

@jajina12 supr, četla jsem, že Nestle jim chutná, máte tu rýžovou? My začnem teď se zeleninkou. Ale abych byla v obraze 😀 Děkuju

jajina12
13. lis 2017

Jj, máme rýžovou 🙂 A opravdu chutná 🙂

jitka0a
13. lis 2017

@zuzaaaaa První jsem zkusila stejné značky, co měly děti mléko, ale kaším moc nedaly, nesnědly prakticky ani jedno balení. Takže jsem kaše zrušila a dělám třeba doma. Ale moje děti jsou masové 🙂

puresin
13. lis 2017

@zuzaaaaa Po tom, co jsem nedavno videla vysledky dTestu ohledne batolecich mlek a kasi kupuju taky mlecnou, beru uz jedine Hami, totalniho viteze. Mimochodem Sunar Premium skoncil posledni, Nutrilon predposledni... 👎

jipe
13. lis 2017

hami a hipp, mléčné, na dobrou noc, bez cukru, později kaše Nomina, ale ty spíš k snídani, z vody, s ovocem, oříšky, event. kapkou datlového sirupu

evulik13
13. lis 2017

@puresin mohu poprsit o odkaz z dtestu?díky Eva

puresin
13. lis 2017

@evulik13 Ono je to placene, takze odkaz Ti muzu dat, ale nepujde otevrit. Ale bylo to nekdy minuly nebo predminuly mesic.

krystalka
13. lis 2017

Syn byl na Nutrilonu, tak jsme kaše ze začátku zkoušeli taky Nutrilon a bez problému, ale pak jsme vyzkoušeli Hami a ty mu chutnaly víc (i když je to tuším stejný výrobce - Nutrilon a Hami), akorát kaše od Sunaru mu moc nesedly, ale to mu nesedělo ani mléko, měl po Sunaru zácpu, po těch ostatních ne....v batolecím věku jsme pak přešli i na mléko Hami....